gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Doetinchemse trainer Meijer één jaar langer bij NEC Nijmegen

9ef1b67c2f30328f99002cc35b106651.jpg

Rogier Meijer is ook volgend seizoen trainer van eredivisionist NEC uit Nijmegen. De 42-jarige Doetinchemmer staat daarmee aan de vooravond van zijn zesde seizoen als eindverantwoordelijke in De Goffert.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
“Ik heb het nog altijd zo ontzettend naar mijn zin bij deze mooie club en zie nog steeds de mogelijkheden om de club structureel naar een hoger niveau te tillen”, laat Meijer weten in reactie op zijn contractverlenging bij NEC. “Nu we duidelijkheid hebben geeft dat extra brandstof om van een heel mooi seizoen een historisch seizoen te maken.” Want de Nijmegenaren staan op zondagavond 21 april in de bekerfinale tegen Feyenoord. Met een vijfde plek in de competitie presteert NEC ook boven verwachting, de club staat onder meer boven Ajax.

Voormalig De Graafschap-voetballer Meijer begon in het seizoen 2019/2020 in een driemanschap als trainer bij NEC. De daaropvolgende jaargang was hij zelf eindverantwoordelijk, het werd een succesvol seizoen waarin de Nijmegenaren promoveerden naar de eredivisie. “De chemie tussen de spelers en staf is nog steeds erg goed”, meldt technisch directeur Carlos Aalbers van NEC. “Dus was het voor ons snel duidelijk dat we verder wilden met Rogier.”

Lees meer over:

|

Lees ook

image00003LB.jpeg

Amphion Open groeit uit tot broedplaats voor talent: 'Je komt er altijd beter uit'

Wat ooit begon als een talentenjacht, is inmiddels uitgegroeid tot een serieus ontwikkeltraject voor artiesten: het Amphion Open van het Doetinchemse theater. De focus ligt niet langer alleen op winnen, maar vooral op groeien als performer.

LuukDirkOrion.jpg

Orion Stars na feest en rust op jacht naar vijfde landstitel

Aan de vooravond van de play-offs richting het landskampioenschap volleybal oogt Orion Stars kalm, maar gefocust. De Doetinchemse volleybalploeg ontmoet zaterdagmiddag na elf dagen zonder officiële wedstrijd Sliedrecht Sport. De Achterhoekers gaan op jacht naar de vijfde landstitel.

MaartenDebat.jpg

Coalitievorming Doetinchem verloopt voorspoedig: 'Streven naar akkoord eind mei'

De coalitievorming in Doetinchem lijkt na een rumoerige start in rustiger vaarwater te zijn beland. Waar de verkenningsfase gepaard ging met flinke kritiek en teleurstelling, verlopen de gesprekken tussen de beoogde coalitiepartijen PRO, CDA, VVD en D66 voorspoedig. Voorzichtig wordt er gesproken over een coalitieakkoord dat eind mei kan worden gepresenteerd.

20250409 Kerk Ulft.jpg

Woontoren op Zwarte Plein Ulft van de baan, wel woningen bij Antoniuskerk

Het plan voor een woontoren met 25 appartementen op het Zwarte Plein in Ulft is van de baan. De gemeente Oude IJsselstreek kiest nu definitief voor woningbouw in en rond de Antoniuskerk aan de Dr. Ariënsstraat, zonder betrokkenheid van het terrein van schutterij De Eendracht.

Gerrit0.png

Gerrit Vossers voorspelt een koeler weekend met buien

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend door. Vanuit het buitengebied van Varsselder voorspelt hij een koeler weekend.

GalaLochem1000.jpg

Skelters, crossmotoren en zelfs een boot: leerlingen Staring College Lochem in stijl naar gala

Middelbare scholieren kijken er hun hele schoolperiode naar uit; het eindexamengala. Ook bij het Staring College in Lochem is er een onderlinge competitie, wie komt er in het meest bijzondere voertuig naar het gala? Voor de tijd is er al het een en ander uitgelekt.