gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap komt niet verder dan een punt in Dordrecht

fc3c0261e49f0d15d64c2f5e1d823ae0

De Graafschap heeft vrijdagavond met 1-1 gelijkgespeeld op bezoek bij FC Dordrecht. De Doetinchemmers verdienden op basis van de tweede helft meer.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
De bezoekers begonnen slecht aan de wedstrijd. Er werd slordig om gegaan met balbezit en in de veertiende minuut wist Dean Zandbergen de score voor de thuisploeg te openen, 1-0. Na de snelle tegenslag wist de ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen de rug snel te rechten en kwamen ze beter tot voetballen. Er werd veel aangevallen, maar de ploeg bleef slordig in de eindfase. Tot aan de 37ste minuut toen er uit een hoekschop een penalty werd versierd. Jesse van der Haar bleef koel en wist de bal tegen de touwen te schieten. Ruststand 1-1.

In de tweede helft waren de Superboeren veruit de bovenliggende partij. Alleen bleven echte kansen uit. Ibrahim El Kadiri was een paar keer gevaarlijk en enkele schoten uit tweede lijn zorgden bijna voor de voorsprong. Hoewel de Achterhoekers recht hadden op meer moeten ze genoegen nemen met een punt.

Door het gelijkspel blijft De Graafschap op de zesde plek staan. Maandagavond wacht het inhaalduel met ADO Den Haag.

Lees ook

DokeTempels10

Doke Tempels uit fractie PRO Nederland Oude IJsselstreek gezet, toekomst zetel onbekend

Raadslid Doke Tempels maakt niet langer onderdeel uit van de fractie van PRO Nederland Oude IJsselstreek. De partij heeft het vertrouwen in het raadslid opgezegd nadat ze volgens PRO maanden onbereikbaar was. Tempels wilde zelf wethouder worden, maar John Haverdil won uiteindelijk die interne strijd.

GraafschapZW

Oud-voorzitter De Graafschap Hylke Enzerink overleden

Hylke Enzerink, van 1994 tot 2000 voorzitter van De Graafschap, is overleden. Dat maakt de club bekend op haar kanalen. Enzerink is 83 jaar oud geworden.

Bord Didam

Alleen bestemmingsverkeer nog welkom in centrum Didam

Automobilisten die het centrum van Didam als sluiproute gebruiken, mogen daar vanaf vandaag niet meer rijden. Alleen bestemmingsverkeer is nog welkom. Met de proef hoopt de gemeente de verkeersoverlast terug te dringen.

WhatsApp Image 2026-09-09 at 09.54.59

Fietsster lichtgewond na aanrijding in Doetinchem

Een fietsster is woensdagochtend lichtgewond geraakt bij een ongeval op de Mozartlaan in Doetinchem. Een automobiliste reed achteruit en zag daarbij drie meisjes op de fiets over het hoofd.

Trekkers OIJ

Honderden boeren bieden brandbrief aan bij gemeentehuis Gendringen

Zo'n 250 boeren kwamen dinsdagavond met tientallen trekkers naar het gemeentehuis van de gemeente Oude IJsselstreek in Gendringen. Ze boden een brandbrief aan, aan burgemeester Laura Werger waarin ze hun zorgen uitspreken over de brief van minister van Essen. Hoewel een gemeente in eerste instantie niet over die regels gaat, is het gemeentehuis volgens de boeren tóch de geschikte plek.

WhatsApp Image 2026-09-09 at 09.00.48

Kop-staartbotsing op A18 bij Wehl zorgt voor verkeershinder

Bij een kop-staartbotsing op de A18 ter hoogte van Wehl is een flinke ravage ontstaan. Bij het ongeval zijn geen gewonden.