gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Achterhoek omarmt De Graafschap Vrouwen als eerste shirtsponsor

2573e4d5d66c56568ad6a34cb9549a6c

Achterhoekse overheden, bedrijven en maatschappelijke organisaties omarmen het kersverse eerste divisie-team van De Graafschap Vrouwen als shirtsponsor. De ploeg komt volgend seizoen voor het eerst uit in het betaald voetbal en krijgt dezelfde naam op het tenue als de mannen: ‘Onverwachte Hoek’.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
Onverwachte Hoek is een marketingcampagne die sinds 2021 loopt om de Achterhoek op de kaart te zetten. Het wordt gedragen door overheden, bedrijven en organisaties en heeft onder meer als doel om nieuwe arbeidskrachten naar de regio te trekken. Daarin heeft het sponsorschap gelijkenissen met ‘Brainport Eindhoven’, de shirtsponsor van aanstaand kampioen PSV. “We zijn enorm trots op de vrouwen van De Graafschap die aan de top gaan spelen”, meldt Mirjam Koster, boardlid van 8RHK Ambassadeurs, die trots is op de sponsordeal. “De vrouwen zijn hét toonbeeld van de Achterhoek waar we voor ‘gelijk spel’ gaan tussen mannen en vrouwen, voor iedereen in de regio.”

In eerste instantie is de shirtsponsoring bij de vrouwen voor één jaar, maar er lijken mogelijkheden te zijn om langer door te gaan. Ook bij het mannenteam van De Graafschap is Onverwachte Hoek de shirtsponsor. Directeur algemene zaken Michael Ogubai is trots op de deal: “Het is een nieuwe mijlpaal voor het vrouwenvoetbal in de Achterhoek. Het past bij onze visie dat De Graafschap een club voor iedereen is: ‘Samen D’RAN’. Hierdoor hebben we naast ons mannenteam nu ook een vrouwenteam dat op professioneel niveau uitkomt en de Achterhoek vertegenwoordigt als ambitieuze regio in Nederland.”

Lees ook

Zelhem vlees politie Omroep GLD

Kilo’s vlees verdwijnen onder kleding van vleesliefhebbers in Zelhem

Vier mannen gaan in een supermarkt in Zelhem opvallend te werk. Ze stoppen grote hoeveelheden vleespakketten onder hun kleding en verlaten de winkel zonder af te rekenen.

GerritsWeerpraot20

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een tropisch begin van de zomer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Halle-Nijman voorspelt de weerboer een tropisch begin van de zomer.

WhatsApp Image 2026-06-19 at 12.38.18

Wiebe Nelissen nieuwe teammanager De Graafschap na jaren bij Vitesse en AZ

Wiebe Nelissen (36) is gepresenteerd als nieuwe teammanager van het eerste herenteam van De Graafschap. Bij de Doetinchemse voetbalclub wordt hij ook manager communicatie en pers. Nelissen staat nu nog onder contract bij AZ in Alkmaar als Hoofd Persvoorlichting.

KunstrouteBaakseBeek0

Waterschap Rijn en IJssel en kunstenaars slaan handen ineen voor route langs klimaatprojecten

Het waterschap Rijn en IJssel en Staatsbosbeheer hebben de handen ineengeslagen met de Baakse Beek Kunstbiënnale, om een kunstroute van maar liefst dertig kilometer lang te realiseren. Bij verschillende kunstwerken langs de route staan informatieborden, waarop bezoekers kunnen lezen welke projecten het Waterschap heeft uitgevoerd in dat gebied.

KermisFlitser

Kermis Gaanderen zoekt grootste ‘slachtoffers’ van beruchte flexflitser

De flexflitser aan de Rijksweg in Gaanderen is inmiddels verdwenen. Waar veel automobilisten opgelucht ademhalen, kunnen anderen nog altijd een paarse envelop op de deurmat verwachten. Voor die laatste groep heeft de organisatie van Kermis Gaanderen nu een ludieke actie bedacht.

LexDeGoedeRijsberman

De Goede en Rijsberman nemen afscheid van Lochemse college

Lex de Goede van Meedenken met Lochem en Michiel Rijsberman van D66 Lochem keren de komende periode niet terug in het college. Afgelopen donderdag nam het tweetal afscheid als wethouder.