Ulft, Nederland
Terug

Smeets wil De Graafschap uit het dal helpen

2a29fbf91aca920d4533cc41b21b9b29.jpg
Redactie REGIO8 |

“Ik kreeg net te horen van de trainer dat ik weer bij de selectie zit, dus dat is mooi”, aldus de 24-jarige Smeets. “Nu is het alleen nog de vraag of ik minuten ga maken.” De middenvelder raakte begin augustus tijdens de eerste competitiewedstrijd tegen FC Eindhoven geblesseerd door een overtreding van zijn tegenstander. Sindsdien heeft Smeets vrijwel alle wedstrijden moeten aanschouwen vanaf de tribune. “Dat is geen pretje, je bent voetballer omdat je wilt voetballen. Dat is wel frustrerend.”

De Limburger hoopt, nu hij weer fit is, een bijdrage te kunnen leveren aan een wederopstanding van De Graafschap. “We moeten wedstrijden winnen, dat is misschien het enige om er bovenop te komen. Dan maakt het even niks uit hoe je die wedstrijd speelt.” Hij wil samen met zijn elftal nog voor de winterstop punten gaan pakken. “Ik vind wel dat ik een bijdrage kan leveren aan dit elftal. Laten we hopen dat we er dan samen bovenop komen”, besluit Bryan Smeets.

Gevaarlijker in de aanval
Trainer Jan Vreman hoopt tegen RKC Waalwijk gevaarlijker te kunnen zijn in het zestienmetergebied van de tegenstander. Volgens de coach ontbrak dit tegen Jong PSV. “We moeten doorgaan op de manier waar we mee bezig zijn. Het zou op bepaalde momenten nauwkeuriger moeten zijn”, stelt Vreman. “Er zal iets meer initiatief in moeten zitten en dat zal uit de groep zelf moeten komen.” Aanvoerder Mark Diemers is het in dat opzicht eens met zijn coach. “Ik vind dat we nog meer lef, een beetje bravoure en durf aan de bal moeten hebben. Ik hoop dat het eruit komt.”

Opstelling: Bednarek; Nieuwpoort, Straalman, Lammers, Will; Van Overbeek, Kaak, Diemers, Driver; Bannink, Parzyszek.

Foto: REGIO8

Lees ook

Dijkhuizen20.jpg

Superboeren gaan voor drie uit drie tegen Jong-ploegen: El Kadiri terug in de basis

De Graafschap gaat vrijdag op jacht naar de derde overwinning op rij. Op de eigen Vijverberg treffen de Doetinchemmers met Jong FC Utrecht voor de derde week op rij een ‘Jong-ploeg’. De Domstedelingen bezetten de twaalfde plaats en maken volgens Marinus Dijkhuizen een goed seizoen door.

RamadanMoskee20.jpg

Ramadan van start bij Doetinchemse moskee: 'Het is een maand van reflecteren'

Voor moslims over de hele wereld is de ramadan is begonnen. Zo ook voor de bezoekers van de Merkez Moskee in Doetinchem, waar de heilige maand werd afgetrapt met een gebed. In deze maand is eten, drinken, roken, seks en zondig gedrag niet toegestaan tussen zonsopkomst en zonsondergang.

rechtbankZutphen.jpg

68-jarige Doetinchemmer veroordeeld voor misbruiken van verstandelijk beperkte vrouw

Een 68-jarige man uit Doetinchem is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van vier jaar voor het jarenlang seksueel misbruiken van een vrouw met een verstandelijke beperking. Daarnaast had hij kinder- en dierenporno in bezit. Van de straf is één jaar voorwaardelijk, met een proeftijd van drie jaar.

SnackbarHeino20.jpg

Tientallen boetes uitgedeeld na negeren eenrichtingsweg grens Beek

In totaal zijn er al tientallen boetes uitgedeeld op de Eltenseweg in Beek aan automobilisten die de eenrichtingsweg negeren. De maatregel is sinds vorige week woensdag van kracht om het sluipverkeer te weren. De gemeente Montferland geeft aan dat op basis van de herkomst van de bekeurden, het lijkt alsof het sluipverkeer geweerd wordt.

JanMeijerKelnerOverleden.jpg

Achterhoekse kelner Jan Meijer overleden

De bekende en geliefde Achterhoekse kelner Jan Meijer (75) is woensdag overleden. Een emotionele oproep van zijn dochter Annika om foto’s, herinneringen of andere verhalen over haar vader te delen ging vorige maand viraal op Facebook. Meijer was bang om vergeten te worden, het tegendeel blijkt waar.

WhatsApp Image 2026-02-18 at 23.36.11.jpeg

Auto belandt in de sloot bij Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde belandde woensdagavond een bestuurster met haar auto op de kop in de sloot. Het ongeval gebeurde in het buitengebied op de Poelhuttersslatdijk.