gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap gaat op bezoek bij VVV voor tweede winstpartij van het seizoen

b9a16ca754fd4979ee2986f863b86aac.jpg

De Graafschap gaat vrijdag op jacht naar de tweede overwinning van het seizoen. Op bezoek in Venlo nemen ze het op tegen de huidige nummer tien van de competitie, VVV.

Tim Rondeel | Nick Hermsen |
“Ik denk dat ze behoorlijk gestart zijn als je kijkt naar de resultaten”, aldus trainer Jan Vreman. “Dus we gaan het zien.” De tegenstander van vrijdag heeft net als de Doetinchemmers vier punten. De oefenmeester verwacht dan ook een gelijkwaardig duel. “Ze laten je af en toe de bal en dat is wel heel erg verleidelijk maar daarna zetten ze wel heel veel druk. En dan moet je opletten dat je geen balverlies lijdt en geslacht wordt in de omschakeling.” Ook Simon Colyn verwacht een pittig duel. “Ze spelen thuis dus ze willen sterk voor de dag komen”, vult hij zijn trainer aan. ”We weten hoe ze willen spelen en aanvallen. Het is aan ons om scherp te beginnen en te laten zien wat we kunnen.”

Na het teleurstellende resultaat van de laatste thuiswedstrijd, geeft Vreman aan enkele wijzigingen door te voeren in de basisopstelling, maar doet over de wijzigingen geen verdere uitspraken: “We passen wel wat aan daarin, maar dat gaan we morgen zien.”

Colyn blij met De Graafschap
De van Jong PSV overgekomen Simon Colyn lijkt wel te kunnen rekenen op een basisplaats. De Canadees is tevreden met zijn eerste weken in Doetinchem. “Het is tot nu toe heel plezierig geweest”, schetst de aanvallend ingestelde speler. “Ik ben aan het team en aan de stad aan het wennen, tot zover heb ik het heel erg naar mijn zin.”

Op jacht naar eerste doelpunt
Colyn maakte in zijn eerste twee wedstrijden voor de Superboeren een sterke indruk. De aanvaller wil dat graag om gaan zetten in doelpunten. “Natuurlijk wil je zo veel mogelijk scoren, maar ik denk ook dat kansen creëren een van mijn sterktes is. Ik heb nog niet gescoord, maar dat probeer ik vrijdag te doen en mocht dat niet lukken hoop ik een assist te kunnen geven.”

Foto: REGIO8

Lees ook

A12.png

Rijkswaterstaat waarschuwt voor vertraging op A12: 'Forse hinder op donderdag'

Rijkswaterstaat verwacht op donderdagochtend wél forse verkeershinder wegens de afsluitingen van de IJsselbrug. Wie woensdagochtend vanaf Duiven de brug in de A12 over ging, merkte dat alle rijbanen gewoon open waren, ondanks waarschuwingen van Rijkswaterstaat. Op woensdagavond verandert de verkeerssituatie echter, waardoor er vanaf donderdag nog maar twee rijbanen open zijn.

Vrachtwagen blur.jpg

Aanhanger vol houtsnippers kantelt bij Groenlo: N18 afgesloten

Een aanhanger van een vrachtwagen is woensdag gekanteld op de N18 bij de afslag Groenlo. De weg is deels afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 11.33.20.jpeg

Wedstrijd De Graafschap Vrouwen live te zien op REGIO8

REGIO8 zendt vrijdagavond 10 april in samenwerking met De Graafschap live de wedstrijd uit van De Graafschap Vrouwen. Op de Vijverberg staat het duel met FC Groningen op de planning. De wedstrijd is vanaf 19.30 uur te volgen op de kanalen van REGIO8.

OngevalBlur3.jpg

Kettingbotsing met vier voertuigen nabij Groenlo: twee personen gewond

Bij een kettingbotsing op de Ruurloseweg ter hoogte van Groenlo zijn woensdagochtend twee personen gewond geraakt. Er waren vier voertuigen betrokken bij het ongeval.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 10.52.44.jpeg

Auto volledig uitgebrand onder viaduct in Doetinchem

Een auto is dinsdagavond volledig uitgebrand onder een viaduct in Doetinchem. De oorzaak van de brand is nog onbekend.

rechtbankZutphen.jpg

Misbruikzaak zwembad Zelhem niet achter gesloten deuren

De misbruikzaak tegen de zwembadstagiair uit Zelhem wordt niet achter gesloten deuren behandeld. De rechtbank heeft dinsdag dit verzoek van de advocaat van de verdachte afgewezen.