Ulft, Netherlands

De Graafschap steunt actie van KiKa

De Graafschap daagt samen met KiKa en de Doetinchemse scholieren Pim en Rein basisscholen in de Achterhoek uit aan de Korte Broek Actie mee te doen. Door middel van de actie willen ze samen geld in zamelen voor onderzoek naar kinderkanker.
Tim Rondeel | 30 december 2021 16:06 | Aangepast op 30 december 2021 16:06
“Wij dragen KiKa een enorm warm hart toe”, aldus Michael Ogubai, manager MVO bij De Graafschap. “KiKa staat niet alleen op ons thuisshirt dit seizoen, maar we willen ook bijdragen aan het onderzoek naar kinderkanker.” De Graafschap heeft een Korte Broek Actie bedacht waarbij alle supporters en sponsoren gevraagd werden om in een korte broek naar de thuiswedstrijd tegen Helmond Sport te komen, maar door de coronamaatregelen wordt die wedstrijd zonder publiek gespeeld. “We hebben nu iets nieuws bedacht”, laat Ogubai weten. “Namelijk een regionale basisscholen challenge.”

De actie is geïnspireerd op het verhaal van Pim en Rein. Vorig jaar werd Rein ziek en om zijn vriendje een hart onder de riem te steken, haalde de Doetinchemse Pim Remijn met zijn korte broekenactie ruim 14.000 euro op. Inmiddels gaat het goed met Rein, daarom komen ze dit jaar samen in actie voor KiKa. Ze dagen alle scholen in de Achterhoek uit om mee te doen aan de actie en van 20 tot en met 24 december in korte broek naar school te gaan. De school die het meeste geld ophaalt met de actie mag in het nieuwe jaar met de hele school naar een thuiswedstrijd.

Foto: De Graafschap Media

Lees meer over:

De Graafschap|KiKa|

Lees ook

De Jong vervangt geschorste El Kadiri bij De Graafschap: ‘Fedde is een logische keuze’

Middenvelder Fedde de Jong begint zaterdagmiddag tegen TOP Oss in de basis bij De Graafschap in plaa...

De Graafschap wacht serieuze graadmeter in Leeuwarden: 'Verwacht dat Cambuur gaat stormen'

De Graafschap treft morgen in het sfeervolle Kooi Stadion in Leeuwarden met de huidige nummer twee v...

Vertrouwen groeit bij De Graafschap: 'Nu benut je ook de kansen'

De Graafschap heeft de weg naar boven gevonden. Na een matig begin van de competitie lijkt de ploeg ...

De Graafschap trekt 3-2 over de streep tegen Almere City

De Graafschap heeft met 3-2 gewonnen van Almere City. Na een ruststand van 3-1 werd het uiteindelijk...

De Graafschap geeft zege uit handen in Dordrecht

De Graafschap heeft vrijdagavond een punt overgehouden aan het uitduel met FC Dordrecht. De ploeg va...

De Graafschap wil doorstoten naar subtop: 'Doorpakken nu'

De Graafschap reist vrijdag met vertrouwen af naar Dordrecht voor een treffen met de huidige nummer ...