gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Geen nieuw contract voor Fortes, El Jebli en Warmerdam bij De Graafschap

5144d59d1be0e8f0435a4b2394dab3d7.jpg

De Graafschap neemt na dit seizoen afscheid van zes spelers, waaronder van aanvoerder Jeffry Fortes en publiekslievelingen Lion Kaak en Youssef El Jebli. De optie in het contract van doelman Ties Wieggers uit Lichtenvoorde is wel gelicht.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Dankzij het lichten van de optie is de Lichtenvoordenaar ook komend seizoen onderdeel van de selectie van de Achterhoekse Trots”, aldus De Graafschap. De 22-jarige Wieggers begon dit jaar als eerste doelman en is weer teruggekeerd onder de lat na een blessure van Joshua Smits.

De Graafschap had ook de mogelijkheid om een optie te lichten in de contracten van Youssef El Jebli, Blnd Hassan en Donny Warmerdam. Hier zien de Doetinchemmers echter van af. Ook routiniers Ralf Seuntjens, Jeffry Fortes en Lion Kaak krijgen geen nieuw contract.

Hengeloër Kaak heeft nog wel een contract bij de club waar hij actief is als jeugdtrainer. Vorig seizoen werd tijdens het verlengen van zijn contract uitgesproken per seizoen te kijken of hij bij de selectie zou blijven als speler. Daar komt nu dus een einde aan.

Spits Seuntjens gaf eerder al te kennen hoogstwaarschijnlijk na dit jaar te stoppen. Aanvoerder Jeffry Fortes gaf onlangs nog aan niks van de club te hebben gehoord, maar wel graag door te willen in Doetinchem. De 36-jarige verdediger moet toch op zoek naar een nieuw avontuur.

Lees ook

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

Verkenners adviseren coalitie GBB, VVD, D66 en PRO in Bronckhorst

De verkenners Cees Oosterwijk en Dick Ebbers adviseren om in de gemeente Bronckhorst als eerste een coalitie te onderzoeken tussen GBB, VVD, D66 en PRO. Dat maakten zij duidelijk tijdens de raadsvergadering, waarin zij hun bevindingen presenteerden.

WhatsApp Image 2026-04-23 at 22.59.28.jpeg

Burgemeester Werger na vernielingen Isala college Silvolde: ‘Uitermate triest’

Burgemeester Laura Werger van de gemeente Oude IJsselstreek heeft zich donderdagavond tijdens de raadsvergadering uitgesproken over de gebeurtenissen op het Isala college in Silvolde afgelopen dinsdag. De school werd in de avond voor de laatste schooldag vernield en beklad door een grote groep mogelijke leerlingen.

JMO-20260423-ContractJoranHardeman-SF0001.JPG

Hardeman langer bij De Graafschap, verdediger tekent tot 2029

Verdediger Joran Hardeman heeft zijn contract bij De Graafschap met drie jaar verlengt. De 24-jarige Superboer, die na lang blessureleed sinds kort weer op het veld staat, tekent tot de zomer van 2029 bij.

WhatsApp Image 2026-04-23 at 19.34.45.jpeg

Eerste plannen De Kruisberg Doetinchem op tafel: wonen, natuur en erfgoed centraal

De herontwikkeling van de voormalige gevangenis De Kruisberg in Doetinchem krijgt steeds meer vorm. Tijdens een informatieavond voor omwonenden kwamen zo’n negentig geïnteresseerden kijken naar de eerste visie van projectontwikkelaar Ter Steege. Volgens gebiedsontwikkelaar Ronald van Ommen was de bijeenkomst een eerste stap in een proces dat nog verder vorm moet krijgen.

TedKok10.jpg

Didammer Ted Kok toch door als wethouder

Hij had aangekondigd iets anders te gaan doen na 32 jaar wethouderschap. Maar van zijn aangekondigde pensioen komt niets terecht. Ted Kok laat Aalten achter zich en wordt wethouder in Westervoort voor Wij Westervoort. Deze partij gaat de komende jaren een coalitie vormen met GroenLinks-PvdA.

e248070d-9753-4a79-ab12-91415a01a44b.jpg

Grote brand bij meubelfabriek in Borculo

Bij een meubelfabriek in Borculo is donderdagmiddag een grote brand ontstaan. De brandweer is met meerdere eenheden ter plaatste.