gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Achterhoek omarmt De Graafschap Vrouwen als eerste shirtsponsor

2573e4d5d66c56568ad6a34cb9549a6c.jpg

Achterhoekse overheden, bedrijven en maatschappelijke organisaties omarmen het kersverse eerste divisie-team van De Graafschap Vrouwen als shirtsponsor. De ploeg komt volgend seizoen voor het eerst uit in het betaald voetbal en krijgt dezelfde naam op het tenue als de mannen: ‘Onverwachte Hoek’.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
Onverwachte Hoek is een marketingcampagne die sinds 2021 loopt om de Achterhoek op de kaart te zetten. Het wordt gedragen door overheden, bedrijven en organisaties en heeft onder meer als doel om nieuwe arbeidskrachten naar de regio te trekken. Daarin heeft het sponsorschap gelijkenissen met ‘Brainport Eindhoven’, de shirtsponsor van aanstaand kampioen PSV. “We zijn enorm trots op de vrouwen van De Graafschap die aan de top gaan spelen”, meldt Mirjam Koster, boardlid van 8RHK Ambassadeurs, die trots is op de sponsordeal. “De vrouwen zijn hét toonbeeld van de Achterhoek waar we voor ‘gelijk spel’ gaan tussen mannen en vrouwen, voor iedereen in de regio.”

In eerste instantie is de shirtsponsoring bij de vrouwen voor één jaar, maar er lijken mogelijkheden te zijn om langer door te gaan. Ook bij het mannenteam van De Graafschap is Onverwachte Hoek de shirtsponsor. Directeur algemene zaken Michael Ogubai is trots op de deal: “Het is een nieuwe mijlpaal voor het vrouwenvoetbal in de Achterhoek. Het past bij onze visie dat De Graafschap een club voor iedereen is: ‘Samen D’RAN’. Hierdoor hebben we naast ons mannenteam nu ook een vrouwenteam dat op professioneel niveau uitkomt en de Achterhoek vertegenwoordigt als ambitieuze regio in Nederland.”

Lees ook

brug.png

Nettelhorsterbrug in Lochem geopend: maandag pas open voor verkeer

De Nettelhorsterbrug in Lochem is zaterdagmiddag officieel geopend. Veel inwoners kwamen een kijkje nemen en konden meteen zelf de brug op lopen. Ook werd tijdens de opening kort stilgestaan bij de twee personen die om het leven kwamen tijdens het bouwen van de brug.

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.

KwintGRA.jpg

Basisdebuut voor Kwint in Venlo: El Kadiri terug in selectie

Kyano Kwint begint zaterdagmiddag in Venlo voor het eerst in de basis bij De Graafschap. De 19-jarige spits, die als invaller goed op schot is, krijgt het vertrouwen van trainer Marinus Dijkhuizen tegen VVV.