gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap verliest in bloedheet Hengelo van Al Nasr

07f0a01137e61730296de21148494798

De Graafschap heeft zaterdag de oefenwedstrijd tegen Al Nasr uit Dubai verloren. In de zinderende warmte in Hengelo werd het duel in vier gedeeltes (twee keer 45 minuten, twee keer 15) gespeeld, de ploeg uit de Verenigde Arabische Emiraten won met 1-2.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Op het veld van PAX begonnen de ploegen opvallend energiek, ondanks de warmte. Jesse van de Haar schoot de Doetinchemmers na ruim tien minuten spelen op voorsprong, op aangeven van Jeffry Fortes. Ali Mabkhout, een spits met een grote reputatie voor goals in de Verenigde Arabische Emiraten, schoot het Al Nasr van trainer Alfred Schreuder enkele minuten later alweer op gelijke hoogte. Beide ploegen kwamen nog tot momenten, maar in de eerste helft van in totaal zestig minuten werd niet meer gescoord.

In de tweede helft speelden de Superboeren met een volledig ander elftal. Onder meer nieuwkomer Ibrahim El Kadiri kwam binnen de lijnen en zorgde met een gevaarlijke actie voor dreiging. Zijn schot eindigde op de lat. Iuri Medeiros schoot Al Nasr tien minuten voor tijd naar een 1-2 zege. Het volgende oefenduel voor De Graafschap is vrijdagavond, op bezoek bij PEC Zwolle.

Lees ook

giertank

Giertank gevuld met mest gekanteld in Zeddam

Een giertank die achter een trekker gekoppeld zat, is dinsdagochtend op de Terborgseweg in Zeddam op zijn zijkant terechtgekomen. De giertank was gevuld met mest, die na het ongeval licht uit de tank lekte.

Politie handboeien 4

Agenten vragen tweetal om ID, dan gaat het verschrikkelijk mis

Omstanders en een stroomstootwapen moesten er aan te pas komen om agenten te ontzetten: het liep in april vorig jaar in Lochem helemaal uit de hand toen om een identiteitsbewijs werd gevraagd. De rechtbank boog zich vrijdag over de zaak tegen twee mannen, die geprobeerd zouden hebben twee politiemensen te wurgen.

Coffeeshop0

Coffeeshop Magic verhoogt beloning gouden tip explosies naar 25.000 euro

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft de beloning voor de tip die leidt tot de aanhouding van de verdachte achter de explosies bij het pand verhoogd naar 25.000 euro. De cannabiszaak hoopt daarmee nieuwe informatie los te krijgen over de dader of daders van de aanslagen, die eind vorig jaar grote schade veroorzaakten aan de coffeeshop aan de Veemarkt.

WhatsApp Image 2026-08-24 at 11.28.49

Gewonde bij kop- staartbotsing bij Silvolde

Bij een kop- staartbotsing in Silvolde is een gewonde gevallen. De botsing ontstond toen een automobilist niet zag dat een andere automobilist al enige tijd stilstond. Hij wachtte op een vrachtwagen die de weg op wilde draaien vanuit een inrit waar hij in moest.

WhatsApp Image 2026-08-24 at 09.38.06

Kruising vol brokstukken na ongeval op N18, geen gewonden

Bij een ongeval tussen een bedrijfsbus met aanhanger en een auto bij Varsseveld zijn maandagochtend geen gewonden gevallen. Het ongeval leverde een flink ravage op, de bedrijfsbus belandde op de kop in de middenberm.

232aa5c1-0cf8-366f-9beb-0a19a8110ecd

Eerste eredivisiewinst vrouwen De Graafschap valt in de smaak bij fans

De 1-0 overwinning van De Graafschap op Heerenveen zorgt voor veel blije gezichten in Doetinchem. Fans zijn trots op de eerste eredivisiezege van het Achterhoekse vrouwenelftal: "Hier zijn we heel blij mee."