gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap verliest in bloedheet Hengelo van Al Nasr

07f0a01137e61730296de21148494798

De Graafschap heeft zaterdag de oefenwedstrijd tegen Al Nasr uit Dubai verloren. In de zinderende warmte in Hengelo werd het duel in vier gedeeltes (twee keer 45 minuten, twee keer 15) gespeeld, de ploeg uit de Verenigde Arabische Emiraten won met 1-2.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Op het veld van PAX begonnen de ploegen opvallend energiek, ondanks de warmte. Jesse van de Haar schoot de Doetinchemmers na ruim tien minuten spelen op voorsprong, op aangeven van Jeffry Fortes. Ali Mabkhout, een spits met een grote reputatie voor goals in de Verenigde Arabische Emiraten, schoot het Al Nasr van trainer Alfred Schreuder enkele minuten later alweer op gelijke hoogte. Beide ploegen kwamen nog tot momenten, maar in de eerste helft van in totaal zestig minuten werd niet meer gescoord.

In de tweede helft speelden de Superboeren met een volledig ander elftal. Onder meer nieuwkomer Ibrahim El Kadiri kwam binnen de lijnen en zorgde met een gevaarlijke actie voor dreiging. Zijn schot eindigde op de lat. Iuri Medeiros schoot Al Nasr tien minuten voor tijd naar een 1-2 zege. Het volgende oefenduel voor De Graafschap is vrijdagavond, op bezoek bij PEC Zwolle.

Lees ook

112Doetinchem

Brand in groenstrook Doetinchem: aangifte tegen daders gedaan

Een stuk bosschage langs de Oostelijke Randweg in Doetinchem is dinsdagmiddag afgebrand. Dit gebeurde nadat vier jongeren daar met vuur speelden. Eén van de vier jongeren bleef ter plaatse, terwijl de andere drie wegvluchtten.

04 Sluis de Pol0

Historische maatregel; sluizen Oude IJssel voor het eerst op slot

Sluis de Pol bij Gaanderen en sluis Doesburg gaan op slot. Waterschap Rijn en IJssel zet de enige twee sluizen van de Oude IJssel dicht om te voorkomen dat er te veel water uit de rivier loopt. Het is een historisch ingrijpen, nooit eerder gingen de sluizen volledig dicht voor de recreatievaart.

SterrenwachtZon

‘Bescherm je ogen’: Achterhoek maakt zich op voor zonsverduistering

Na 27 jaar kan de Achterhoek zich weer opmaken voor een bijzonder fenomeen. Woensdagavond is er namelijk een zonsverduistering van 90 procent te zien. Een kans als deze laat volgens sterrenwacht Lochem nog tientallen jaren op zich wachten.

BloemenHalen10

Logistieke operatie in Varsseveld: 1600 kratten met bloemen voor het corso aangekomen

Het is jaarlijks een hele logistieke operatie. De organisatie van het Volksfeest Varsseveld haalt in de week van de optocht maar liefst 1600 kratten met bloemen naar het dorp, bedoelt voor de wagenbouwers. Maandagavond werd er begonnen met ophalen in Lichtenvoorde en Winterswijk. Later volgen nog Rekken, Beltrum en het Brabantse Zundert.

WhatsApp Image 2026-08-11 at 11.58.25

Auto brandt volledig af op rotonde in Gendringen

Een auto is dinsdagochtend volledig afgebrand op een rotonde in Gendringen. De bestuurder van het voertuig is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Het slachtoffer had brandwonden.

NUB-Auto-Neede1

Auto belandt in sloot in Neede

Dinsdagochtend is een auto in Neede in een sloot belandt. Bij het incident is niemand gewond geraakt.