gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Einde seizoen voor verdediger Joran Hardeman

d1a51feeffad0b338eb0daaad3a1e65a.jpg

De Graafschap kan dit seizoen geen beroep meer doen op Joran Hardeman. De 22-jarige verdediger raakte maandagavond in de verloren uitwedstrijd tegen Jong Ajax (2-0) geblesseerd aan zijn knie.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Hardeman raakte maandag in de tweede helft geblesseerd en werd met een brancard van het veld gedragen. "Na onderzoeken in het ziekenhuis is dinsdag gebleken dat Hardeman een dusdanige ernstige knieblessure heeft opgelopen dat hij de komende negen tot twaalf maanden niet in actie zal kunnen komen voor de Achterhoekse Trots", laat De Graafschap weten. "Daarnaast zal hij een operatie moeten ondergaan aan zijn gekwetste knie. Wij wensen Joran heel veel sterkte en succes met zijn herstel."

Voor De Graafschap is Hardeman de derde selectiespeler die in de laatste maanden een zware knieblessure heeft opgelopen. Middenvelder Stan Wevers raakte aan het begin van het seizoen geblesseerd in de thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht (2-2). De Aaltenaar komt eveneens dit seizoen niet meer in actie. Vorig seizoen liep Simon Colyn ook een zware blessure op aan zijn knie. De Canadese middenvelder is bezig met zijn hersteltraject en hoopt dit seizoen nog in actie te komen.

Lees ook

image00003LB.jpeg

Amphion Open groeit uit tot broedplaats voor talent: 'Je komt er altijd beter uit'

Wat ooit begon als een talentenjacht, is inmiddels uitgegroeid tot een serieus ontwikkeltraject voor artiesten: het Amphion Open van het Doetinchemse theater. De focus ligt niet langer alleen op winnen, maar vooral op groeien als performer.

LuukDirkOrion.jpg

Orion Stars na feest en rust op jacht naar vijfde landstitel

Aan de vooravond van de play-offs richting het landskampioenschap volleybal oogt Orion Stars kalm, maar gefocust. De Doetinchemse volleybalploeg ontmoet zaterdagmiddag na elf dagen zonder officiële wedstrijd Sliedrecht Sport. De Achterhoekers gaan op jacht naar de vijfde landstitel.

MaartenDebat.jpg

Coalitievorming Doetinchem verloopt voorspoedig: 'Streven naar akkoord eind mei'

De coalitievorming in Doetinchem lijkt na een rumoerige start in rustiger vaarwater te zijn beland. Waar de verkenningsfase gepaard ging met flinke kritiek en teleurstelling, verlopen de gesprekken tussen de beoogde coalitiepartijen PRO, CDA, VVD en D66 voorspoedig. Voorzichtig wordt er gesproken over een coalitieakkoord dat eind mei kan worden gepresenteerd.

20250409 Kerk Ulft.jpg

Woontoren op Zwarte Plein Ulft van de baan, wel woningen bij Antoniuskerk

Het plan voor een woontoren met 25 appartementen op het Zwarte Plein in Ulft is van de baan. De gemeente Oude IJsselstreek kiest nu definitief voor woningbouw in en rond de Antoniuskerk aan de Dr. Ariënsstraat, zonder betrokkenheid van het terrein van schutterij De Eendracht.

Gerrit0.png

Gerrit Vossers voorspelt een koeler weekend met buien

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit het buitengebied van Varsselder voorspelt hij een koeler weekend.

GalaLochem1000.jpg

Skelters, crossmotoren en zelfs een boot: leerlingen Staring College Lochem in stijl naar gala

Middelbare scholieren kijken er hun hele schoolperiode naar uit; het eindexamengala. Ook bij het Staring College in Lochem is er een onderlinge competitie, wie komt er in het meest bijzondere voertuig naar het gala? Voor de tijd is er al het een en ander uitgelekt.