gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Achterhoek omarmt De Graafschap Vrouwen als eerste shirtsponsor

2573e4d5d66c56568ad6a34cb9549a6c

Achterhoekse overheden, bedrijven en maatschappelijke organisaties omarmen het kersverse eerste divisie-team van De Graafschap Vrouwen als shirtsponsor. De ploeg komt volgend seizoen voor het eerst uit in het betaald voetbal en krijgt dezelfde naam op het tenue als de mannen: ‘Onverwachte Hoek’.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
Onverwachte Hoek is een marketingcampagne die sinds 2021 loopt om de Achterhoek op de kaart te zetten. Het wordt gedragen door overheden, bedrijven en organisaties en heeft onder meer als doel om nieuwe arbeidskrachten naar de regio te trekken. Daarin heeft het sponsorschap gelijkenissen met ‘Brainport Eindhoven’, de shirtsponsor van aanstaand kampioen PSV. “We zijn enorm trots op de vrouwen van De Graafschap die aan de top gaan spelen”, meldt Mirjam Koster, boardlid van 8RHK Ambassadeurs, die trots is op de sponsordeal. “De vrouwen zijn hét toonbeeld van de Achterhoek waar we voor ‘gelijk spel’ gaan tussen mannen en vrouwen, voor iedereen in de regio.”

In eerste instantie is de shirtsponsoring bij de vrouwen voor één jaar, maar er lijken mogelijkheden te zijn om langer door te gaan. Ook bij het mannenteam van De Graafschap is Onverwachte Hoek de shirtsponsor. Directeur algemene zaken Michael Ogubai is trots op de deal: “Het is een nieuwe mijlpaal voor het vrouwenvoetbal in de Achterhoek. Het past bij onze visie dat De Graafschap een club voor iedereen is: ‘Samen D’RAN’. Hierdoor hebben we naast ons mannenteam nu ook een vrouwenteam dat op professioneel niveau uitkomt en de Achterhoek vertegenwoordigt als ambitieuze regio in Nederland.”

Lees ook

GERRITVOSSERS340

Weerboer Gerrit voorspelt een warm maar bewolkt weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Varsseveld voorspelt de weerboer een warm maar bewolkt weekend.

FlexFlitser

Beruchte flexflitser verplaatst naar Liemersweg in Doetinchem

De flexflitser die sinds medio juni aan de Gaanderenseweg stond is verplaatst naar de Liemersweg, ter hoogte van de SaZa sporthal in Doetinchem. De flexflitser rouleert elke acht weken tussen drie locaties in de gemeente, en heeft al voor duizenden boetes gezorgd.

493369_Slingeland_Ziekenhuis_2021_6

Slingeland Ziekenhuis behaalt zilveren certificaat op gebied van duurzaamheid

Het Slingeland Ziekenhuis heeft het zilveren certificaat van de Milieuthermometer Zorg behaald. Het ziekenhuis heeft de afgelopen jaren onder meer ingezet op de energiebesparing, afvalscheiding en duurzamere inkoop. Sinds 2018 is het jaarlijkse stroomverbruik met ongeveer een miljoen kilowattuur stroom afgenomen. Daar worden ze nu voor beloond.

5-DSC09286

De Graafschap legt Finse buitenspeler Toivo Mero vast

De Graafschap heeft zich versterkt met de 18-jarige Fin Toivo Mero. De buitenspeler komt over van HJK Helsinki en tekent voor drie seizoenen met optie voor nog een jaar in Doetinchem.

Optocht Varsseveld

Volksfeesten Varsseveld | Kijk hier de volledige optocht terug

De Varsseveldse Volksfeesten zijn donderdagavond afgetrapt met de eerste optocht door het dorp. Tientallen bloemenwagens, loopgroepen, allegorische wagens en muziekkorpsen trokken vanaf het Kerkplein door het centrum van Varsseveld. REGIO8 bracht de volledige optocht live in beeld.

05829181-f3a0-4ee0-b918-9d75b200b9e3

Optocht Varsseveldse Volksfeesten donderdag live te zien op REGIO8

REGIO8 zendt donderdag in samenwerking met de Varsseveldse Volksfeesten live de optocht door het dorp uit. Vanuit het centrum van Varsseveld brengt de streekomroep de optocht met tientallen bloemenwagens, loopgroepen, allegorische wagens en muziekkorpsen in beeld.