gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap deelt punten na doelpuntloos spektakel

9a5840ed7dca20f71f0c59b6191c3b8e

In een goed gevulde Vijverberg is De Graafschap tegen koploper Roda JC niet verder gekomen dan een 0-0 gelijkspel. Ondanks de vele kansen over en weer bleven de doelen in Doetinchem schoon. In de eerste helft werd de wedstrijd nog even stilgelegd wegens bier op het veld, na de rust golfde het duel alle kanten op. Ondanks het gebrek aan doelpunten werden de supporters op de tribunes getrakteerd op een leuke pot voetbal.

Tim Rondeel |
Voorafgaand aan het duel kwam naar voren dat Thijs Jansen het doel moest gaan verdedigen voor de thuisploeg. In de warming-up kreeg Mees Bakker een bal op zijn achterhoofd waardoor zijn zicht werd beperkt. Maar aan Jansen was niet te zien dat hij om 19.50 uur pas hoorde dat hij moest spelen.

De van Feyenoord gehuurde keeper onderscheidde zich met enkele belangrijke en knappe reddingen. Daarmee hield hij zijn ploeg knap op de been. Aan de andere kant was De Graafschap af en toe gevaarlijk, maar tot echt grote kansen kwamen de Superboeren voor rust nauwelijks. Het duel werd in minuut achttien nog voor een kwartier gestaakt wegens gegooide bekers bier op het veld, afkomstig uit het uitvak.

Na rust was de wedstrijd spectaculair te noemen met kansen aan weerszijde. Namens De Graafschap waren Fortes, Warmerdam en Colyn erg dichtbij de openingstreffer, maar allen wisten de bal niet achter doelman Koen Bucker te krijgen. Roda was wat minder actief na rust en vond het puntje dat op het scorebord stond dan ook wel prima.

Door het gelijke spel blijft De Graafschap aardig meedoen om de plaatsen in de subtop. Roda JC daarentegen moet nog even wachten op het vieren van de eerste periodetitel. Als concurrent VVV-Venlo aanstaande zondag niet wint, kan de vlag alsnog uit in Kerkrade. Volgende week speelt De Graafschap op vrijdagavond in Tilburg tegen Willem ll.

Foto: De Graafschap Media

Lees meer over:

|

Lees ook

scoutingGoudenVos0

Populair Scouting Gaanderen zoekt leiding: 'Wij hebben ze hard nodig'

De scouting in Gaanderen groeit, steeds meer kinderen melden zich aan bij ScoGa. Toch zitten ze met een probleem. Het huidige aantal vrijwilligers voor de begeleiding is niet groot genoeg voor de groeiende groep kinderen. En dus zoeken ze nieuwe aanwas.

flitsmarathon0

Automobilisten opgelet: flitsmarathon in de Achterhoek

Het verkeersteam van Politie Oost-Nederland doet tot en met zondag mee aan de Europese flitsmarathon. Er worden op verschillende plekken in de Achterhoek snelheidscontroles uitgevoerd.

Eikenprocessierups 6

Emmerich bestrijdt eikenprocessierups vanuit de lucht met helikopter

Terwijl Nederlandse gemeenten de eikenprocessierups steeds vaker op een natuurlijke manier proberen te beheersen, kiest de Duitse grensstad Emmerich voor een andere opvallende aanpak. Daar worden rupsen preventief bestreden met een helikopter.

OngevalA12Blur

Duitse chauffeur aangehouden voor veroorzaken ernstig ongeval A12

De politie heeft vanwege het ongeval van afgelopen vrijdag in de file op de snelweg A12 ter hoogte van Beek een Duitse man aangehouden. Er zijn geen slachtoffers overleden bij het grote ongeval.

Windmolens_Duitsland040

Vergunning voor drie Duitse windturbines vlak over de grens bij Winterswijk

Kreis Borken gaat over tot de verlening van een vergunning voor drie windturbines van ongeveer 250 meter hoog bij Vardingholt/Kulver Heide, aan de andere kant van de grens bij de Winterswijkse buurtschap ’t Woold.

Organiser - Gert & Mareen

WK zijspancross na dertien jaar terug in Varsseveld: ‘Heel bijzonder dat het hier is’

Na dertien jaar zijn de beste zijspancrossers weer te vinden in Varsseveld. In het tweede weekend van september vormt crossbaan de Vennebulten het decor voor de strijd om de wereldtitels. Wat deze editie extra bijzonder maakt: niet alleen is het dertien jaar geleden dat het WK hier voor het laatst werd verreden, ook is het de eerste keer dat de quads om de wereldtitel strijden.