gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap verliest in bloedheet Hengelo van Al Nasr

07f0a01137e61730296de21148494798

De Graafschap heeft zaterdag de oefenwedstrijd tegen Al Nasr uit Dubai verloren. In de zinderende warmte in Hengelo werd het duel in vier gedeeltes (twee keer 45 minuten, twee keer 15) gespeeld, de ploeg uit de Verenigde Arabische Emiraten won met 1-2.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Op het veld van PAX begonnen de ploegen opvallend energiek, ondanks de warmte. Jesse van de Haar schoot de Doetinchemmers na ruim tien minuten spelen op voorsprong, op aangeven van Jeffry Fortes. Ali Mabkhout, een spits met een grote reputatie voor goals in de Verenigde Arabische Emiraten, schoot het Al Nasr van trainer Alfred Schreuder enkele minuten later alweer op gelijke hoogte. Beide ploegen kwamen nog tot momenten, maar in de eerste helft van in totaal zestig minuten werd niet meer gescoord.

In de tweede helft speelden de Superboeren met een volledig ander elftal. Onder meer nieuwkomer Ibrahim El Kadiri kwam binnen de lijnen en zorgde met een gevaarlijke actie voor dreiging. Zijn schot eindigde op de lat. Iuri Medeiros schoot Al Nasr tien minuten voor tijd naar een 1-2 zege. Het volgende oefenduel voor De Graafschap is vrijdagavond, op bezoek bij PEC Zwolle.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-08-24 at 11.28.49

Gewonde bij kop- staartbotsing bij Silvolde

Bij een kop- staartbotsing in Silvolde is een gewonde gevallen. De botsing ontstond toen een automobilist plots afremde voor een vrachtwagen die de weg op wilde draaien.

WhatsApp Image 2026-08-24 at 09.38.06

Kruising vol brokstukken na ongeval op N18, geen gewonden

Bij een ongeval tussen een bedrijfsbus met aanhanger en een auto bij Varsseveld zijn maandagochtend geen gewonden gevallen. Het ongeval leverde een flink ravage op, de bedrijfsbus belandde op de kop in de middenberm.

232aa5c1-0cf8-366f-9beb-0a19a8110ecd

Eerste eredivisiewinst vrouwen De Graafschap valt in de smaak bij fans

De 1-0 overwinning van De Graafschap op Heerenveen zorgt voor veel blije gezichten in Doetinchem. Fans zijn trots op de eerste eredivisiezege van het Achterhoekse vrouwenelftal: "Hier zijn we heel blij mee."

IMG_8781.JPG

Geklungel kost De Graafschap de wedstrijd in Venlo

De Graafschap wacht na drie speelronden nog op de eerste zege in de Keuken Kampioen Divisie. Ondanks een snelle voorsprong gaf de ploeg van Thomas Duivenvoorden de wedstrijd door geklungel uit handen in Venlo. VVV - van oud-trainer Marinus Dijkhuizen - won met 2-1 in De Koel.

Huntenpop20260

Ulft staat twee dagen in het teken van 35e editie Huntenpop

Duizenden muziekliefhebbers kwamen dit weekend naar Ulft voor Huntenpop 2026. Op het festivalterrein genoten bezoekers van verschillende artiesten en bands.

VBVVVGRA10

De Graafschap treft oud-trainer Dijkhuizen in duel tegen VVV-Venlo

De Graafschap maakt zich op voor de derde competitiewedstrijd van het seizoen. Na een stroeve seizoenstart met een gelijkspel tegen Helmond Sport en een thuisnederlaag tegen Jong AZ treffen de superboeren zondagmiddag VVV-Venlo in de Koel.