gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap gaat op bezoek bij VVV voor tweede winstpartij van het seizoen

b9a16ca754fd4979ee2986f863b86aac

De Graafschap gaat vrijdag op jacht naar de tweede overwinning van het seizoen. Op bezoek in Venlo nemen ze het op tegen de huidige nummer tien van de competitie, VVV.

Tim Rondeel | Nick Hermsen |
“Ik denk dat ze behoorlijk gestart zijn als je kijkt naar de resultaten”, aldus trainer Jan Vreman. “Dus we gaan het zien.” De tegenstander van vrijdag heeft net als de Doetinchemmers vier punten. De oefenmeester verwacht dan ook een gelijkwaardig duel. “Ze laten je af en toe de bal en dat is wel heel erg verleidelijk maar daarna zetten ze wel heel veel druk. En dan moet je opletten dat je geen balverlies lijdt en geslacht wordt in de omschakeling.” Ook Simon Colyn verwacht een pittig duel. “Ze spelen thuis dus ze willen sterk voor de dag komen”, vult hij zijn trainer aan. ”We weten hoe ze willen spelen en aanvallen. Het is aan ons om scherp te beginnen en te laten zien wat we kunnen.”

Na het teleurstellende resultaat van de laatste thuiswedstrijd, geeft Vreman aan enkele wijzigingen door te voeren in de basisopstelling, maar doet over de wijzigingen geen verdere uitspraken: “We passen wel wat aan daarin, maar dat gaan we morgen zien.”

Colyn blij met De Graafschap
De van Jong PSV overgekomen Simon Colyn lijkt wel te kunnen rekenen op een basisplaats. De Canadees is tevreden met zijn eerste weken in Doetinchem. “Het is tot nu toe heel plezierig geweest”, schetst de aanvallend ingestelde speler. “Ik ben aan het team en aan de stad aan het wennen, tot zover heb ik het heel erg naar mijn zin.”

Op jacht naar eerste doelpunt
Colyn maakte in zijn eerste twee wedstrijden voor de Superboeren een sterke indruk. De aanvaller wil dat graag om gaan zetten in doelpunten. “Natuurlijk wil je zo veel mogelijk scoren, maar ik denk ook dat kansen creëren een van mijn sterktes is. Ik heb nog niet gescoord, maar dat probeer ik vrijdag te doen en mocht dat niet lukken hoop ik een assist te kunnen geven.”

Foto: REGIO8

Lees ook

GoudenHanden

Motie van wantrouwen tegen voltallig college, vlak voor wisseling

Een week voor de collegewisseling heeft Partij Helder een motie van wantrouwen ingediend tegen het voltallige college van burgemeester en wethouders. Aanleiding is de weigering van het college om informatie te verstrekken over de COA-schouw rond de mogelijke komst van een azc in Montferland.

WhatsApp Image 2026-06-26 at 09.53.59

Code rood voor hitte ook op zaterdag, KNMI waarschuwt voor gezondheidsrisico's

De extreme hitte in de Achterhoek houdt ook zaterdag aan. Daarom heeft het KNMI opnieuw code rood afgegeven. De waarschuwing geldt vanwege temperaturen die opnieuw ruim boven de 30 graden uitkomen. Vooral de combinatie van hoge temperaturen en een hoge luchtvochtigheid zorgt volgens het KNMI voor een zeer belastende hitte.

03 Gemeentehuis Montferland0

Nieuwe coalitie is er uit: ‘Montferland maken we samen’

Onder de naam ‘Montferland maken we samen’ is vrijdagmiddag het nieuwe coalitieprogramma van de gemeente gepresenteerd. De nieuwe coalitie bestaat uit CDA, VVD, PRO en Lokaal Belang Montferland, dit was eind mei ook het advies van de verkenner.

76f3cc2e-84e9-42ed-81e4-a272228a2f32 (1)

Weerboer Gerrit Vossers verwacht verkoeling na het weekend: 'Nog even afzien'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Bij de Farm & Country Fair in Aalten voorspelt de weerboer in de extreme hitte dat verkoeling na het weekend komt.

StationDoetinchem0

Gemeenteraad opnieuw bezorgd over veiligheid rond station Doetinchem

De veiligheid rond station Doetinchem was donderdagavond opnieuw onderwerp van gesprek tijdens de gemeenteraadsvergadering. Fractievoorzitter Ernst Kasteleijn van Gemeentebelangen Doetinchem trok aan de bel, omdat zijn fractie naar eigen zeggen steeds meer signalen ontvangt dat de situatie rond het station weer verslechtert.

aanhouding ulft blur

Verdachte steekincident met slagersmes in Ulft is 55-jarige man uit Doetinchem

De man die donderdag een vrachtwagenchauffeur in Ulft te lijf ging met een slagersmes is een 55-jarige man uit Doetinchem. Het slachtoffer heeft zich moeten laten behandelen aan zijn verwondingen.