gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Giovanni Büttner per direct weg bij hekkensluiter Vitesse

e32fc399168cb41b740ac1e2f266463f

De Doetinchemse aanvaller Giovanni Büttner heeft besloten om Vitesse per direct te verlaten. De Achterhoeker besloot afgelopen zomer om De Graafschap in te ruilen voor een amateurcontract bij de Arnhemmers. In de Gelderse hoofdstad werd hij herenigd met zijn neef Alexander.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
Een verschil van inzicht wordt als reden gegeven voor het vertrek, op de website van Vitesse. De korte periode bij Vitesse verliep vanaf het begin al niet vlekkeloos. In oktober van dit jaar werd de verdediger nog disciplinair geschorst, vanwege wangedrag op de trainingen. Om die reden stond hij toen twee weken aan de kant. Na die weken kwam hij niet meer tot spelen.

“Ik wil de fans bedanken voor al hun steun. Vitesse mag blij zijn met zulke supporters die ook in deze moeilijke tijd achter de club blijven staan”, aldus Büttner via de website van Vitesse. De 26-jarige kwam in zijn korte periode drie wedstrijden als invaller uit voor de Arnhemmers. In die periode wist hij één keer het net te vinden. Bij de Graafschap kwam Büttner 26 keer in actie en wist daarin niet te scoren. Waar de Achterhoeker zijn carrière gaat vervolgen is nog niet bekend.

Lees ook

windturbine-windmolen-windpark-foto-Waterschap-Rijn-en-IJssel

Windpark Keppel-Eldrik voorlopig van de baan door nieuwe koers Bronckhorst

De gemeente Bronckhorst neemt het verzoek voor Windpark Keppel-Eldrik niet verder in behandeling. Dit laat het college weten nadat zij voor een nieuwe lokale koers kiezen om energie op te wekken.

ThomasDuivenvoorden10

De Graafschap verliest opnieuw en is hekkensluiter

De Graafschap is er opnieuw niet in geslaagd om de punten in eigen huis te houden. De ploeg van Thomas Duivenvoorden was bij vlagen niet bij machte om een vuist te maken en verloor van NAC Breda: 1-2.

WhatsApp Image 2026-09-19 at 16.04.36

Vrachtwagen uit Spanje klemgereden en doorzocht door politie in Doetinchem

Een vrachtwagen uit Spanje is donderdag klemgereden door de politie in Doetinchem. Het voertuig is later doorzocht. Wat de aanleiding van de actie was is niet nog bekend, daar komt nog meer duidelijkheid over.

Tanken10

Duitse brandstofprijs gaat 17 cent omlaag: tanken over de grens wordt weer aantrekkelijk

De Duitse regering heeft samen met de deelstaten een akkoord bereikt om de energiebelasting op brandstof opnieuw met 17 cent per liter te verlagen. Daarmee wordt tanken over de grens voor veel Achterhoekers weer aantrekkelijker. Het steunpakket dat de Duitse regering voor ogen heeft, moet uiterlijk 1 oktober worden ingevoerd en geldt in ieder geval tot het einde van dit jaar.

eeenrichting Eltenseweg Beek_Sluipverkeer12

Eltenseweg weer als vanouds zodra grenscontrolefuik op A12 echt weg is

Sinds de invoering van de Duitse grenscontroles op de A12 weert de gemeente Montferland sluipverkeer uit het dorp Beek met eenrichtingsverkeer op de Eltenseweg. Die maatregel verdwijnt zodra de vaste controlepost bij de grens daadwerkelijk is opgeheven.

Grenscontrole A3

Duitse reacties: ‘De grens gaat open; volgende week gebeurt het’

De vaste grenscontrole op de A3/A12 bij Elten verdwijnt mogelijk al komende week. De Duitse politie gaat automobilisten voortaan vanuit het rijdende verkeer selecteren en voor een controle naar parkeerplaats Hohe Heide leiden. Daarmee moet een einde komen aan de dagelijkse files en het sluipverkeer door Elten, Beek en Babberich.