gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Son Mieux laat Mañana Mañana dansen

c0cf84e59e581bc46e15e8b8175b6168.jpg
Redactie REGIO8 |

"Het was een feestje net. We begonnen voor een enigszins lege zaal en aan het eind stond het gewoon vol en stond iedereen heen en weer te gaan. Het was top", aldus zanger en geestelijk vader Camiel Meiresonne. Son Mieux is zijn soloproject, aangevuld met drie bandleden die vrolijke en opzwepende muziek maken. Meiresonne genoot van de sfeer op Mañana. "We kwamen hier aan en we hebben even rondgelopen en de hele vibe is zo relaxt hier."

Het was de tweede keer in twee weken dat de band de Achterhoek aandeed. Begin juni stond Son Mieux op de Parkparade in Doetinchem. Meiresonne houdt van de gezelligheid in de regio. "Ik vind het hier in ieder geval altijd heel gezellig. Maar ik weet de helft van de tijd niet waar we heen gaan en dan kom ik ergens aan en is het weer heel leuk. In de Achterhoek is het dat in ieder geval altijd, dus dat is heel cool."

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-02 at 09.39.14.jpeg

Zwarte Cross past festivalterrein aan: dit gaat er veranderen

De Zwarte Cross pakt komende editie flink uit met een nieuwe terreinindeling, opvallende podia en een uitbreiding van de motorcrosscompetitie. Bezoekers moeten misschien even wennen, maar volgens de organisatie wordt het festival vooral 'logischer en beter bereikbaar'.

Fatbike112.jpg

Geweldsincident in Doetinchem: verdachte aangehouden

Bij een geweldsincident in Doetinchem is een persoon gewond geraakt. De politie heeft een verdachte weten aan te houden.

1AprilOverzicht.jpg

1 april in de Achterhoek: dit waren de beste grappen

Dat bedrijven en organisaties niet vies zijn van een 1 aprilgrap, bleek ook dit jaar weer in de Achterhoek. Van een neppe Videolandserie tot een ‘luiaardachtbaan’ en opvallend veel AI-grappen: creativiteit was er volop.

Vulcanus40.jpg

IJzergieterij Vulcanus in Doetinchem dicht: 'We moeten 132 jaar aan zooi opruimen'

Het hing al even in de lucht, maar nu is het definitief: ijzergieterij Vulcanus in Langerak stopt. De 132 jaar oude fabriek sluit haar deuren, en daarmee komt er ook een einde aan een eeuwenlange industrie in de gemeente Doetinchem.

School100jaar0.jpg

Eeuwfeest voor basisschool Pius X in Varsselder: 'We bloeien'

Feest op basisschool Pius X in Varsselder. De school bestaat op 1 april precies honderd jaar en dat wordt in het dorp groots gevierd. Met een volle themaweek, activiteiten voor jong en oud en hulp van verenigingen is het volgens de organisatie vooral een feest van én voor het hele dorp.

lintjes raad 22-26.jpg

Twaalf raadsleden nemen afscheid in Bronckhorst, drie ontvangen koninklijke onderscheiding

Twaalf raadsleden van de gemeente Bronckhorst hebben dinsdagavond afscheid genomen van de Bronckhorster politiek. Drie van hen zijn opgenomen als Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Burgemeester Patrick van Domburg reikte op 31 maart de koninklijke onderscheidingen in de raadszaal in Hengelo uit.