gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap deelt punten na doelpuntloos spektakel

9a5840ed7dca20f71f0c59b6191c3b8e

In een goed gevulde Vijverberg is De Graafschap tegen koploper Roda JC niet verder gekomen dan een 0-0 gelijkspel. Ondanks de vele kansen over en weer bleven de doelen in Doetinchem schoon. In de eerste helft werd de wedstrijd nog even stilgelegd wegens bier op het veld, na de rust golfde het duel alle kanten op. Ondanks het gebrek aan doelpunten werden de supporters op de tribunes getrakteerd op een leuke pot voetbal.

Tim Rondeel |
Voorafgaand aan het duel kwam naar voren dat Thijs Jansen het doel moest gaan verdedigen voor de thuisploeg. In de warming-up kreeg Mees Bakker een bal op zijn achterhoofd waardoor zijn zicht werd beperkt. Maar aan Jansen was niet te zien dat hij om 19.50 uur pas hoorde dat hij moest spelen.

De van Feyenoord gehuurde keeper onderscheidde zich met enkele belangrijke en knappe reddingen. Daarmee hield hij zijn ploeg knap op de been. Aan de andere kant was De Graafschap af en toe gevaarlijk, maar tot echt grote kansen kwamen de Superboeren voor rust nauwelijks. Het duel werd in minuut achttien nog voor een kwartier gestaakt wegens gegooide bekers bier op het veld, afkomstig uit het uitvak.

Na rust was de wedstrijd spectaculair te noemen met kansen aan weerszijde. Namens De Graafschap waren Fortes, Warmerdam en Colyn erg dichtbij de openingstreffer, maar allen wisten de bal niet achter doelman Koen Bucker te krijgen. Roda was wat minder actief na rust en vond het puntje dat op het scorebord stond dan ook wel prima.

Door het gelijke spel blijft De Graafschap aardig meedoen om de plaatsen in de subtop. Roda JC daarentegen moet nog even wachten op het vieren van de eerste periodetitel. Als concurrent VVV-Venlo aanstaande zondag niet wint, kan de vlag alsnog uit in Kerkrade. Volgende week speelt De Graafschap op vrijdagavond in Tilburg tegen Willem ll.

Foto: De Graafschap Media

Lees meer over:

|

Lees ook

Iriszorg0

IrisZorg tevreden na verhuizing van opvang Doetinchem: 'Hangt veel meer rust'

Nadat de gemeenteraad van Doetinchem in februari van dit jaar instemde met de komst van een nieuwe opvanglocatie voor dak- en thuislozen aan de Amphionsstraat, is de verhuizing inmiddels afgerond. Volgens IrisZorg is de overgang van de oude panden naar het nieuwe gebouw soepel verlopen en zijn de eerste ervaringen van bewoners, medewerkers en omwonenden positief.

Antonius_Vrasselt_boog

Kringdag 595-jarig jubileum: Netterden en Vrasselt vieren dezelfde traditie net even anders

Reeds jaren kan het Netterdense schuttersgilde rekenen op hun Duitse vrienden van schutterij Antonius uit Vrasselt- Emmerich. Ze zijn vast deelnemer bij de schuttersfeesten van Sint Walburgis in het grensdorp. En hoewel er veel gelijkenissen zijn, verwonderen de Duitsers zich over hoe het feest eraan toegaat, zoals gisteren bij de kringdag van Kring de Achterhoek ter ere van het 595-jarig bestaan van het Netterdense gilde.

WhatsApp Image 2026-06-29 at 12.48.46

Nederlandse én Duitse brandweer zoeken naar persoon in watergat Isselburg

Met man en macht wordt er gezocht naar een persoon in een watergat bij Isselburg net over de grens bij Gendringen. Bij het water werden een fiets en meerdere persoonlijke spullen aangetroffen. De Duitse hulpdiensten zoeken met assistentie van brandweer Gendringen naar de persoon in het water, als is het de vraag of deze er überhaupt in ligt.

LangeMannen10

Lange Mannen van TeamNL stellen finaleplek veilig in snikhete Saza Topsporthal

De Nederlandse volleyballers hebben zaterdag en zondag gewonnen van Israël in de Saza Topsporthal in Doetinchem, in de halve finale van de CEV European League. Ondanks het behalen van de finale, ging het na afloop vooral over de zomerse omstandigheden.

Ibrahim El Kadiri (2)

De Graafschap verkoopt El Kadiri aan SV Darmstadt

Ibrahim El Kadiri laat na twee seizoenen De Graafschap achter zich en vervolgt zijn carrière in Duitsland bij SV Darmstadt 98. De 24-jarige buitenspeler speelde in totaal 67 wedstrijden voor de Doetinchemmers en was hierin dertien keer trefzeker.

Schermafbeelding 2026-06-29 093928

Verdacht voorwerp bij school in Doetinchem blijkt stuk vuurwerk

Bij de parkeerplaats van het Graafschap College aan de J.F. Kennedylaan in Doetinchem is zondag een verdacht voorwerp onderzocht. Omdat niet duidelijk was wat het voorwerp was, werd de Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) ingeschakeld.