gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap met Seuntjens in de spits tegen koploper Willem II

568f4886137d02036c0b6744f74866b7.jpg

Op een goed gevuld stadion De Vijverberg staat vrijdagavond een heuse topper op het programma. Nummer vier De Graafschap ontvangt koploper Willem II en kan met een overwinning de achterstand verkleinen naar vijf punten.

Tim Rondeel | Remco Geurts |  | Aangepast op
"Dit zijn hele mooie wedstrijden, als wij winnen komen wij dichtbij", aldus trainer Vreman. "En dan heb je een mooie uitgangspositie." Toch blijft Vreman realistisch: "Het zal voor ons wel een zware wedstrijd worden." Simon Colyn sluit zich aan bij zijn trainer "Allebei de teams komen goed voorbereid en we weten allemaal wat er op het spel staat", aldus de middenvelder, die het behalen van een van de directe promotieplekken niet als onmogelijk ziet. "We weten hoe goed we zijn en het ons doel is om zo hoog mogelijk te eindigen."

Naast promotie met De Graafschap heeft de Canadees nog een ander duidelijk doel voor ogen. In 2026 wordt het WK gespeeld in Canada en daar wil hij als onderdeel van de nationale ploeg bij zijn: "Het is in mijn woonplaats Vancouver dus dat is zeker mijn nummer één doel om er dan te zijn." De middenvelder speelde al jeugdinterlands voor Canada, maar nog niet bij het eerste elftal. "Dan moet je wel in een hoogste divisie voetballen", laat Colyn weten. "Het is dus ook mijn doel om met de Graafschap naar de Eredivisie te promoveren en mezelf daar te laten zien."

Seuntjens in de punt
Morgen kan Colyn zich ook weer laten zien, de middenvelder begint in de basis. Vreman moet het doen zonder de geschorste Alexander Büttner, de linksback wordt vervangen door Levi Schoppema, terwijl Devin Haen verdwijnt uit de basiself. "Ralf Seuntjens start in de spits, want we moeten meer balvaster zijn", aldus de trainer. "En ik denk dat Ralf daar beter in is dan Devin."

Extra steun
Tegen de Tricolores treedt De Graafschap aan op een goedgevulde Vijverberg, trainer Vreman hoopt dat de support een factor kan spelen. "De vorige wedstrijden waar we wat moesten speelden we uit, en nu hebben we extra steun in de rug", schetst de Achterhoeker. "Ik hoop dat het ons gaat helpen."

Opstelling De Graafschap: Jansen; Fortes, Hardeman, Schenk, Schoppema; Warmerdam, Colyn, Brittijn; Bosilj, Seuntjens, Önal.

Lees ook

De Achterhoek in en uit: extra reistijd door wegwerkzaamheden rond Zutphen

Automobilisten van en naar de Achterhoek moeten de komende weken rekening houden met extra reistijd door werkzaamheden aan provinciale wegen rond Zutphen. Vooral tussen 20 april en 15 mei 2026 wordt forse verkeershinder verwacht, omdat dan tegelijk wordt gewerkt aan de N348 en de N314.

Strijd om zwembad Elten op scherp: ‘Sluiting is geen optie’

Meer dan duizend bezoekers per week, een belangrijke rol voor zwemles en gezondheid, en toch staat het Burgerbad in Elten onder druk. Een groeiende groep inwoners verzet zich via een petitie tegen sluiting, terwijl de gemeente Emmerich waarschuwt dat een tweede zwembad financieel heel moeilijk haalbaar is.

Stemmen0.png

Meekijken, vastlopende scootmobiels en opvallende posters: dit gebeurde er in Achterhoekse stemlokalen

In de week van de gemeenteraadsverkiezingen kijken we nog één keer terug. De stemmen zijn geteld, zelfs op kandidaatniveau, en ook alle verslagen vanuit de stemlokalen zijn inmiddels openbaar. Daarin staan opvallend veel bijzondere en soms ongemakkelijke situaties.

WhatsApp Image 2026-03-20 at 15.35.22.jpeg

Brand in houtkachel Borculo: geen gewonden

Bij een houtbedrijf aan de Parallelweg in Borculo woedde vrijdagmiddag een brand. De brandweer kwam ter plaatse, er waren geen gewonden.

VBGRAADO0.jpg

De Graafschap wacht topaffiche tegen gepromoveerd ADO: 'Verwacht ze gewoon op oorlogssterkte'

De Graafschap neemt het zondagmiddag op tegen koploper ADO Den Haag. De Hagenezen vierden dinsdag al feest, nadat ze ruim voor het einde van het seizoen promotie veiligstelden. Toch verwacht trainer Marinus Dijkhuizen niet dat dat invloed zal hebben op het duel in Doetinchem.

Neptunus.jpg

Oeps! Inwoners van de Neptunus in Ulft wonen ineens in 'andere' straat

Bewoners van de Neptunus in Ulft moesten even twee keer kijken toen ze de straat in kwamen rijden. In de planetenbuurt in Ulft worden de straatnaamborden vervangen. Onder andere de Dierenriem, Jupiter en Boogschutter kregen een nieuw straatnaambord. Maar de Neptunus? Dat werd ineens de Neptunis.