gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap legt Bakker vast, toekomst Jurjus nog onbekend

626ae8ebb6585faa56fedc7abb6109f3

De Graafschap heeft doelman Mees Bakker vastgelegd voor komend seizoen. De 22-jarige keeper heeft in Doetinchem een contract getekend voor één seizoen, waarbij de club een optie op een extra jaar heeft.

Jasper Hazelaar |
Bakker werd dit seizoen al gehuurd van AZ Alkmaar. Bij de Noord-Hollanders werd zijn contract niet verlengd, waardoor hij nu de transfervrije overstap kan maken naar Doetinchem. De doelman uit Heiloo was aanvankelijk bekerkeeper bij De Graafschap, maar vanaf de achtste finalewedstrijd tegen De Treffers kreeg Hidde Jurjus alsnog de voorkeur. In de competitie mocht Bakker vervolgens de laatste wedstrijd keepen, tegen FC Den Bosch. Ook kwam hij voor Jong AZ dertien keer in actie in de eerste divisie.

Vraag is nog met wie Bakker komend seizoen de concurrentie aan moet gaan in Doetinchem. Met doelman Hidde Jurjus, vorig seizoen eerste keeper, lopen nog gesprekken over een eventuele verlenging. De club verwacht begin volgende week duidelijkheid, maar er is nog geen akkoord bereikt met de keeper uit Lichtenvoorde. Ties Wieggers werd eerder al wel meerjarig vastgelegd.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-11 at 05.48.10

Persoon overleden en twee gewonden bij eenzijdig ongeval in Ruurlo

Bij een eenzijdig verkeersongeval is zaterdagnacht in Ruurlo een persoon om het leven gekomen. Twee andere inzittenden raakten gewond toen de auto waarin ze zaten tegen een boom botste.

WhatsApp Image 2026-10-10 at 11.32.06

Appartementencomplex ontruimd na kelderbrand in Emmerich

Een appartementencomplex in het Duitse Emmerich am Rhein is vrijdagavond ontruimd na een brand in de kelder. Door de brand kwam rook in het trappenhuis terecht. Meerdere personen zijn nagekeken door ambulancepersoneel.

WhatsApp Image 2026-10-10 at 09.36.33

Juwelierszaak in Gaanderen doelwit van ramkraak: 'Dit raakt ons enorm'

In de nacht van vrijdag op zaterdag heeft er een ramkraak plaatsgevonden bij een juwelierszaak in Gaanderen. De schade aan het pand is enorm. Hoeveel er is buitgemaakt, is nog niet bekend.

156c5aee-c93a-4d3b-8129-631b99613626

De Graafschap draait wedstrijd om en wint kelderkraker van Jong FC Utrecht

De Graafschap heeft de wedstrijd tegen Jong FC Utrecht gewonnen. De ploeg van Thomas Duivenvoorden keek grotendeels tegen een achterstand aan, maar door een inhaalslag in de tweede helft, bleven de drie punten in Doetinchem: 2-1.

SmdiHagelkruis0

Hagelkruis in Kilder wordt na ruim zes eeuwen grondig gerestaureerd

Na meer dan zeshonderd jaar in weer en wind in een weiland in Kilder te hebben gestaan, is het Rijksmonument het Hagelkruis aan een broodnodige restauratiebeurt toe. Wethouder Merel Balduk van de gemeente Montferland vindt het belangrijk dat historische plekken zoals deze worden behouden.

ToegankelijkheidDTC10

Studenten zoeken naar obstakels in Doetinchem: 'De binnenstad is niet heel toegankelijk'

Een fiets die verkeerd geparkeerd staat of een reclamebord die midden in het loopgebied staat. Voor velen een klein obstakel maar voor mensen met een beperking bijvoorbeeld een mogelijk probleem. Studenten van het Graafschap College gingen daarom donderdagmiddag tijdens de Week van de Toegankelijkheid, samen met ervaringsdeskundige Saskia Tieben de binnenstad van Doetinchem in om te kijken waar er verbeterpunten zijn.