gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap speelt op koude Vijverberg gelijk tegen FC Dordrecht

24495d109e93c4a4bc9246008e3037be

Op een koude Vijverberg is De Graafschap maandagavond niet verder gekomen dan een 1-1 gelijkspel tegen FC Dordrecht. De ploeg van trainer Jan Vreman kwam na rust terug van een achterstand, maar wist geen winnende treffer te forceren.

Bart Sollman |
De eerste helft was van beide ploegen matig, toch kwam FC Dordrecht op voorsprong. Na balverlies van Donny Warmerdam kon Ilias Sebaoui vrij doorlopen. Hij omspeelde doelman Mees Bakker en schoof de bal binnen: 0-1. De Graafschap zette er voor rust maar weinig tegenover. De supporters op de Spinnekop grepen het bezoek van een KNVB-delegatie nog aan om met een spandoek kritiek te leveren op de voetbalbond. Het was een van de meest opvallende zaken in een saaie eerste helft.

De wedstrijd was na rust een stuk leuker. De gelijkmaker kwam al na vier minuten. Alexander Büttner gaf de bal fraai aan Basar Önal, die de bal beheerst in de verre hoek binnenschoot. Ondanks een overwicht, creeërde de thuisploeg maar weinig uitgespeelde kansen. David Flakus Bosilj kreeg vlak na zijn invalbeurt een grote kans, maar hij kreeg de bal niet voorbij keeper Luca Plogmann. In de slotfase golfde het spel op en neer, maar er werd niet gescoord.

De ploeg van trainer Jan Vreman verzuimt door het gelijkspel te stijgen op de ranglijst, het blijft vijfde. Vrijdagavond speelt De Graafschap opnieuw een thuiswedstrijd, dan tegen het Cambuur Leeuwarden van trainer Henk de Jong.

Foto: De Graafschap media

Lees ook

GemeentehuisLochem

Samenwerking in Lochem moet jongeren helpen met hun mentale gezondheid

De gemeente Lochem, Welzijn Lochem en het Staring College in Lochem gaan meerdere jaren samenwerken om de mentale gezondheid, weerbaarheid en ontwikkeling van jongeren te versterken. Volgens de gemeente staat de mentale gezondheid van jongeren ook in Lochem onder druk.

Netterdense deelt persoonlijke levensverhaal in dichtbundel: 'Hoop dat mensen er troost uit halen'

Om ingrijpende gebeurtenissen uit haar leven een plekje te kunnen geven, begon Minke Grob-Geurtsen uit Netterden met het schrijven van gedichten. Wat startte als een manier om haar emoties te verwerken, groeide uit tot haar eerste eigen dichtbundel: ‘Regenboog Zonder Regen’. Met haar gedichten wil ze onderwerpen die vaak onbesproken blijven bespreekbaar maken en anderen hoop, troost en herkenning bieden.

Zelhem vlees politie Omroep GLD

Kilo’s vlees verdwijnen onder kleding van vleesliefhebbers in Zelhem

Vier mannen gaan in een supermarkt in Zelhem opvallend te werk. Ze stoppen grote hoeveelheden vleespakketten onder hun kleding en verlaten de winkel zonder af te rekenen.

GerritsWeerpraot20

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een tropisch begin van de zomer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Halle-Nijman voorspelt de weerboer een tropisch begin van de zomer.

WhatsApp Image 2026-06-19 at 12.38.18

Wiebe Nelissen nieuwe teammanager De Graafschap na jaren bij Vitesse en AZ

Wiebe Nelissen (36) is gepresenteerd als nieuwe teammanager van het eerste herenteam van De Graafschap. Bij de Doetinchemse voetbalclub wordt hij ook manager communicatie en pers. Nelissen staat nu nog onder contract bij AZ in Alkmaar als Hoofd Persvoorlichting.

KunstrouteBaakseBeek0

Waterschap Rijn en IJssel en kunstenaars slaan handen ineen voor route langs klimaatprojecten

Het waterschap Rijn en IJssel en Staatsbosbeheer hebben de handen ineengeslagen met de Baakse Beek Kunstbiënnale, om een kunstroute van maar liefst dertig kilometer lang te realiseren. Bij verschillende kunstwerken langs de route staan informatieborden, waarop bezoekers kunnen lezen welke projecten het Waterschap heeft uitgevoerd in dat gebied.