gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wil winstreeks uitbreiden voor interlandbreak

f9c42d816f213fe35efbfda86fa13eac

De Graafschap reist vrijdag als de nummer vijf van de competitie af naar Velsen-Zuid voor het duel met het SC Telstar van Didammer Mike Snoei. Trainer Jan Vreman hoopt dat zijn mannen de goede lijn van de afgelopen weken doorzetten en met een winstpartij de interlandbreak ingaan.

Tim Rondeel |
“Ik verwacht wel een Telstar dat wat wil laten zien tegen ons”, aldus trainer Vreman. “Het is een elftal dat best goed één-op-één kan spelen en goed in de duels kan komen. Dan is het aan ons hoe we er mee omgaan.” De oefenmeester verwacht dan ook een lastige klus tegen de huidige nummer achttien van de competitie: “Ik heb er wel vertrouwen in, maar het is niet zo dat het eventjes gaat gebeuren.” Ondanks dat de Superboeren er verdienstelijk voorstaan met een vijfde plek in de competitie en een tweede plek in de periode, is er een groot verbeterpunt aan te wijzen: meer scoren. “Daar zijn we druk mee bezig”, beaamt Vreman. “Dat is oefenen, oefenen, oefenen en zorgen dat het nog beter op elkaar afgestemd is.”

Mogelijke uitkomst voor het doelpuntenprobleem kan publiekslieveling Devin Haen zijn. “We weten wat Devin kan. Hij heeft nog niet echt veel doelpunten gemaakt, maar die kans heeft hij ook nog niet gehad”, schetst de trainer. “Daar vertrouwen we wel op, maar hetzelfde geldt voor David (Flakus Bosilj red.), en zo hebben we wel meer jongens die doelpunten kunnen maken, maar op dit moment lukt dat nog niet.” Na enkele maanden blessureleed maakte Haen vrijdag zijn rentree tegen NAC Breda. “Dat is voor een voetballer denk ik het lekkerste gevoel”, blikt de negentienjarige aanvaller terug. “Ik heb er bijna elf weken aan gewerkt om hier weer te mogen staan."

'Aardig kapot van'
De jonge Achterhoeker begon het seizoen als eerste spits, maar viel in de eerste competitiewedstrijd uit met een voetblessure. “Je gaat er vanuit dat het een lekker seizoen wordt, lekker starten, en dan gebeurt zoiets na een half uur al”, kijkt hij terug op het duel met ADO Den Haag. “Daar was ik wel aardig kapot van.” Ook enkele tegenslagen in zijn herstel hielpen niet mee voor zijn gemoedstoestand.

Lammers terug
Nu hij weer terug is bij de selectie is de stemming bij Haen weer compleet omgeslagen, ook bij de rest van selectie hangt een positief sfeer. “Resultaten zijn daar ontzettend belangrijk in”, schetst Vreman. “Dat merk je gelijk.” Centrale verdediger Jan Lammers keert vrijdag weer terug in de basis. Dit gaat ten koste van jeugdproduct Joran Hardeman. Voor de rest houdt de Achterhoekse oefenmeester vast aan dezelfde spelers, Haen moet het dus doen met een plek op de bank.

Opstelling: Bakker; Fortes, Schenk, Lammers, A. Büttner; Warmerdam, Brittijn, Colyn; Önal, Flakus Bosilj, G. Büttner.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-11 at 11.41.23

Enorme explosie Eibergen: politie start grootschalig onderzoek naar mogelijke aanslag

In de nacht van donderdag op vrijdag is de Eikenlaan in Eibergen opgeschrikt door een hevige explosie. Wat de oorzaak is van de explosie is niet bekend, de politie houdt wel rekening met een aanslag.

270600_Politie_zwaailicht_2

Raadslid uit Montferland bestuurde bus bij dodelijk ongeluk in Zwitserland

Bij een ernstig busongeluk in Zwitserland zijn donderdagmiddag vijf doden en veertig gewonden gevallen. Raadslid van de gemeente Montferland, Rob Mos, was chauffeur van de bus, zo bevestigt zijn partij Helder.

image

Tranen van blijdschap in Ratum: ontwikkelaar ziet af van vier Duitse windturbines

Stadtwerke Münster ziet af van de bouw van vier grote windturbines vlak over de Duitse grens bij Ratum. De turbines maakten deel uit van meerdere Duitse windenergieprojecten rond Winterswijk. De geplande windmolens zouden een tiphoogte van 250 meter tot 267 meter krijgen.

SporthalVordenGLD

Financiële tegenvaller bij verbouwing sporthal Vorden minder dan eerder verwacht

Voor de renovatie en verduurzaming van sporthal 't Jebbink in Vorden is 425.000 euro extra nodig. Dat bedrag ligt fors lager dan de tegenvaller van bijna 1 miljoen euro waar de gemeente eerder rekening mee hield.

GRAEMM0

De Graafschap zoekt ommekeer in Emmen: ‘Het begint echt bij de strijd’

De Graafschap kent een dramatische seizoenstart. Eén punt uit vijf wedstrijden spreekt daarbij boekdelen. Die cijfers komen ook bij trainer Thomas Duivenvoorden en zijn ploeg hard aan. Toch is de sfeer binnen de selectie volgens de oefenmeester nog altijd goed.

vuurwerkinleveren0

Ruim 200 kilo vuurwerk ingezameld door vuurwerkbus Lochem

Er is ruim 200 kilo vuurwerk ingeleverd bij de vuurwerkbus in Lochem vorige week vrijdag. De bus rijdt door Nederland om de laatste restjes vuurwerk binnen te krijgen. Die ene dag in Lochem was daarmee al succesvoller dan twee dagen in Zeeland bij elkaar, daar kwam 90 kilo binnen.