Ulft, Netherlands

Slaperige automobilist schiet rechtdoor op afslag A18

Foto: 112Achterhoek-Nieuws.nl
Een automobilist is zondagmiddag rond 16.00 uur rechtdoor gereden op afslag Doetinchem terwijl hij op de A18 richting Nieuw-Dijk reed. Hierbij heeft hij een verkeersbord geraakt en kwam hij in het hoge gras tot stilstand.
Bart Sollman | 19 mei 2024 18:01 | Aangepast op 19 mei 2024 18:01
Een ambulance kwam ter plaatse om de bestuurder te controleren. Hij bleek niet gewond te zijn geraakt. De auto had vanwege de botsing met het verkeersbord wel flinke schade aan de voorruit. Om die reden moest de auto ook afgesleept worden.

De bestuurder moest een blaastest doen. Hieruit bleek dat de automobilist niet te veel had gedronken. Als reden van het eenzijdige ongeval gaf de man aan dat hij in slaap was gevallen. Hij is door bekenden opgehaald. De auto is afgesleept.

Lees ook

Livestream laat mensen thuis meekijken bij Ulftse Avondvierdaagse

Wandelaars kunnen zich opmaken voor de Ulftse Avondvierdaagse die woensdag van start gaat. Sinds een...

‘Prutje Peter’, een cultheld met authentiek dialect binnen Vios Beltrum

COLUMN / De spelers lopen van het veld af, evenals de scheidsrechter. In de bestuurskamer van Vios B...

Twee gewonden bij frontale botsing met auto in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een auto en scooter zijn zondag in Doetinchem twee personen op een scooter...

Winterswijk gaat zonder coalitie en met drie wethouders verder

Na weken van bestuurlijke onrust heeft de gemeenteraad van Winterswijk besloten om de bestuursperiod...

De eerste tenten en podia van Festival Achterland verrijzen op de Bleek in Doetinchem

Met nog een kleine week te gaan verrijzen de eerste tenten en podia van Festival Achterland op De Bl...

Weerboer Gerrit voorspelt een weekend met zomerse temperaturen

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...