gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

De Graafschap deelt punten na doelpuntloos spektakel

9a5840ed7dca20f71f0c59b6191c3b8e

In een goed gevulde Vijverberg is De Graafschap tegen koploper Roda JC niet verder gekomen dan een 0-0 gelijkspel. Ondanks de vele kansen over en weer bleven de doelen in Doetinchem schoon. In de eerste helft werd de wedstrijd nog even stilgelegd wegens bier op het veld, na de rust golfde het duel alle kanten op. Ondanks het gebrek aan doelpunten werden de supporters op de tribunes getrakteerd op een leuke pot voetbal.

Tim Rondeel |
Voorafgaand aan het duel kwam naar voren dat Thijs Jansen het doel moest gaan verdedigen voor de thuisploeg. In de warming-up kreeg Mees Bakker een bal op zijn achterhoofd waardoor zijn zicht werd beperkt. Maar aan Jansen was niet te zien dat hij om 19.50 uur pas hoorde dat hij moest spelen.

De van Feyenoord gehuurde keeper onderscheidde zich met enkele belangrijke en knappe reddingen. Daarmee hield hij zijn ploeg knap op de been. Aan de andere kant was De Graafschap af en toe gevaarlijk, maar tot echt grote kansen kwamen de Superboeren voor rust nauwelijks. Het duel werd in minuut achttien nog voor een kwartier gestaakt wegens gegooide bekers bier op het veld, afkomstig uit het uitvak.

Na rust was de wedstrijd spectaculair te noemen met kansen aan weerszijde. Namens De Graafschap waren Fortes, Warmerdam en Colyn erg dichtbij de openingstreffer, maar allen wisten de bal niet achter doelman Koen Bucker te krijgen. Roda was wat minder actief na rust en vond het puntje dat op het scorebord stond dan ook wel prima.

Door het gelijke spel blijft De Graafschap aardig meedoen om de plaatsen in de subtop. Roda JC daarentegen moet nog even wachten op het vieren van de eerste periodetitel. Als concurrent VVV-Venlo aanstaande zondag niet wint, kan de vlag alsnog uit in Kerkrade. Volgende week speelt De Graafschap op vrijdagavond in Tilburg tegen Willem ll.

Foto: De Graafschap Media

Lees meer over:

|

Lees ook

Joris0

De zondag van het EK Veldrijden in Zeddam: Achterhoekers in actie

Op de slot dag van het EK Veldrijden in Zeddam was het tijd voor Achterhoekers in actie. Puck Langenberg uit Ruurlo werd bij de U23 vrouwen zesde. Joris Nieuwenhuis greep net naast het podium en werd vierde.

b90ed1af-c9f3-40c9-9b85-2724750c4422

Gelderse kraker tussen Vitesse en De Graafschap definitief afgelast na blokkade spelersbus

De Gelderse kraker tussen Vitesse en De Graafschap, die zondagmiddag om 12.15 uur zou worden afgetrapt, gaat definitief niet door. De spelersbus van de Superboeren kon het parkeerterrein bij stadion De Vijverberg niet verlaten, omdat supporters de poorten op slot hadden gedaan.

Graafschap stadion

Weer geen uitsupporters in Arnhem voor De Graafschap: 'Zeer teleurgesteld'

De Graafschap heeft zaterdagavond te horen gekregen van de lokale driehoek in Arnhem dat er zondag geen uitsupporters welkom zijn in het GelreDome. Volgens de Arnhemse partijen wil een deel van de supporters van de Doetinchemmers zich niet houden aan de gemaakte veiligheidsafspraken. De Graafschap laat weten dit beeld niet te herkennen en hekelt de manier van communiceren.

VeldrijdenFans20

De zaterdag van het EK Veldrijden in Zeddam: Belgisch plezier en reclame voor Montferland

Wielerliefhebbers vanuit heel Europa zijn dit weekend in de Achterhoek neergestreken. In Zeddam wordt het EK Veldrijden verreden. Op zaterdag was het tijd voor de Junioren vrouwen, U23 mannen en de Elite vrouwen.

VijverbergStock20

De Graafschap twee uitwedstrijden zonder supporters na vuurwerkincident

De Graafschap moet de uitwedstrijden tegen Roda JC Kerkrade en Jong PSV zonder supporters spelen. De Doetinchemse club heeft daarnaast een boete van 5.000 euro gekregen van de KNVB.

3c17ce2e-09fe-444f-ab97-1c41b306c2ea

Is Vitesse tegen De Graafschap een derby? Dit vinden supporters van beide clubs

Arnhem en Doetinchem liggen nog geen veertig kilometer uit elkaar, maar de voetbalwerelden van Vitesse en De Graafschap lijken soms mijlenver van elkaar verwijderd. Toch staat er zondag weer een ontmoeting tussen beide Gelderse clubs op het programma. Maar voelt dat voor de supporters ook als een derby?