Ulft, Netherlands

Slaperige automobilist schiet rechtdoor op afslag A18

Foto: 112Achterhoek-Nieuws.nl
Een automobilist is zondagmiddag rond 16.00 uur rechtdoor gereden op afslag Doetinchem terwijl hij op de A18 richting Nieuw-Dijk reed. Hierbij heeft hij een verkeersbord geraakt en kwam hij in het hoge gras tot stilstand.
Bart Sollman | 19 mei 2024 18:01 | Aangepast op 19 mei 2024 18:01
Een ambulance kwam ter plaatse om de bestuurder te controleren. Hij bleek niet gewond te zijn geraakt. De auto had vanwege de botsing met het verkeersbord wel flinke schade aan de voorruit. Om die reden moest de auto ook afgesleept worden.

De bestuurder moest een blaastest doen. Hieruit bleek dat de automobilist niet te veel had gedronken. Als reden van het eenzijdige ongeval gaf de man aan dat hij in slaap was gevallen. Hij is door bekenden opgehaald. De auto is afgesleept.

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...