gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bliksemstart levert De Graafschap overwinning op tegen Helmond Sport

fe94d6395c2820cc46cb361e6a4d1486

De Graafschap gaat met een goed gevoel de WK-break in. De ploeg won vrijdagavond kinderlijk eenvoudig van Helmond Sport, door twee doelpunten aan het begin van de wedstrijd. Camiel Neghli en Mees Kaandorp zorgden voor de goals, en daarmee de overwinning: 0-2

Dean van het Laar |
Het elftal schoot uit de startblokken en zag dat de eerste kans meteen tot een doelpunt leidde. Camiel Neghli ontsnapte aan de bewaking van Robin van der Meer en kwam vrij voor keeper Mike Havekotte te staan. Dat cadeautje pakte de buitenspeler met beide handen uit, en schoof de bal beheerst achter de verbaasde doelman: 0-1.

Doetinchemse storm
Na die vroege opsteker was de Doetinchemse storm nog niet gaan liggen, want een paar minuten later lag ook de tweede goal al in het netje: Mees Kaandorp was pikte een afgevallen bal van Robin Schouten op en schoot de bal in de korte hoek achter de verslagen Havekotte: 0-2. 

Tamme tweede helft
De Graafschap bleef het duel daarna domineren en liet Helmond Sport geen moment in het duel komen. De jacht op de derde treffer werd ingezet, maar die bleef uit. Het kreeg via Gravenberch en Neghli nog wel een aantal uitstekende mogelijkheden, maar doelman Havekotte lag in de weg. Zo bleef de genadeklap uit, en ging de ploeg rusten met een 2-0 voorsprong.

In de tweede helft nam de ploeg gas terug en kwam de overwinning geen moment meer in gevaar. Beide ploegen kwamen zelden tot een kans, waardoor De Graafschap de voorsprong geen moment in gevaar zag komen, en het bij 2-0 bleef. Door de overwinning stijgt de ploeg naar de 11e plek in de Keuken Kampioen Divisie en heeft het zicht op de subtop. Over drie weken komt de ploeg weer in actie, met een thuiswedstrijd op zondag 11 december tegen FC Eindhoven.

Foto: De Graafschap Media

Lees ook

Brand in auto op parkeerplaats in Doetinchem snel onder controle

Een personenauto op een parkeerplaats in Doetinchem heeft dinsdagmiddag brand gevat. De brandweer had de brand snel onder controle.

GRASHIRT0

De Graafschap brengt ode aan geuzennaam en Normaal met nieuwe tenues

In het officieuze clublied van De Graafschap uit 1998 zingen Normaal-frontman Bennie Jolink en de toenmalige selectie: 'De zebra's in het blauw en wit, dat bunt keals waor pit in zit'. Aankomend seizoen brengen de Doetinchemmers een ode aan deze geuzennaam en de Achterhoekse band. De nieuwe tenues met het eerbetoon zijn dinsdag op stadion De Vijverberg gepresenteerd.

elektrische step blur

Man op elektrische step gewond na aanrijding met auto in Beek

Een man is dinsdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding in Beek. Volgens ooggetuigen reed de step te hard.

Dutch Scorpions Kampioen

Doetinchemse Dutch Scorpions kroont zich na twee jaar zilver tot Nederlands kampioen

De Doetinchemse beachsoccerclub BS Dutch Scorpions heeft zich zondag gekroond tot Nederlands kampioen beachsoccer. Na twee seizoenen op rij genoegen te hebben moeten nemen met de tweede plaats, wist de ploeg dit jaar wél de titel te veroveren. In de finale in Scheveningen werd BS Leal Deportivo overtuigend met 5-1 verslagen.

weth bland

Wethouder? 27 paar ogen kijken vragend Ton Koenderink aan

ACHTERGROND / Van één naar vijf zetels, van oppositie naar meebesturen. Dus ook een wethouder nodig, maar hoe dan? Een kaartenbak op het bureau, een digitale databank met kandidaten of iemand uit het eigen netwerk? Hoe komt een relatief nieuwe, géén doorsnee partij als Samen voor Berkelland (SvB) aan Ton Koenderink als wethouder?

WhatsApp Image 2026-07-07 at 13.36.13

Scooter flink beschadigd na botsing met fietser in Doetinchem

Een scooter en fietser zijn dinsdagmiddag met elkaar in botsing gekomen in Doetinchem. De scooterrijder wordt door het ambulancepersoneel nagekeken.