gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Einde seizoen voor verdediger Joran Hardeman

d1a51feeffad0b338eb0daaad3a1e65a

De Graafschap kan dit seizoen geen beroep meer doen op Joran Hardeman. De 22-jarige verdediger raakte maandagavond in de verloren uitwedstrijd tegen Jong Ajax (2-0) geblesseerd aan zijn knie.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Hardeman raakte maandag in de tweede helft geblesseerd en werd met een brancard van het veld gedragen. "Na onderzoeken in het ziekenhuis is dinsdag gebleken dat Hardeman een dusdanige ernstige knieblessure heeft opgelopen dat hij de komende negen tot twaalf maanden niet in actie zal kunnen komen voor de Achterhoekse Trots", laat De Graafschap weten. "Daarnaast zal hij een operatie moeten ondergaan aan zijn gekwetste knie. Wij wensen Joran heel veel sterkte en succes met zijn herstel."

Voor De Graafschap is Hardeman de derde selectiespeler die in de laatste maanden een zware knieblessure heeft opgelopen. Middenvelder Stan Wevers raakte aan het begin van het seizoen geblesseerd in de thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht (2-2). De Aaltenaar komt eveneens dit seizoen niet meer in actie. Vorig seizoen liep Simon Colyn ook een zware blessure op aan zijn knie. De Canadese middenvelder is bezig met zijn hersteltraject en hoopt dit seizoen nog in actie te komen.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-27 at 23.03.56

De Graafschap sneuvelt weer in eerste bekerronde

Ook dit seizoen is De Graafschap in de Eurojackpot KNVB-beker niet verder gekomen dan ronde 1. In het Parkstad Limburg Stadion werd met 1-0 verloren van Roda JC.

2e2d95ac-c2e6-4e4d-8560-19411610fb6a

Parkeren in Duitse grenssteden duurder? Kleve wil tarieven met 50 procent verhogen

Parkeren in Kleve en Emmerich kan vanaf 2027 duurder worden. In Kleve liggen verhogingen tot 50 procent op tafel, in Emmerich maakt de politiek plannen om parkeren in de binnenstad voor het eerst betaald te maken.

profielschetsLochem0

Lochem zoekt verbindende burgemeester met gevoel voor nuchterheid

Inlevingsvermogen, verbindend, vernieuwingsgericht en benaderbaar, dat zijn eigenschappen die de nieuwe burgemeester van Lochem moet hebben. Tijdens een extra raadsvergadering heeft de gemeenteraad de profielschets van de nieuwe burgemeester vastgesteld en overhandigd aan de commissaris van de Koning.

Knopenlaantjebrug0

Vordenaren redden geliefd ommetje met eigen ‘Knopenbrug’

Anderhalf jaar lang was het onzeker of het geliefde Vordense ommetje langs het Knopenlaantje ooit nog in ere hersteld zou worden. De gemeente Bronckhorst sloopte de oude, versleten wandelbrug waardoor het rondje verdween. Inwoners kwamen in actie en hebben zaterdag hun eigen brug geopend.

BrandweerDinxperlo0

Aalten trekt drie tot vier miljoen uit voor Nederlands-Duitse brandweerkazerne

De gemeente Aalten wil drie tot vier miljoen euro uittrekken voor een gezamenlijke brandweerkazerne voor Dinxperlo en Suderwick. Dat staat in de ontwerpbegroting. Als de plannen doorgaan, kan de bouw in 2027 beginnen.

Gelredome

Minder De Graafschap-supporters welkom in Arnhem: ‘Bijzonder teleurstellend’

De Graafschap mag op zondag 8 november slechts vijfhonderd supporters meenemen voor het Gelderse treffen met Vitesse in Arnhem. In het uitvak is normaal gesproken plek voor achthonderd bezoekende supporters, maar dit aantal is door de lokale driehoek in Arnhem afgewezen.