gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap steunt actie van KiKa

385cf47d15263a0a1c115afcce16e2d1.jpg

De Graafschap daagt samen met KiKa en de Doetinchemse scholieren Pim en Rein basisscholen in de Achterhoek uit aan de Korte Broek Actie mee te doen. Door middel van de actie willen ze samen geld in zamelen voor onderzoek naar kinderkanker.

Tim Rondeel |
“Wij dragen KiKa een enorm warm hart toe”, aldus Michael Ogubai, manager MVO bij De Graafschap. “KiKa staat niet alleen op ons thuisshirt dit seizoen, maar we willen ook bijdragen aan het onderzoek naar kinderkanker.” De Graafschap heeft een Korte Broek Actie bedacht waarbij alle supporters en sponsoren gevraagd werden om in een korte broek naar de thuiswedstrijd tegen Helmond Sport te komen, maar door de coronamaatregelen wordt die wedstrijd zonder publiek gespeeld. “We hebben nu iets nieuws bedacht”, laat Ogubai weten. “Namelijk een regionale basisscholen challenge.”

De actie is geïnspireerd op het verhaal van Pim en Rein. Vorig jaar werd Rein ziek en om zijn vriendje een hart onder de riem te steken, haalde de Doetinchemse Pim Remijn met zijn korte broekenactie ruim 14.000 euro op. Inmiddels gaat het goed met Rein, daarom komen ze dit jaar samen in actie voor KiKa. Ze dagen alle scholen in de Achterhoek uit om mee te doen aan de actie en van 20 tot en met 24 december in korte broek naar school te gaan. De school die het meeste geld ophaalt met de actie mag in het nieuwe jaar met de hele school naar een thuiswedstrijd.

Foto: De Graafschap Media

Lees meer over:

|

Lees ook

GraafschapO21 training.png

Geen promotie voor De Graafschap O21: seizoen ten einde

De Graafschap O21 kan niet meer promoveren. Het beloftenteam uit Doetinchem ging tegen FC Groningen O21 woensdagavond onderuit met 3-1. Daardoor ontbreekt ook de landstitel voor de superboeren.

Onweer-1.jpg

Code geel voor de Achterhoek: ‘Pittige regen- en onweersbuien’

Het KNMI heeft code geel afgegeven voor de Achterhoek. ‘Er komen enkele pittige regen- en onweersbuien voor met kans op windstoten en hagel’, schrijft het instituut. De waarschuwing is donderdagmiddag van 12.00 tot 18.00 van kracht.

stationskwartier.png

Stationskwartier Doetinchem krijgt vorm, tweede woonlaag gereed

Het is de meeste mensen waarschijnlijk niet ontgaan: de kale en lege plek naast station Doetinchem wordt steeds verder opgevuld met een nieuwe woontoren. De bouw van het gloednieuwe Stationskwartier, met onder meer veertig sociale huurappartementen, krijgt steeds meer vorm. Inmiddels is ook een mijlpaal bereikt: de tweede woonlaag is gereed.

Hiddinga40.jpg

Ben en Thomas Hiddinga beklimmen samen Alpe d’HuZes na zware diagnose

Vader en zoon Ben en Thomas Hiddinga uit Heelweg doen samen mee aan Alpe d’HuZes. Met duizenden anderen beklimmen zij de beroemde Franse berg om geld op te halen voor kankeronderzoek. Voor Ben is de deelname extra bijzonder: vorig jaar kreeg hij te horen dat hij ongeneeslijke kanker heeft. Dankzij een succesvolle behandeling kan hij nu samen met zijn zoon de uitdaging aangaan.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 12.19.27 (1).jpg

Bestuurster van driewielfiets gewond na aanrijding in Doetinchem

Een bestuurster van een driewielfiets in woensdagochtend bij een verkeersongeval in Doetinchem gewond geraakt. De fietsster is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.

WhatsApp Image 2026-06-03 at 09.50.51.jpg

Autowrak uit Oude IJssel in Doetinchem getakeld: 'Bij andere zoektocht tegengekomen'

Waterschap Rijn en IJssel is woensdagochtend druk bezig geweest om een autowrak uit de Oude IJssel in Doetinchem te takelen. Het voertuig werd eind 2024 gevonden en bleek op een diepte van ongeveer vier tot vijf meter diepte te liggen.