gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Dijkhuizen voert keeperswissel door tegen Telstar, vizier al op de play-offs

262d1019dd5c90535aee9512125069d7.jpg

Niet Ties Wieggers, maar Sten Kremers staat vrijdag onder de lat bij De Graafschap. Op de eigen Vijverberg gaat de goalie zijn debuut maken voor de Doetinchemmers. Trainer Marinus Dijkhuizen wil niets aan het toeval overlaten met de play-offs op komst.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Ik ben heel erg tevreden over Ties, hij keept ook volgende week tegen Helmond en in de play-offs, maar Sten heeft nog niet gekeept dit seizoen op dit niveau en ik wil hem voorbereiden”, aldus Dijkhuizen over de keeperswissel. “Sten is een hele talentvolle en goede keeper, anders had ik het natuurlijk niet gedaan. Mocht hij onverhoopt nodig zijn in de play-offs, dan heeft hij in ieder geval de ervaring van deze wedstrijd op zak.” Het wordt voor Kremers niet zijn debuut in het betaald voetbal, de Lichtenvoordenaar keepte eerder al vijf wedstrijden voor Jong Ajax in de eerste divisie.

De oefenmeester laat weten dat sinds woensdag het vizier op de play-offs is gericht en dat de voorbereiding op het toetje van de competitie begonnen is. “Ik wil graag de komende twee wedstrijden winnen, maar je moet ook naar voren kijken. Maar je wil ook resultaat boeken in deze twee wedstrijden, want dat is zeker niet onbelangrijk voor het gevoel. Zeker na VVV. (3-1 verlies, TR)”

Meer wisselingen op komst
Dijkhuizen gaf de afgelopen weken al aan meerdere wisselspelers minuten te gaan geven in aanloop naar de nacompetitie: “Het is zaak om zo fris mogelijk de play-offs in te gaan maar ook zo goed mogelijk voorbereid gemaakt. Sommige jongens kunnen op die manier ook in vorm raken.” Welke spelers er op meer minuten kunnen gaan rekenen gaf de trainer niet aan.

In Limburg liep De Graafschap tegen een flinke nederlaag aan. Mimoun Mahi gaf een signaal af en liet zien dat hij in vorm is. Al na tien seconden binnen de lijnen gaf hij een assist. Echter, kan de aanvaller er tegen Telstar niet bij zijn. “Het is een te groot risico om hem morgen weer een half uur te laten invallen”, aldus Dijkhuizen. “Hopelijk kan hij volgende week tegen Helmond spelen. Hij kan een verschil maken in de laatste twintig minuten dus we moeten hem fit krijgen voor de play-offs.”

Seun in de spits
Een andere invaller die maandagavond een sterke indruk maakte was Ralf Seuntjens. ‘De Seun’ mag zich dan ook opmaken voor een basisplaats. “Telstar heeft een lastige speelwijze met veel dynamiek en fysieke een-op-een duels. Je wordt daardoor eerder gedwongen de lange bal te spelen, dus dan is het logisch om voor Ralf te kiezen.”

Of de speelwijze van de gasten uit Velsen-Zuid verder nog om aanpassingen aan de formatie of tactiek vraagt? Daar wil de oefenmeester verder niet over uitwijken: “Zeker richting play-offs zijn er dingen richting de tegenstander niet altijd even goed om prijs te geven.”

Lees ook

KerkEtten50.jpg

Geen extra subsidie voor hoger uitgevallen bouwkosten Martinuskerk Etten

Stichting Martinuskerk Etten trekt aan het kortste eind in een geschil over de subsidie met de gemeente Oude IJsselstreek. De kerk wilde dertig procent van de totale bouwkosten ontvangen, de gemeente gaat hier niet in mee.

InfoavondKeppelWindmolens Omroep GLD.jpg

Onrust bij informatieavond over windpark in Keppel, groepje loopt boos weg

Een informatieavond over het geplande windpark in Keppel-Eldrik heeft dinsdagavond voor onrust gezorgd in een vol Hessencafé in Hoog-Keppel. Ongeveer 150 belangstellenden kwamen af op de plannen van GreenTrust en Landgoed Keppel voor mogelijk vier tot zes windmolens met een tiphoogte van 230 tot 270 meter.

terborgseweg drone 20.jpg

Opvanglocatie Terborgseweg Doetinchem in de zomer open: vergunning terecht verleend

De voorbereidingen voor de opvanglocatie van asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem mogen doorgaan. Dat laat de gemeente weten samen met het COA aan omwonenden middels een brief. Volgens de gemeente zijn de ingediende bezwaren tegen de vergunning behandeld en is geconcludeerd dat deze ‘terecht is verleend’. Wel blijkt uit een risicoanalyse dat er nog tientallen risicopunten zijn waar de gemeente en COA mee aan de slag moeten voor de locatie kan openen.

wesenthorst3.jpg

Voormalig schoolgebouw de Wesenthorst in Ulft wordt toch gesloopt

Het pand van voormalig middelbare school de Wesenthorst in Ulft gaat tóch aan de grond. Het gebied rond de oude school in het centrum wordt stevig aangepakt de komende jaren. In eerste instantie zouden delen van het pand een nieuwe invulling krijgen, zodat het kon blijven staan, nu blijkt dat niet haalbaar.

AnnieWandeldagen0.png

Annie (89) loopt al twintig keer mee met Achterhoekse Wandeldagen: ‘Ben blij dat ik het nog kan’

Tijdens de twintigste editie van de Achterhoekse wandeldagen is het tijd voor een feestje bij de organisatie. Ook voor Annie Banning uit Wehl is het een speciale editie omdat ze ook al twintig keer meeloopt. Ondanks haar 89-jarige leeftijd loopt ze nog altijd even enthousiast mee.

Esbro50.jpg

Esbro shop verhuist naar hartje Wehl: ‘De grootste kippenwinkel van Europa’

De winkel die nu naast de kippenslachterij zit op het A18 Bedrijvenpark gaat medio juli verhuizen naar Wehl en trekt in het leegstaande supermarktpand waar voorheen de Boni zat. Daarmee groeit de shop van 50 naar 750 vierkante meter en wil het meer aanbieden dan alleen kip.