gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap gaat op bezoek bij VVV voor tweede winstpartij van het seizoen

b9a16ca754fd4979ee2986f863b86aac

De Graafschap gaat vrijdag op jacht naar de tweede overwinning van het seizoen. Op bezoek in Venlo nemen ze het op tegen de huidige nummer tien van de competitie, VVV.

Tim Rondeel | Nick Hermsen |
“Ik denk dat ze behoorlijk gestart zijn als je kijkt naar de resultaten”, aldus trainer Jan Vreman. “Dus we gaan het zien.” De tegenstander van vrijdag heeft net als de Doetinchemmers vier punten. De oefenmeester verwacht dan ook een gelijkwaardig duel. “Ze laten je af en toe de bal en dat is wel heel erg verleidelijk maar daarna zetten ze wel heel veel druk. En dan moet je opletten dat je geen balverlies lijdt en geslacht wordt in de omschakeling.” Ook Simon Colyn verwacht een pittig duel. “Ze spelen thuis dus ze willen sterk voor de dag komen”, vult hij zijn trainer aan. ”We weten hoe ze willen spelen en aanvallen. Het is aan ons om scherp te beginnen en te laten zien wat we kunnen.”

Na het teleurstellende resultaat van de laatste thuiswedstrijd, geeft Vreman aan enkele wijzigingen door te voeren in de basisopstelling, maar doet over de wijzigingen geen verdere uitspraken: “We passen wel wat aan daarin, maar dat gaan we morgen zien.”

Colyn blij met De Graafschap
De van Jong PSV overgekomen Simon Colyn lijkt wel te kunnen rekenen op een basisplaats. De Canadees is tevreden met zijn eerste weken in Doetinchem. “Het is tot nu toe heel plezierig geweest”, schetst de aanvallend ingestelde speler. “Ik ben aan het team en aan de stad aan het wennen, tot zover heb ik het heel erg naar mijn zin.”

Op jacht naar eerste doelpunt
Colyn maakte in zijn eerste twee wedstrijden voor de Superboeren een sterke indruk. De aanvaller wil dat graag om gaan zetten in doelpunten. “Natuurlijk wil je zo veel mogelijk scoren, maar ik denk ook dat kansen creëren een van mijn sterktes is. Ik heb nog niet gescoord, maar dat probeer ik vrijdag te doen en mocht dat niet lukken hoop ik een assist te kunnen geven.”

Foto: REGIO8

Lees ook

John Haverdil en Marco Bouman

Help DRU de winter door, 573.000 euro nodig van raad Oude IJsselstreek

Het DRU Industriepark in Ulft is in acute nood. Het college van Oude IJsselstreek vraagt de gemeenteraad van Oude IJsselstreek om 573.000 euro om het theater met popzaal, horeca, onderwijs en ondernemingen door de winter te helpen.

Gorssel, gemeente Lochem

Belangenvereniging zet vraagtekens bij verkeersplannen Gorssel-Noordoost

De Belangenvereniging Elfuursweg-Gorssel Noord maakt zich zorgen over de plannen voor de nieuwe woonwijk Gorssel-Noordoost. Volgens de vereniging dreigt de Elfuursweg een belangrijke ontsluitingsroute voor de circa 250 geplande woningen te worden, met gevolgen voor de verkeersveiligheid, leefbaarheid en het groen in het gebied.

GRAALM0

Duivenvoorden ziet stijgende lijn bij De Graafschap, maar waakt voor Jong FC Utrecht

De Graafschap lijkt volgens trainer Thomas Duivenvoorden, na een uiterst moeizame start van het seizoen langzaam de weg omhoog te vinden. Toch staan de Superboeren nog altijd op de negentiende plaats in de Keuken Kampioen Divisie. Om de stijgende lijn door te trekken, wacht op De Vijverberg een treffen met de huidige hekkensluiter Jong FC Utrecht.

Merel

Montferland wil vaker ‘ja’ zeggen tegen recreatie op eigen erf

Een bed and breakfast in een leegstaand bijgebouw of hobbyworkshops met een theetuin op het eigen terrein: Montferland wil inwoners in het buitengebied meer ruimte geven voor kleinschalige recreatie. Volgens wethouder Merel Balduk sluiten de huidige regels onvoldoende aan bij wat inwoners tegenwoordig willen. “We moesten te vaak ‘nee’ zeggen tegen initiatieven die eigenlijk heel passend waren voor Montferland.”

OngevalTankstationWehl

Twee gewonden bij frontale botsing op Broekhuizerstraat in Wehl

Op de Broekhuizerstraat in Wehl zijn donderdagmiddag twee auto's frontaal met elkaar in botsing gekomen. Twee personen zijn voor controle naar het ziekenhuis gebracht. De weg is voorlopig afgesloten.

JorisClinic0

Kinderen leren veldrijden van Joris Nieuwenhuis in Zelhem: ‘We hebben gewoon plezier’

Meer dan zestig kinderen deden woensdagmiddag mee aan een veldrijclinic op de voormalige vuilnisbult in Zelhem, gegeven door Zelhemmer Joris Nieuwenhuis. De veldrijder hoopt hierdoor samen met de gemeente, KNWU en RTV Vierakker-Wichmond kinderen al jong de liefde voor de sport te leren.