gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Giovanni Büttner per direct weg bij hekkensluiter Vitesse

e32fc399168cb41b740ac1e2f266463f

De Doetinchemse aanvaller Giovanni Büttner heeft besloten om Vitesse per direct te verlaten. De Achterhoeker besloot afgelopen zomer om De Graafschap in te ruilen voor een amateurcontract bij de Arnhemmers. In de Gelderse hoofdstad werd hij herenigd met zijn neef Alexander.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
Een verschil van inzicht wordt als reden gegeven voor het vertrek, op de website van Vitesse. De korte periode bij Vitesse verliep vanaf het begin al niet vlekkeloos. In oktober van dit jaar werd de verdediger nog disciplinair geschorst, vanwege wangedrag op de trainingen. Om die reden stond hij toen twee weken aan de kant. Na die weken kwam hij niet meer tot spelen.

“Ik wil de fans bedanken voor al hun steun. Vitesse mag blij zijn met zulke supporters die ook in deze moeilijke tijd achter de club blijven staan”, aldus Büttner via de website van Vitesse. De 26-jarige kwam in zijn korte periode drie wedstrijden als invaller uit voor de Arnhemmers. In die periode wist hij één keer het net te vinden. Bij de Graafschap kwam Büttner 26 keer in actie en wist daarin niet te scoren. Waar de Achterhoeker zijn carrière gaat vervolgen is nog niet bekend.

Lees ook

WillemienUilen10

Uilen helpen Willemien Weerman door zware periode heen

Adamo zingt C’est ma vie en voor haar klinkt het Franse chanson uit de muziekbox misschien wel als C’est la vie. Ze is ongeneeslijk ziek en heeft dat mede door het tekenen en het schilderen van uilen een plek gegeven. Willemien Weerman exposeert vanaf zaterdag met haar ‘uilen’ in haar woonplaats Hengelo.

BoumansGrenscontrole

Boumans opnieuw kritisch op Duitse grenscontroles: ‘Doe het dan verder van de grens’

Burgemeester Mark Boumans van Doetinchem blijft zich verzetten tegen de manier waarop Duitsland de grenscontroles uitvoert. De controles zijn weer met een half jaar verlengd. Volgens de burgemeester zorgen de controles voor onnodige verkeershinder en ongelukken. Hij pleit voor controles die enkele kilometers van de grens plaatsvinden, ook al wees Duitsland dat voorstel eerder af.

droogte10

Regenachtige week lang niet genoeg tegen uitgedroogde Achterhoek

De Achterhoekse gazonnen worden door de regen deze week weer iets groener, toch is het slechts een druppel op een gloeiende plaat. Waterschap Rijn en IJssel zegt dat zelfs deze week vol buien de échte droogte niet aanpakt.

Wolf in zak

EuroScope Aflevering 5: Grenzen bepalen Europa, ook als het gaat om de wolf

EuroScope is een serie van vijf afleveringen waarin REGIO8 samen met vier partneromroepen laat zien hoe Europa en de besluitvorming in Brussel het dagelijks leven van mensen beïnvloeden. In de vijfde en laatste aflevering staat de invloed van landsgrenzen centraal. Dat wordt zichtbaar bij de instandhouding van de wolf, de leveringszekerheid van medicijnen en zelfs bij een ruiterpad.

Grenscontroles Duitsland

Duitsland verlengt omstreden grenscontroles opnieuw met half jaar

De Duitse grenscontroles worden met zes maanden verlengd, tot in ieder geval half maart 2027. Minister Dobrindt van Binnenlandse Zaken heeft dat meegedeeld aan de Europese Commissie, zegt hij tegen Bild.

25-DSC09594

De Graafschap doet zaken met Juventus: Italiaan Gabriele Finocchiaro gehuurd

De Graafschap neemt Gabriele Finocchiaro op huurbasis over van de Italiaanse grootmacht Juventus. De Doetinchemmers hebben een optie tot koop bedongen.