gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap laat punten liggen op bezoek bij Telstar

f1ab2c2a3512b6a9b743b68d86dd7c3a

De Graafschap heeft op bezoek bij Telstar de uitwedstrijd in Velsen-Zuid met 2-2 gelijkgespeeld. De ploeg van trainer Jan Vreman kwam al vroeg in de wedstrijd op achterstand na slordigheden in de achterhoede. Toch konden de Superboeren de achterstand ombuigen naar een voorsprong, maar gaven deze aan het eind van de tweede helft alsnog uit handen.

Hidde Vinkenvleugel | Tim Rondeel |  | Aangepast op
Voor de wedstrijd was het stil in het 7/11 Stadion. Met een indrukwekkende minuut stilte werd de overleden oud-voetballer Johan Neeskens herdacht. Vervolgens werd er met een lichte vertraging afgetrapt door de Superboeren. Al kort na het eerste fluitsignaal kwamen de Doetinchemmers in de vijfde minuut op achterstand door een bijzondere variant van een vrije trap voor de Witte Leeuwen. De sterke spits Zakaria Eddahchouri liep slim over de linkerzijde en wist de bal voor het doel van Joshua Smits te schieten. Ongelukkig genoeg schoof Rowan Besselink de bal over de lijn, waardoor de thuisploeg op voorsprong kwam.

Na de 1-0 achterstand leken de Superboeren wat geschrokken van het doelpunt van Telstar en speelden slordig halverwege de eerste helft. Toch wist Jesse van de Haar De Graafschap met een afstandsschot op gelijke hoogte te brengen. Lang hoefden de Superboeren niet te wachten op een volgende kans, want in de 34e minuut schoot basisspeler Ralf Seuntjens de voorsprong binnen. Een indrukwekkende trap in de kruising vanuit een corner zorgde voor de 1-2 voorsprong.

De tweede helft begon wat voorzichtig aan beide kanten. Halverwege de tweede helft wist De Graafschap wat meer door de verdediging van Telstar heen te breken, met een paar kansen tot gevolg. Een uitblinkende wissel aan de kant van De Graafschap was de terugkomst van El Jebli, die in de 66e minuut voor het eerst na vijf jaar weer het veld voor de Doetinchemmers betrad. Uiteindelijk was het Telstar dat de gelijkmaker wist te scoren. De Superboeren verwachtten dat de bal vanwege een blessure over de zijlijn zou worden gespeeld, maar de aanvallers van Telstar dachten daar anders over, waarna Eddahchouri de 2-2 voorbij Smits schoot.

Al met al had De Graafschap de meeste kansen, maar door slordig spel wist Telstar toch een punt in Velsen-Zuid te houden.

Lees ook

04 Politie0

Politie onderzoekt geweldsincident in Gaanderen en zoekt getuigen

De politie is een onderzoek gestart naar een geweldsincident van zaterdagavond in Gaanderen. Bij het incident raakte een minderjarig iemand gewond. Niet veel later werden twee minderjarige verdachten aangehouden.

TinyHouse20

Leerlingen uit Neede timmeren nieuw onderdak voor docent: 'Niet iets wat je alle dagen doet'

Leerlingen van het Assink Lyceum uit Neede hebben de afgelopen jaren gewerkt aan een wel heel bijzonder project. Tijdens het vak bouwkunde werkten ze aan een nieuwe woning voor docent Erwin Beumer. Na vele van lesuren passen, meten, zagen en timmeren is het nieuwe onderkomen opgeleverd in de vorm van een tiny house.

WhatsApp Image 2026-06-30 at 12.17.19

Geen treinverkeer tussen Wehl en Doetinchem na aanrijding op het spoor

Tussen Wehl en Doetinchem rijden momenteel geen treinen vanwege een aanrijding op het spoor. Het is nog niet bekend wat er precies is gebeurd.

Oostrum0

Van Oostrum stopt bij ODA: ‘Ons door menig stevige etappe geloodst’

Joost van Oostrum neemt na twaalf jaar afscheid als voorzitter van de Omgevingsdienst Achterhoek (ODA). De burgemeester van Berkelland was voorzitter van zowel het dagelijks als het algemeen bestuur van de dienst.

Tempel

Oranjetempel Silvolde in mineur na nachtwedstrijd: Nederland struikelt over Marokko

Zo'n 250 nachtbrakers stonden dinsdagochtend al in alle vroegte klaar in Silvolde voor de zestiende finale van het WK tegen Marokko. Uiteindelijk werden ze niet beloond: Nederland verloor en ligt uit het toernooi. Toch was de sfeer lange tijd feestelijk.

WhatsApp Image 2026-06-30 at 06.21.35

Automobilist belandt in sloot na missen van bocht in Zelhem

Een automobilist is dinsdagochtend met zijn auto in een sloot terechtgekomen aan de Doetinchemseweg in Zelhem. Een ambulance kwam ter plaatse maar de bestuurder hoefde niet mee naar het ziekenhuis.