gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap gaat op bezoek bij VVV voor tweede winstpartij van het seizoen

b9a16ca754fd4979ee2986f863b86aac

De Graafschap gaat vrijdag op jacht naar de tweede overwinning van het seizoen. Op bezoek in Venlo nemen ze het op tegen de huidige nummer tien van de competitie, VVV.

Tim Rondeel | Nick Hermsen |
“Ik denk dat ze behoorlijk gestart zijn als je kijkt naar de resultaten”, aldus trainer Jan Vreman. “Dus we gaan het zien.” De tegenstander van vrijdag heeft net als de Doetinchemmers vier punten. De oefenmeester verwacht dan ook een gelijkwaardig duel. “Ze laten je af en toe de bal en dat is wel heel erg verleidelijk maar daarna zetten ze wel heel veel druk. En dan moet je opletten dat je geen balverlies lijdt en geslacht wordt in de omschakeling.” Ook Simon Colyn verwacht een pittig duel. “Ze spelen thuis dus ze willen sterk voor de dag komen”, vult hij zijn trainer aan. ”We weten hoe ze willen spelen en aanvallen. Het is aan ons om scherp te beginnen en te laten zien wat we kunnen.”

Na het teleurstellende resultaat van de laatste thuiswedstrijd, geeft Vreman aan enkele wijzigingen door te voeren in de basisopstelling, maar doet over de wijzigingen geen verdere uitspraken: “We passen wel wat aan daarin, maar dat gaan we morgen zien.”

Colyn blij met De Graafschap
De van Jong PSV overgekomen Simon Colyn lijkt wel te kunnen rekenen op een basisplaats. De Canadees is tevreden met zijn eerste weken in Doetinchem. “Het is tot nu toe heel plezierig geweest”, schetst de aanvallend ingestelde speler. “Ik ben aan het team en aan de stad aan het wennen, tot zover heb ik het heel erg naar mijn zin.”

Op jacht naar eerste doelpunt
Colyn maakte in zijn eerste twee wedstrijden voor de Superboeren een sterke indruk. De aanvaller wil dat graag om gaan zetten in doelpunten. “Natuurlijk wil je zo veel mogelijk scoren, maar ik denk ook dat kansen creëren een van mijn sterktes is. Ik heb nog niet gescoord, maar dat probeer ik vrijdag te doen en mocht dat niet lukken hoop ik een assist te kunnen geven.”

Foto: REGIO8

Lees ook

station Emmerich

Grensregio wil intercitystop in Emmerich: Oude IJsselstreek en Montferland trekken op met stadsbestuur

Emmerich krijgt steun van Montferland en Oude IJsselstreek bij de lobby voor een halte van de nieuwe intercity tussen Amsterdam en Düsseldorf. De drie grensgemeenten willen gezamenlijk bij NS en Deutsche Bahn pleiten voor een stop in Emmerich wanneer de verbinding in 2028 van start gaat.

Graafschap_010

De Graafschap wil eerste zege vervolg geven tegen NAC: ‘Laten zien dat het geen eenmalig iets is’

Na de zeer moeizame seizoenstart heeft De Graafschap eindelijk de eerste overwinning van het seizoen op zak. De Superboeren wisten een spannende wedstrijd bij FC Emmen met 1-2 te winnen. Zondag hoopt de ploeg verder te bouwen op dat resultaat. Trainer Thomas Duivenvoorden merkt een goede energie binnen de selectie, maar wil nog niet te vroeg spreken van een ommekeer.

5b6cce76-4277-3a01-9fd0-3b8470e15d7a

Bouwpauze leidt tot onrust in Bronckhorst: boeren aangesproken door buurtgenoten

Een tijdelijke bouwpauze rond geitenhouderijen heeft in Bronckhorst geleid tot onrust tussen boeren en buurtbewoners. Inwoners spraken geitenhouders aan, omdat hun bouwplannen stil kwamen te liggen. Wethouder Robbert van Velsen van Gemeentebelangen Bronckhorst zegt de ontstane spanningen te betreuren. De gemeenteraad draaide de bouwpauze donderdagavond unaniem terug.

FellingerBoumans

Vaste grenscontroles bij A12 Beek verdwijnen: ‘Dit is geweldig nieuws’

Na bijna twee jaar komt er een einde aan de vaste grenscontroles bij de grensovergang aan de A12 bij Beek. De controles zorgden voor lange files, sluipverkeer en meerdere ernstige ongelukken. Burgemeesters Anne-Marie Fellinger van Montferland en Mark Boumans van Doetinchem reageren dan ook opgelucht op het besluit.

Gerrits Weerpraot0

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een bewolkt en grotendeels droog weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en Liemers door. Vanaf Het Onland in Doetinchem voorspelt de weerboer een bewolkt maar droog weekend.

WhatsApp Image 2026-09-18 at 10.56.40

Auto belandt in sloot na botsing op Groenloseweg in Haarlo

Bij een aanrijding op de Groenloseweg in Haarlo is vrijdagochtend een auto in de sloot beland. Bij het ongeval raakte niemand gewond.