gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Bliksemstart levert De Graafschap overwinning op tegen Helmond Sport

fe94d6395c2820cc46cb361e6a4d1486

De Graafschap gaat met een goed gevoel de WK-break in. De ploeg won vrijdagavond kinderlijk eenvoudig van Helmond Sport, door twee doelpunten aan het begin van de wedstrijd. Camiel Neghli en Mees Kaandorp zorgden voor de goals, en daarmee de overwinning: 0-2

Dean van het Laar |
Het elftal schoot uit de startblokken en zag dat de eerste kans meteen tot een doelpunt leidde. Camiel Neghli ontsnapte aan de bewaking van Robin van der Meer en kwam vrij voor keeper Mike Havekotte te staan. Dat cadeautje pakte de buitenspeler met beide handen uit, en schoof de bal beheerst achter de verbaasde doelman: 0-1.

Doetinchemse storm
Na die vroege opsteker was de Doetinchemse storm nog niet gaan liggen, want een paar minuten later lag ook de tweede goal al in het netje: Mees Kaandorp was pikte een afgevallen bal van Robin Schouten op en schoot de bal in de korte hoek achter de verslagen Havekotte: 0-2. 

Tamme tweede helft
De Graafschap bleef het duel daarna domineren en liet Helmond Sport geen moment in het duel komen. De jacht op de derde treffer werd ingezet, maar die bleef uit. Het kreeg via Gravenberch en Neghli nog wel een aantal uitstekende mogelijkheden, maar doelman Havekotte lag in de weg. Zo bleef de genadeklap uit, en ging de ploeg rusten met een 2-0 voorsprong.

In de tweede helft nam de ploeg gas terug en kwam de overwinning geen moment meer in gevaar. Beide ploegen kwamen zelden tot een kans, waardoor De Graafschap de voorsprong geen moment in gevaar zag komen, en het bij 2-0 bleef. Door de overwinning stijgt de ploeg naar de 11e plek in de Keuken Kampioen Divisie en heeft het zicht op de subtop. Over drie weken komt de ploeg weer in actie, met een thuiswedstrijd op zondag 11 december tegen FC Eindhoven.

Foto: De Graafschap Media

Lees ook

Droogte_040

Historisch lage waterstand Rijn zet droogtebescherming Achterhoek op scherp: sproeiverbod in aantocht

De waterstanden in de Rijn en de IJssel zijn voor de tijd van het jaar historisch laag. Hoewel het waterpeil in beken en kleinere rivieren als de Oude IJssel en de Berkel voorlopig nog binnen de normale marges ligt, waarschuwt Waterschap Rijn en IJssel dat de situatie snel kan omslaan. Als de droogte aanhoudt, kondigt het waterschap later deze week of begin volgende week een sproeiverbod af.

Dieperink_ZW

Scheidsrechter Rob Dieperink (38) uit Borculo overleden

Rob Dieperink uit Borculo is overleden, zo bevestigt de KNVB maandag. De eredivisiescheidsrechter is slechts 38 jaar geworden.

GRAAEK0

De Graafschap verliest nipt van Griekse kampioen in Wehl

Voor de ogen van ruim 2.500 supporters speelde De Graafschap zondagmiddag in Wehl een oefenduel tegen AEK Athene. Zowel supporters van de Superboeren als de Griekse landskampioen werden getrakteerd op een felle oefenpot op het veld van Concordia.

ME-112_blur

Brand in oude ME-bus in Ulft: een persoon lichtgewond

Op het terrein van een garagebedrijf in Ulft is maandagmiddag brand ontstaan in een oude bus van de Mobiele Eenheid (ME) van de politie. Bij de brand is een persoon lichtgewond geraakt.

9db22afe-0adb-3177-bd4b-9af5c42d41ed

Buit van tienduizenden euro's bij ramkraak op fietsenwinkel in Borculo

Vijf mannen plegen midden in de nacht een razendsnelle ramkraak bij een fietsenwinkel aan de Korenbree in Borculo. In minder dan drie minuten verdwijnen twaalf exclusieve sportfietsen. De schade aan het pand en de buit loopt op tot tienduizenden euro's.

WhatsApp Image 2026-07-12 at 16.59.48

Veldje bij gekraakt pand in Doetinchem afgebrand

Een stuk veld nabij een gekraakte woning in Doetinchem is zondagmiddag afgebrand. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen.