gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap verliest in bloedheet Hengelo van Al Nasr

07f0a01137e61730296de21148494798

De Graafschap heeft zaterdag de oefenwedstrijd tegen Al Nasr uit Dubai verloren. In de zinderende warmte in Hengelo werd het duel in vier gedeeltes (twee keer 45 minuten, twee keer 15) gespeeld, de ploeg uit de Verenigde Arabische Emiraten won met 1-2.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Op het veld van PAX begonnen de ploegen opvallend energiek, ondanks de warmte. Jesse van de Haar schoot de Doetinchemmers na ruim tien minuten spelen op voorsprong, op aangeven van Jeffry Fortes. Ali Mabkhout, een spits met een grote reputatie voor goals in de Verenigde Arabische Emiraten, schoot het Al Nasr van trainer Alfred Schreuder enkele minuten later alweer op gelijke hoogte. Beide ploegen kwamen nog tot momenten, maar in de eerste helft van in totaal zestig minuten werd niet meer gescoord.

In de tweede helft speelden de Superboeren met een volledig ander elftal. Onder meer nieuwkomer Ibrahim El Kadiri kwam binnen de lijnen en zorgde met een gevaarlijke actie voor dreiging. Zijn schot eindigde op de lat. Iuri Medeiros schoot Al Nasr tien minuten voor tijd naar een 1-2 zege. Het volgende oefenduel voor De Graafschap is vrijdagavond, op bezoek bij PEC Zwolle.

Lees ook

Waterstofbus-Arriva

Streekvervoer in de Achterhoek dreigt weer stil te liggen door stakingen

Vakbonden FNV en CNV hebben nieuwe stakingen aangekondigd voor het streekvervoer in de Achterhoek. Werkgevers hebben tot woensdag 7 oktober om akkoord te gaan met de eisen van beide bonden, anders volgen er acties.

WhatsApp Image 2026-10-01 at 13.48.27

Ruit stadhuis Doetinchem ingeslagen, man kort daarna opgepakt

Een man heeft donderdagmiddag een ruit van het stadhuis van de gemeente Doetinchem ingeslagen. De man, volgens de politie een bekende, werd kort daarna aangehouden.

EKVeldrijden0

'Achterhoekse aanpak' leidt tot bouw iconische trap in Zeddam voor EK Veldrijden

Nog iets meer dan een maand en dan komt het EK veldrijden naar de Achterhoek. In het weekend van 7 en 8 november draait alles in Zeddam en omgeving om het wielerevenement. De laatste werkzaamheden aan het parcours zijn nog in volle gang, maar de eerste voorbereidingen begonnen al jaren geleden.

EMEU20

Europese mbo-docenten bouwen in Ulft aan nieuwe uitwisselingen: ‘Daar doe je het voor’

Als het aan het Graafschap College en andere mbo-scholen uit heel Europa ligt, gaan meer studenten tijdens hun opleiding internationale ervaring opdoen. Om daarvoor nieuwe, korte internationale programma’s te ontwikkelen, kwamen docenten uit 25 Europese landen deze week samen tijdens de EMEU-bijeenkomst bij het CIVON in Ulft.

TankElten

Duitse brandstofkorting gaat in: tanken over de grens aantrekkelijker

Voor de Achterhoeker is tanken over de grens weer een stuk aantrekkelijker. Duitsland verlaagt de energiebelasting op benzine en diesel met 14 cent per liter. Inclusief btw komt de belastingverlaging neer op ongeveer 17 cent per liter. De maatregel geldt tot het einde van het jaar.

WhatsApp Image 2026-09-30 at 20.41.06

Bermbrand ontstaan door vuurwerk in Zeddam

In een berm aan de Holthuizerstraat in Zeddam heeft woensdagavond een brandje gewoed. De brand is volgens ooggetuigen ontstaan doordat er vuurwerk in de berm is afgestoken.