gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doetinchemse trainer Meijer één jaar langer bij NEC Nijmegen

9ef1b67c2f30328f99002cc35b106651

Rogier Meijer is ook volgend seizoen trainer van eredivisionist NEC uit Nijmegen. De 42-jarige Doetinchemmer staat daarmee aan de vooravond van zijn zesde seizoen als eindverantwoordelijke in De Goffert.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
“Ik heb het nog altijd zo ontzettend naar mijn zin bij deze mooie club en zie nog steeds de mogelijkheden om de club structureel naar een hoger niveau te tillen”, laat Meijer weten in reactie op zijn contractverlenging bij NEC. “Nu we duidelijkheid hebben geeft dat extra brandstof om van een heel mooi seizoen een historisch seizoen te maken.” Want de Nijmegenaren staan op zondagavond 21 april in de bekerfinale tegen Feyenoord. Met een vijfde plek in de competitie presteert NEC ook boven verwachting, de club staat onder meer boven Ajax.

Voormalig De Graafschap-voetballer Meijer begon in het seizoen 2019/2020 in een driemanschap als trainer bij NEC. De daaropvolgende jaargang was hij zelf eindverantwoordelijk, het werd een succesvol seizoen waarin de Nijmegenaren promoveerden naar de eredivisie. “De chemie tussen de spelers en staf is nog steeds erg goed”, meldt technisch directeur Carlos Aalbers van NEC. “Dus was het voor ons snel duidelijk dat we verder wilden met Rogier.”

Lees meer over:

|

Lees ook

Teun Gijselhart (2)

Oud-Superboer Gijsselhart na ruim twee maanden verhuurd door Deportivo

Teun Gijsselhart vervolgt zijn seizoen in de Verenigde Arabische Emiraten. De oud-Superboer wordt door het Spaanse Deportivo La Coruña al na 2,5 maand verhuurd aan Al Ain, waar de middenvelder hoopt op meer speelminuten.

BennieJolink30

Bennie Jolink krijgt oeuvreprijs ‘Hollandse Meester’ van Buma NL

Normaal frontman Bennie Jolink krijgt tijdens de Buma NL Awards de oeuvreprijs Hollandse Meesters. De prijs is een erkenning voor artiesten die een belangrijke bijdrage hebben geleverd aan de Nederlandstalige muziekcultuur. Onder andere André van Duin, Guus Meeuwis en Jan Smit ging Jolink voor.

BoerenprotestArnhem0

Honderden boeren bij provinciehuis Arnhem: ‘We hopen statenleden te beïnvloeden’

Nadat verschillende Achterhoekse gemeenten een bezoekje van de boeren konden verwachten, trokken honderden boeren met tientallen trekkers en één koe woensdag naar het provinciehuis in Arnhem. Dit keer ging het niet per se over de brief van Van Essen, maar vooral over provinciale plannen die de boer raken.

Esmée Veldhuis

Een monotone maar duidelijke vingerwijzing aan het adres van Samen voor Berkelland

ANALYSE / Hoho! Het zijn niet zijn woorden. Zo verdedigt André Stoltenberg zich, met beide handen in de lucht, op de kritiek aan zijn adres. “Maar ik vertrouw Esmée volledig.” Die reactie legt de spagaat van het raadslid van Samen voor Berkelland (SvB) pijnlijk bloot.

HilltopHowlers0

Hendrik Jan Lovink stopt opnieuw met band: Na 12 jaar einde Hilltop Howlers

Na twaalf jaar komt er een einde aan de Achterhoekse band Hilltop Howlers. Nadat eerder Jovink & de Voederbietels, de band waarin Hendrik Jan Lovink jarenlang actief was, er mee stopte, valt nu ook het doek voor de band die Lovink later oprichtte.

IllegaalVuurwerk0

Zwaar illegaal vuurwerk onderschept bij Ulft, meerdere verdachten aangehouden

De politie heeft onder meer in Ulft een transport met zwaar illegaal vuurwerk onderschept. Het maakte deel uit van een groot onderzoek naar de invoer en handel in illegaal vuurwerk. Tijdens meerdere acties werd in totaal 3800 kilo vuurwerk in beslag genomen.