Ulft, Netherlands

De Graafschap verlengt contract met smaakmaker Neghli

De Graafschap heeft de optie in het contract van aanvaller Camiel Neghli gelicht. Hiermee ligt de speler uit de eigen jeugd vast tot 2024.
Dean van het Laar | 3 februari 2023 20:58 | Aangepast op 3 februari 2023 20:58
“We zijn enorm tevreden met de ontwikkeling die Camiel doormaakt”, vertelt technisch manager Peter Bijvelds over de beslissing. “Er was dus bij ons ook helemaal geen twijfel of we deze optie zouden lichten. Camiel is dit seizoen een vaste basisspeler en een jongen uit onze eigen jeugd, die we graag willen behouden met het oog op de toekomst. Door de optie ligt hij nu zeker vast tot 2024.”

Neghli speelde dit seizoen al 22 wedstrijden voor de Achterhoekse club. Daarin kwam hij vijf keer tot scoren. Ook gaf hij al drie assists.

Foto: REGIO8

Lees ook

Werkzaamheden Julianaplein Doetinchem door winters weer uitgesteld

De werkzaamheden aan de kruising van de J.F. Kennedylaan en het Julianaplein in Doetinchem, die op 5...

Historisch tramstation Gorssel in handen van lokale stichting

Het historische tramstation in Gorssel heeft een nieuwe eigenaar. Het gebouw uit 1926 is overgedrage...

Deelnemers trotseren ijzige kou tijdens jubilieumeditie Survivalrun Beltrum

De oudste survivalrun van Nederland werd deze zondag voor de 35e keer in Beltrum gehouden. Ongetrain...

Van Koningsdag tot explosies: Doetinchem kende een bewogen jaar

Traditiegetrouw blikt REGIO8 terug met de Achterhoekse burgemeesters op het afgelopen jaar. Voor bur...

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Kort na elkaar hebben zich vrijdag in Dinxperlo twee eenzijdige verkeersongevallen voorgedaan met de...

Vrachtwagenbrand snel geblust in Lichtenvoorde

Een brand in een geparkeerde vrachtwagen in Lichtenvoorde is vrijdagochtend snel geblust. De oorzaak...