Ulft, Netherlands

Achterhoek omarmt De Graafschap Vrouwen als eerste shirtsponsor

Foto: De Graafschap Media
Achterhoekse overheden, bedrijven en maatschappelijke organisaties omarmen het kersverse eerste divisie-team van De Graafschap Vrouwen als shirtsponsor. De ploeg komt volgend seizoen voor het eerst uit in het betaald voetbal en krijgt dezelfde naam op het tenue als de mannen: ‘Onverwachte Hoek’.
Jasper Hazelaar | 17 april 2024 11:34 | Aangepast op 17 april 2024 11:34
Onverwachte Hoek is een marketingcampagne die sinds 2021 loopt om de Achterhoek op de kaart te zetten. Het wordt gedragen door overheden, bedrijven en organisaties en heeft onder meer als doel om nieuwe arbeidskrachten naar de regio te trekken. Daarin heeft het sponsorschap gelijkenissen met ‘Brainport Eindhoven’, de shirtsponsor van aanstaand kampioen PSV. “We zijn enorm trots op de vrouwen van De Graafschap die aan de top gaan spelen”, meldt Mirjam Koster, boardlid van 8RHK Ambassadeurs, die trots is op de sponsordeal. “De vrouwen zijn hét toonbeeld van de Achterhoek waar we voor ‘gelijk spel’ gaan tussen mannen en vrouwen, voor iedereen in de regio.”

In eerste instantie is de shirtsponsoring bij de vrouwen voor één jaar, maar er lijken mogelijkheden te zijn om langer door te gaan. Ook bij het mannenteam van De Graafschap is Onverwachte Hoek de shirtsponsor. Directeur algemene zaken Michael Ogubai is trots op de deal: “Het is een nieuwe mijlpaal voor het vrouwenvoetbal in de Achterhoek. Het past bij onze visie dat De Graafschap een club voor iedereen is: ‘Samen D’RAN’. Hierdoor hebben we naast ons mannenteam nu ook een vrouwenteam dat op professioneel niveau uitkomt en de Achterhoek vertegenwoordigt als ambitieuze regio in Nederland.”

Lees ook

Organisatie blikt terug op Terborg Toernooi: ‘Die verdediging was de beste ooit'

Na meer dan veertig jaar is er een einde gekomen aan het Terborg Toernooi. Het jeugdvoetbaltoernooi ...

Bestuurder gewond bij eenzijdig ongeval Wehl

Bij een eenzijdig ongeval in Wehl is maandagochtend een persoon gewond geraakt. De politie verwacht ...

Vier mannen veroordeeld voor gooien van zwaar vuurwerk tijdens rellen in Doetinchem

Vier mannen tussen de 18 en 37 jaar oud zijn woensdag door de rechtbank in Zutphen veroordeeld tot g...

Zara Temmink uit Doetinchem pakt goud op WK para-atletiek

De Doetinchemse Zara Temmink heeft afgelopen weekend goud gepakt op het WK para-atletiek in New Dehl...

20-jarige Doetinchemmer start petitie om azc Doetinchem tegen te houden

Al enkele dagen circuleert op sociale media een petitie tegen de komst van een asielopvang aan de Te...

Politie zoekt getuigen voor groot conflict bij station Doetinchem

De politie zoekt getuigen van een massaal conflict bij station Doetinchem, tussen een groep van onge...