gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Speciaal bier van Winterswijkse chirurg

3ed3bdc0ce4cad1172303c05820a6a0f
Redactie REGIO8 |

“De gemeente had nog een aantal leegstaande panden, dus ik dacht dat het de gemeente ook aan zou moeten spreken. Dat laatste loopt nog niet zo hard”, vertelt de bierbrouwer. “Er is nog wel een pand, waar ze interesse hebben en waar ik zou kunnen zitten. Dan zijn we inmiddels een jaar praten verder.” De chirurg van het SKB Winterswijk hoopt in september rond te zijn met de gemeente.

Maar het hebben van een eigen pand betekent niet dat er direct verse biertjes te koop zijn. Er ontbreken nog een aantal belangrijke benodigdheden, zoals gisttanks. “Ik vond het leuk om een Achterhoeks bedrijf de gisttanks te laten leveren.” Er is dan ook een akkoord bereikt met het bedrijf Müller in Lichtenvoorde. De ondernemer hoopt zijn brouwerij eind 2017 te kunnen openen.

Lees ook

6cd450c5-78c1-49fd-ad8c-6e01785b81f8

Grote brand in bedrijfspand op industrieterrein in Doetinchem

Bij een bedrijfspand aan de Gildenstraat in Doetinchem is woensdagmiddag een grote brand uitgebroken. Meerdere brandweereenheden zijn ter plaatse om het vuur te bestrijden.

Flitser Gaanderen (1)

Flexflitser weer terug op oude plek in Gaanderen

De flexflitser is weer terug op zijn oude plek aan de Rijksweg in Gaanderen. Nadat de mobiele flitspaal de afgelopen maanden op twee andere locaties in de gemeente Doetinchem heeft gestaan, is hij weer terug op de plek waar eerder duizenden snelheidsovertredingen werden geregistreerd.

Crossborderorkest Kleve

Nederlandse en Duitse grensinwoners vinden de juiste noot in crossborderorkest

Met 24 Nederlandse en Duitse muzikanten viert de Euregio Rijn-Waal dit jaar haar 55-jarig bestaan. In november op de kerstmarkt in Kleve laat het crossborderorkest horen wat samenwerken kan opleveren. Het Europese volkslied klinkt alvast als een klok tijdens de eerste repetities.

ESVIK_010

Bekende Achterhoekers zingen kerstlied tijdens benefietavond in Amphion

Voor twaalf bekende Achterhoekers staat 12 december rood omcirkeld in de agenda. Tijdens de benefietavond van 'Een Stem voor een Kind' zingen zij namelijk in het Amphion een kerstlied voor een vol theater. Van oud-generaal Mart de Kruif tot afzwaaiend burgemeester Mark Boumans en van kunstenaar Rosalie de Graaf tot oud-journalist en schrijver Ad van Liempt: voor één avond verruilen zij hun vertrouwde rol voor die van zanger. En dat is best spannend.

Snelweg A18

Nacht- en weekendafsluitingen A18 tussen Varsseveld en Wehl door werkzaamheden

Achterhoekers die deze week op pad gaan moeten rekening houden met afsluitingen van de A18 tussen Varsseveld en Wehl. Er vinden een aantal nachtelijke afsluitingen plaats en een weekendafsluiting.

Waterstofbus-Arriva

Andere cao houdt streekvervoer Achterhoek buiten staking

Ondanks de landelijke staking in het streekvervoer rijden de bussen en treinen in de Achterhoek wel. De reden dat buschauffeurs en machinisten in onze streek wel gewoon rijden komt volgens het FNV doordat in de Achterhoek een andere cao geldt.