Ulft, Netherlands

Slaperige automobilist schiet rechtdoor op afslag A18

Foto: 112Achterhoek-Nieuws.nl
Een automobilist is zondagmiddag rond 16.00 uur rechtdoor gereden op afslag Doetinchem terwijl hij op de A18 richting Nieuw-Dijk reed. Hierbij heeft hij een verkeersbord geraakt en kwam hij in het hoge gras tot stilstand.
Bart Sollman | 19 mei 2024 18:01 | Aangepast op 19 mei 2024 18:01
Een ambulance kwam ter plaatse om de bestuurder te controleren. Hij bleek niet gewond te zijn geraakt. De auto had vanwege de botsing met het verkeersbord wel flinke schade aan de voorruit. Om die reden moest de auto ook afgesleept worden.

De bestuurder moest een blaastest doen. Hieruit bleek dat de automobilist niet te veel had gedronken. Als reden van het eenzijdige ongeval gaf de man aan dat hij in slaap was gevallen. Hij is door bekenden opgehaald. De auto is afgesleept.

Lees ook

Pover De Graafschap start 2026 met nederlaag

De Graafschap is de tweede seizoenshelft met een nederlaag begonnen. In Flevoland won Almere City me...

Gewilde Boersma klaar voor Almere: ‘Ik geniet heel erg hier in Doetinchem’

De Graafschap trapt zondagmiddag hun tweede seizoenshelft af in Almere. De Doetinchemmers willen de ...

Deelnemers Montferland Halve Marathon zetten zich in voor meer dan de finishlijn

Tijdens de Montferland Halve Marathon draait het zondag niet alleen om sport, maar ook om steun voor...

'Nieuwsgierige' Dijkhuizen kijkt uit naar aftrap tweede seizoenshelft in Almere

De Graafschap treft zondagmiddag in de eerste competitiewedstrijd van het jaar de huidige nummer zes...

Bouwplan voor 77 woningen Harfsen in de knel door spuitzone 

De bouw van 77 woningen in Harfsen Zuidwest en -West kan in de knel komen door een verplichte spuitz...

Wereldtoppers klaar voor Montferland Halve Marathon: 'Kenmerken van een echte klassieker'

Montferland ademt dit weekend hardlopen. Na een jaar van afwezigheid keert de hardloopwedstrijd, in ...