gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap neemt verdediger Besselink over van NAC Breda

b803cffa567c81cae833f389c645b304

Het hing al even in de lucht, maar De Graafschap heeft verdediger Rowan Besselink overgenomen van eredivisionist NAC Breda. De 19-jarige verdediger komt transfervrij over van NAC en tekent voor een meerjarig contract.

Hidde Vinkenvleugel | Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Rowan is een jonge verdediger met goede fysieke eigenschappen, die ook nog eens snel is en al de nodige ervaring op heeft gedaan in de Keuken Kampioen Divisie”, aldus interim technisch manager Berry Powel. “We zijn ervan overtuigd dat hij nog verder kan groeien en als concurrent kan gaan dienen voor de centrale verdedigers in onze selectie.” In 2017 maakte Besselink de overstap van FC Den Bosch naar NAC. Vijf jaar later debuteerde hij officieel in het eerste elftal.

Besselink kwam 37 keer in actie voor NAC en was daarin één keer trefzeker. De Graafschap wist eerder onder andere aanvallers Ibrahim El Kadiri en Jesse van de Haar te halen. Recent werd doelman Joshua Smits overgenomen van Willem II. De Doetinchemmers hebben nog tot en met 2 september om zich te roeren op de transfermarkt en de selectie te versterken.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-07-21 at 08.15.51

Omwonenden horen bewoner om hulp roepen bij woningbrand in Varsseveld

Een bewoner is in de nacht van maandag op dinsdag gewond geraakt bij een woningbrand in Varsseveld. Het slachtoffer is nagekeken in de ambulance, en vervolgens naar het ziekenhuis vanwege rookinhalatie.

Rens den Hartog

Organisatie blikt terug op Zwarte Cross: van nieuwe indeling tot megakatapultsprong

Na vier drukke festivaldagen kijkt de organisatie van de Zwarte Cross terug op de 29e editie. De nieuwe terreinindeling, met het hoofdpodium op een andere locatie, zorgde voor een grote verandering voor zowel bezoekers als de organisatie. Ondanks het afgelasten van de megakatapultsprong na twee ongelukken met stuntmannen, overheerst een positieve terugblik. Ondertussen is de blik alweer gericht op volgend jaar, wanneer de Zwarte Cross zijn 30-jarig jubileum viert.

Vluchtelingen aankomst Betteld

'COA dient claim van bijna 200 miljoen in tegen hotelregelaar uit Didam'

Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) heeft een claim van 184,7 miljoen euro neergelegd bij een bedrijf dat noodopvang regelde voor asielzoekers uit Oekraïne. Dat meldt het Financiële Dagblad.

HeinoosfileZC

Heinoos maken feestje van file door alcoholcontrole na Zwarte Cross

Na een weekend vol gas op de Zwarte Cross wachtte maandagochtend de terugreis die voor veel bezoekers nét even anders verliep dan gehoopt. Honderden automobilisten belandden in een lange file door een politiecontrole op rijden onder invloed. Waar de één vooral baalde van de file, zagen de mannen van de Heinoos juist hun kans schoon en trokken de gitaren uit de kast om de crossers in de file op te vrolijken.

WhatsApp Image 2026-07-20 at 11.31.49

Twee bospercelen in brand aan de Zeddamseweg in 's Heerenberg

Twee afzonderlijke bospercelen aan de Zeddamseweg in 's Heerenberg zijn zondag op maandagnacht in brand geraakt. De brandweer wist beide brandhaarden snel te blussen en verdere uitbreiding van het vuur te voorkomen.

WhatsApp Image 2026-07-19 at 14.30.38

Automobilist gewond na botsing tegen boom Westendorp

Bij een eenzijdig verkeersongeval op de Kersendijk in Westendorp is zondagmiddag rond 14:00 uur een bestuurder gewond geraakt.