Ulft, Netherlands

Breuer terug naar Excelsior na vertrek bij De Graafschap

Assistent-trainer Michel Breuer stapt deze zomer van De Graafschap over naar Excelsior. De 43-jarige voormalig verdediger keert daarmee terug bij de club waar hij in 1998 zijn professionele voetbalcarrière begon.
Jasper Hazelaar | 8 juni 2023 10:04 | Aangepast op 8 juni 2023 10:04
“Ik zie nog best veel dezelfde gezichten als ik hier rondloop en dat vind ik mooi”, meldt Breuer in reactie op zijn terugkeer bij de Rotterdamse eredivisionist. Als verdediger kwam hij tot 2004 uit voor Excelsior. De trainer laat weten te willen groeien in zijn nieuwe rol naast het veld. “Mijn gevoel bij de club en de staf is heel goed en daarom heb ik deze keuze gemaakt”, aldus Breuer. “Ik zal voornamelijk met de verdedigers aan de slag gaan, maar we gaan met z’n allen keihard aan de slag om met Excelsior weer een mooi jaar in de eredivisie te hebben.’’

De oud-voetballer was in totaal één seizoen in dienst in Doetinchem. Voor komend seizoen bestaat de trainersstaf bij De Graafschap momenteel uit assistenten Mathijs de Waard en Mees Siers en keeperstrainer Jordy Rondeel. Ook blijven fysiektrainer Cris Soler en videoanalist Leon Hese onderdeel van de staf. Een hoofdtrainer wordt nog altijd gezocht.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Doetinchem|De Graafschap|

Meest gelezen

Flatgebouw ontruimd na harde explosie in Doetinchem

Redactie REGIO8 | 18 nov 2025 21:19

Lees ook

Doetinchemmer Thom van Campen nieuwe voorzitter Tweede Kamer

De in Doetinchem opgegroeide Thom van Campen (VVD) is dinsdagavond gekozen als nieuwe voorzitter van...

Container valt van aanhanger op drukke kruising in Doetinchem

Een vrachtwagenchauffeur heeft dinsdagochtend een container verloren op de drukke kruising nabij het...

Illegale rave in gekraakt pand Doetinchem beëindigd door politie

De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een illegale raveparty beëindigd in een gekraak...

Fietser gewond bij aanrijding op Liemersweg in Doetinchem

Een fietser is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een auto. Het ongeval gebeurde o...

Inloophuis in Doetinchem ondersteunt al 12,5 jaar iedereen die met kanker te maken heeft

Het Oude IJssel Huis in Doetinchem is voor veel mensen een belangrijke plek. De deuren staan open vo...

Effectief De Graafschap wint ruim bij RKC Waalwijk

De Graafschap heeft zondagmiddag een overtuigende overwinning geboekt. De ploeg van trainer Marinus ...