gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Giovanni Büttner per direct weg bij hekkensluiter Vitesse

e32fc399168cb41b740ac1e2f266463f

De Doetinchemse aanvaller Giovanni Büttner heeft besloten om Vitesse per direct te verlaten. De Achterhoeker besloot afgelopen zomer om De Graafschap in te ruilen voor een amateurcontract bij de Arnhemmers. In de Gelderse hoofdstad werd hij herenigd met zijn neef Alexander.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
Een verschil van inzicht wordt als reden gegeven voor het vertrek, op de website van Vitesse. De korte periode bij Vitesse verliep vanaf het begin al niet vlekkeloos. In oktober van dit jaar werd de verdediger nog disciplinair geschorst, vanwege wangedrag op de trainingen. Om die reden stond hij toen twee weken aan de kant. Na die weken kwam hij niet meer tot spelen.

“Ik wil de fans bedanken voor al hun steun. Vitesse mag blij zijn met zulke supporters die ook in deze moeilijke tijd achter de club blijven staan”, aldus Büttner via de website van Vitesse. De 26-jarige kwam in zijn korte periode drie wedstrijden als invaller uit voor de Arnhemmers. In die periode wist hij één keer het net te vinden. Bij de Graafschap kwam Büttner 26 keer in actie en wist daarin niet te scoren. Waar de Achterhoeker zijn carrière gaat vervolgen is nog niet bekend.

Lees ook

weth bland

Benoeming Versteeg lijkt geen appeltje-eitje in Berkelland

Wordt Erwin Versteeg de opvolger van Ton Koenderink als wethouder namens Samen voor Berkelland (SvB) in de gemeente Berkelland? Vanavond hakken de 27 raadsleden – geheim en op persoonlijke titel – de knoop door over de ook al omstreden kandidaat uit Enschede.

WhatsApp Image 2026-09-21 at 22.39.25

Grote brand bij afvalverwerker in Dinxperlo, bluswerkzaamheden nog bezig

Bij een afvalverwerkingsbedrijf aan de Helmkamp in Dinxperlo is maandagavond een grote brand uitgebroken in een berg afval. De brandweer is de hele nacht bezig geweest met het bestrijden van het vuur.

DRULogo0

DRU ziet tekort verder oplopen: begroting 2026 niet meer realistisch

De begroting van het DRU Industriepark voor 2026 is niet meer realistisch. Dat zegt interim-directeur Cleo Sissingh tijdens de commissievergadering van maandagavond. De horeca kan dit jaar in het slechtste geval bijna een half miljoen euro achterlopen op de begroting. Geld om dat tekort op te vangen is er niet: de financiële buffer van de stichting is volledig opgebruikt. De gemeente Oude IJsselstreek verwacht bovendien dat er nog ongeveer 300.000 euro nodig is om DRU dit jaar financieel te overbruggen.

RyanGalWielrenner0

Ryan Gal uit Neede wereldkampioen tijdrijden: ‘Het is ongelofelijk’

Ryan Gal uit Neede is maandag wereldkampioen tijdrijden geworden bij de beloften. De 21-jarige Achterhoeker was in het Canadese Montréal slechtst zeven seconde sneller dan de Italiaan Nicolas Milesi.

LokaalBelangDtc0

Lokaal Belang Doetinchem verder als Samen Lokaal Doetinchem

Lokaal Belang Doetinchem gaat verder onder de naam Samen Lokaal Doetinchem. Dat maakte de partij maandagmiddag bekend. Volgens de partij dekte de oude naam niet meer volledig waar zij voor wil staan. De lokale partij heeft momenteel één zetel in de gemeenteraad.

Capibara40

Mannelijke capibara overleden in dierentuin in Eibergen

Een mannelijke capibara is donderdag in dierenpark Hof van Eckberge in Eibergen overleden. Na een introductie met het andere geslacht is er een confrontatie geweest, die het mannetje helaas niet heeft overleefd.