gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Smeets wil De Graafschap uit het dal helpen

2a29fbf91aca920d4533cc41b21b9b29.jpg
Redactie REGIO8 |

“Ik kreeg net te horen van de trainer dat ik weer bij de selectie zit, dus dat is mooi”, aldus de 24-jarige Smeets. “Nu is het alleen nog de vraag of ik minuten ga maken.” De middenvelder raakte begin augustus tijdens de eerste competitiewedstrijd tegen FC Eindhoven geblesseerd door een overtreding van zijn tegenstander. Sindsdien heeft Smeets vrijwel alle wedstrijden moeten aanschouwen vanaf de tribune. “Dat is geen pretje, je bent voetballer omdat je wilt voetballen. Dat is wel frustrerend.”

De Limburger hoopt, nu hij weer fit is, een bijdrage te kunnen leveren aan een wederopstanding van De Graafschap. “We moeten wedstrijden winnen, dat is misschien het enige om er bovenop te komen. Dan maakt het even niks uit hoe je die wedstrijd speelt.” Hij wil samen met zijn elftal nog voor de winterstop punten gaan pakken. “Ik vind wel dat ik een bijdrage kan leveren aan dit elftal. Laten we hopen dat we er dan samen bovenop komen”, besluit Bryan Smeets.

Gevaarlijker in de aanval
Trainer Jan Vreman hoopt tegen RKC Waalwijk gevaarlijker te kunnen zijn in het zestienmetergebied van de tegenstander. Volgens de coach ontbrak dit tegen Jong PSV. “We moeten doorgaan op de manier waar we mee bezig zijn. Het zou op bepaalde momenten nauwkeuriger moeten zijn”, stelt Vreman. “Er zal iets meer initiatief in moeten zitten en dat zal uit de groep zelf moeten komen.” Aanvoerder Mark Diemers is het in dat opzicht eens met zijn coach. “Ik vind dat we nog meer lef, een beetje bravoure en durf aan de bal moeten hebben. Ik hoop dat het eruit komt.”

Opstelling: Bednarek; Nieuwpoort, Straalman, Lammers, Will; Van Overbeek, Kaak, Diemers, Driver; Bannink, Parzyszek.

Foto: REGIO8

Lees ook

Hoogwateroefening20.png

Emmerich bouwt in één weekend een mobiele muur tegen hoogwater in de Rijn

Zwaarbeladen vrachtwagens rijden af en aan, heftrucks tillen aluminium balken uit pallets en op de Rijnpromenade staan rijen hulpverleners klaar. In Emmerich leek het afgelopen weekend even alsof het water al tegen de voordeur stond. In werkelijkheid ging het om een grootschalige hoogwateroefening, maar wel één die weinig aan de verbeelding overliet.

Gijs Korenblik (foto Erik Carriere).jpg

Wordt Doetinchemmer Gijs Korenblik beste filmleraar van het land? ‘Een leuk dagje uit’

De beste filmleraar van Gelderland en Overijssel is hij al. Maar Doetinchemmer Gijs Korenblik kan woensdagmiddag een grotere prijs binnenslepen. De docent maakt namelijk kans op de landelijke titel Filmleraar van 2025/2026.

SportverkiezingDTC20.jpg

Doetinchem viert sportieve topprestaties tijdens jaarlijkse sportverkiezing

Het Amphion Theater in Doetinchem vormde maandagavond opnieuw het decor van de jaarlijkse Sportverkiezing. Tijdens deze feestelijke avond werden lokale sporters, verenigingen en vrijwilligers in het zonnetje gezet. Grote winnaars waren BMX’er Michelle Wissing, die werd uitgeroepen tot Sportvrouw van het Jaar, en baanwielrenner Loris Leneman, die de titel Sportman van het Jaar in de wacht sleepte.

a12.jpg

Grote verkeershinder op komst bij IJsselbrug A12: eerste werkzaamheden van start

Achterhoekers die de komende tijd met de auto richting Arnhem gaan moeten volgens Rijkswaterstaat rekening houden met extra reistijd ongeveer 60 minuten. Op 7 april starten ze met groot onderhoud aan de betonnen IJsselbrug in de A12 bij Arnhem. Op dit moment worden 's nachts al extra werkzaamheden verricht.

WhatsApp Image 2026-03-24 at 09.58.55.jpeg

Wegafsluiting Doetinchemseweg bij Wijnbergen zorgt voor extra reistijd

De Doetinchemseweg tussen Wijnbergen en het viaduct over de A18 is van 23 maart tot 8 mei 16.00 afgesloten voor verkeer. Er worden onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd en de weg krijgt een 60 kilometer inrichting.

Graafschap College Skills The Finals.JPG

Vier studenten Graafschap College winnen landelijke vakwedstrijd

Studenten van het Doetinchemse Graafschap College schitterden afgelopen week bij landelijke vakwedstrijden. Vier scholieren wonnen goud in Skills The Finals, waarin ruim 600 vmbo-leerlingen en mbo-studenten het tegen elkaar opnamen.