gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap komt niet verder dan een punt in Dordrecht

fc3c0261e49f0d15d64c2f5e1d823ae0

De Graafschap heeft vrijdagavond met 1-1 gelijkgespeeld op bezoek bij FC Dordrecht. De Doetinchemmers verdienden op basis van de tweede helft meer.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
De bezoekers begonnen slecht aan de wedstrijd. Er werd slordig om gegaan met balbezit en in de veertiende minuut wist Dean Zandbergen de score voor de thuisploeg te openen, 1-0. Na de snelle tegenslag wist de ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen de rug snel te rechten en kwamen ze beter tot voetballen. Er werd veel aangevallen, maar de ploeg bleef slordig in de eindfase. Tot aan de 37ste minuut toen er uit een hoekschop een penalty werd versierd. Jesse van der Haar bleef koel en wist de bal tegen de touwen te schieten. Ruststand 1-1.

In de tweede helft waren de Superboeren veruit de bovenliggende partij. Alleen bleven echte kansen uit. Ibrahim El Kadiri was een paar keer gevaarlijk en enkele schoten uit tweede lijn zorgden bijna voor de voorsprong. Hoewel de Achterhoekers recht hadden op meer moeten ze genoegen nemen met een punt.

Door het gelijkspel blijft De Graafschap op de zesde plek staan. Maandagavond wacht het inhaalduel met ADO Den Haag.

Lees ook

Rijnbrug

Rijnbrug Emmerich weekend lang dicht: verkeer moet omrijden via Rees

De Rijnbrug bij Emmerich gaat opnieuw een weekend volledig dicht voor autoverkeer. De afsluiting begint op vrijdag 19 juni om 20.00 uur en duurt volgens de huidige planning tot maandag 22 juni om 05.00 uur. Daardoor is de verbinding via de B220 tussen Emmerich en Kleve tijdelijk onderbroken.

Blikseminslag Zeddam

Bliksem slaat in boom Zeddam: niemand gewond

Een boom raakte woensdagavond zwaar beschadigd aan de Vinkenbroeksestraat in Zeddam. Tijdens een onweersbui sloeg de bliksem in de boom. Er waren geen gewonden.

WhatsApp Image 2026-06-10 at 20.44.28

Grootschalige oefening met hulpdiensten bij waterschap in Etten

Bij een locatie van het waterschap Rijn en IJssel heeft woensdagmiddag een grootschalige oefening van de VNOG plaatsgevonden. Meerdere hulpdiensten en figuranten waren betrokken bij de oefening.

InstallatieCollege

Oppositiepartijen Lochem dienen motie in nog voor college geïnstalleerd is

De gemeenteraad van Lochem heeft woensdagavond een motie aangenomen voor het nieuwe college, dat op dat moment nog niet geïnstalleerd was. De oppositiepartijen D66, CDA, LochemGroen! en Meedenken met Lochem vonden dat er ‘geen scherpe keuzes’ werden gemaakt in het eerder gepresenteerde coalitieakkoord.

Bruga70

Duitsers gebruiken plastic en aarde en minder beton en staal voor viaducten over A3

Nog één keer krijgt het grensverkeer op de A12 richting Duitsland te maken met een volledige afsluiting van de A3 bij Emmerich. Na de zomervakantie worden daar de laatste twee van de vijf vernieuwde viaducten ingehesen op de staanders van kunststof en aarde. Volgens wegbeheerder Autobahn GmbH blijft de hinder opnieuw beperkt tot slechts één weekend, dankzij een nieuwe bouwtechniek die de vernieuwing van bruggen sneller maakt.

IMG_0213

‘Angst slechte raadgever, als gemeente niet laten chanteren’

95 sociale huurwoningen in Ruurlo, Borculo en Neede. Een prachtig bouwplan, daar is iedereen het over eens. De kneep zit ’m in de aankoop van vijftien modulaire woningen voor ontheemde Oekraïners in Ruurlo, waar een tiental buurtbewoners niet permanent op zit te wachten.