gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap wil laatste strohalm pakken tegen Willem II

75162356ff136457e9e468b773deb119.jpg

De Graafschap gaat zaterdagavond in Tilburg op bezoek bij de huidige nummer vier van de eerste divisie, Willem II. Voor de Doetinchemmers is het een cruciaal duel, bij een verliespartij lijkt een plek in de play-offs definitief uit zicht.

Tim Rondeel |
"We zijn natuurlijk afhankelijk van de andere uitslagen", schets assistent-trainer Richard Roelofsen. "Ik denk dat we bezig moeten zijn met onze wedstrijd, daar hebben we invloed op. We moeten het seizoen gewoon zo goed mogelijk afmaken en vier hele mooie potten op het veld zetten en kijken of we daar resultaat uit kunnen halen." Met Willem II treffen de Superboeren een club in vorm. De Tricolores zijn zes wedstrijden ongeslagen. "Een lastige wedstijd met een goede tegenstander", aldus Roelofsen. "Ik wil wel dat we daar aanvallend gaan voetballen en druk kunnen zetten. We gaan ons eigen spel spelen, dat is het uitgangspunt voor de laatste vier wedstrijden."

De Graafschap kijkt ook al voorzichtig naar volgende seizoen en wil onder meer graag langer door met Philip Brittijn. De middenvelder heeft een aanbod in beraad. "Ik ben nog heel jong (negentien red.) dus ik denk zelf: nog één jaar De Graafschap is geen verkeerde keuze", aldus Brittijn. "Alleen moet ik wel kijken wat de andere opties zijn. Ik wacht nog rustig af tot het einde van het seizoen en dan maak ik mijn keuze."

'Mijn cluppie'
Dat eredivisionisten als NEC interesse hebben, is voor de Winterswijkse groeibriljant geen reden om perse te willen vertrekken: "Ik heb hier al acht jaar in de jeugd gespeeld en volgend jaar is het mijn derde seizoen in het eerste. Dit is wel mijn 'cluppie' natuurlijk en ik vind het heerlijk om hier elke dag te komen. "

Motivatie
Met De Graafschap is er ook nog een kleine kans om volgend seizoen de eredivisie te halen. Volgens Roelofsen is er nog genoeg geloof in het behalen van een plek in de play-offs. "Het zou ook heel slecht zijn als ik de jongens morgen nog moet motiveren", laat de oefenmeester weten. "Wij moeten ons druk maken over hoe we willen spelen, dat we dat goed gaan uitvoeren en kijken wat het ons morgen oplevert."

Opstelling De Graafschap: Jurjus; Fortes, Lammers, Hillen, Büttner; Brittijn, Neghli, Kaak; Korte, Haen, Önal.

Foto: REGIO8

Lees ook

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Bouw Dorpsschool Halle hervat na vondst asbest en bouwproblemen

De bouwwerkzaamheden voor de nieuwe Dorpsschool in Halle zijn weer hervat. De bouw lag tijdelijk stil door eerdere tegenvallers bij de sloop van partycentrum Nijhof, waar meer asbest werd aangetroffen dan vooraf was ingeschat en de constructie anders bleek dan op tekeningen stond aangegeven.

IsalaVandalisme60.jpg

Isala Silvolde blaast laatste schooldag af na vernielingen: ‘Er is nu echt een grens bereikt’

Het Silvoldse Isala college heeft besloten de laatste schooldag voor eindexamenleerlingen af te blazen. In aanloop naar de normaal feestelijke dag vol activiteiten op school zijn er meerdere bekladdingen en vernielingen geweest bij de school. Conrector Tom Noten kon niet anders dan de dag annuleren: “Er is nu echt een grens bereikt.”

Munitie.jpg

Jonge magneetvisser haalt honderden kogels uit Doetinchemse water: ‘Jongensdroom die uitkomt’

Wat begon als een gewone middag magneetvissen, eindigde maandag in een opmerkelijke ontdekking voor de 18-jarige Ronan Tilstra en zijn vrienden in Doetinchem. Tijdens het vissen haalde de groep een zwaar object uit het water. Al snel bleek het te gaan om een munitiekist, gevuld met honderden kogels.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Ex-militair (23) uit Beek verdacht van handel in drugs en wapens, celstraf geëist

Hij zou gehandeld hebben in onder andere revolvers en gaspistolen en betrokken zijn bij MDMA-, crystal meth- en cocaïneproductie- en handel. De rechtbank in Arnhem behandelde deze maandag de zaak tegen een 23-jarige ex-militair uit Beek (gemeente Montferland).

LEV Isseldoks (16).JPG

LEV voelt zich thuis aan het water in Doetinchem: 'Eindelijk is de Oude IJssel echt betrokken'

Na jaren op een toplocatie in de binnenstad van Doetinchem heeft restaurant LEV de stap gezet naar een nieuwe plek aan de Oude IJssel, in de wijk Iseldoks. Een opvallende verhuizing, aangezien de oude locatie lag aan een drukke looproute richting het centrum. Toch bleek de stap minder spannend dan vooraf gedacht, mede door het nieuwe gebied rondom de Oude IJssel.

ongelukdidamBLUR.jpg

Flinke verkeershinder na ongeval met drie auto’s Didam

Na een ongeval op de Oud Arnhemseweg in Didam is dinsdagochtend in de spits een flinke verkeershinder ontstaan. Niemand raakte gewond bij het ongeval.