gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Sinterklaas deelt cadeaus uit aan minima

ee4540884a0298b2eb91b89a4c16ee22
Redactie REGIO8 |

"Samen met Nationaal Fonds Kinderhulp helpen wij kindjes die in armoede leven in onze gemeente dat zij toch een stukje Sinterklaas krijgen", aldus coördinator Esther Heideman-Nobel. "In het Meedoenarrangement gaat het om 1200 kinderen die leven in armoede en minder mee kunnen doen in de samenleving." Er zijn maar vijftig cadeaus geleverd, dus een select groepje kinderen kon maar verblijd worden. "We hebben door een hele eerlijke loting kindjes uitgeloot." Broertjes en zusjes van de gelukkigen kregen vanuit het Meedoenarrangement ook een cadeautje.

Sinterklaas was erg blij met de hulp die hij kreeg. "Ik kan niet genoeg mensen hebben die mij helpen dus ik ben er erg blij mee. De Sint heeft vanaf het begin ervoor gezorgd dat vooral arme kinderen hun cadeautjes kregen. Door deze actie hoop ik dat er nog meer hulpsinten zullen zijn die zullen zoeken naar kinderen die misschien geen cadeautje krijgen en hen toch een cadeautje geven." De ouders zijn volgens Heideman-Nobel erg blij met dit extraatje. "Omdat ze weten dat dit een extra iets op bovenop het Meedoenarrangement. Dus naast de punten die de kinderen al van ons krijgen."

Foto: REGIO8

Lees ook

aadea34a-93e3-4a1d-9a4a-c5584318ceb7

Na veertig jaar sluit Zelhems restaurant: 'We zijn dankbaar voor alle herinneringen'

Restaurant De Chinese Muur in Zelhem sluit op 20 september haar deuren. Op sociale media regent het inmiddels berichten en herinneringen, tot vreugde van de familie Lam.

WhatsApp Image 2026-09-03 at 15.17.44 (1)

Máxima ziet in Doetinchem hoe biobased bouwen in de praktijk werkt

Koningin Máxima bracht donderdagmiddag een bezoek aan de Achterhoek. Ze kwam onder meer naar Doetinchem om te zien hoe daar wordt gewerkt met biobased bouwen. In nieuwbouwwijk WeideWald kreeg ze uitleg en een rondleiding over de manier waarop deze duurzame bouwmethode in de stad wordt toegepast.

WhatsApp Image 2026-09-03 at 15.07.14

Nieuwste versterkingen De Graafschap: ‘Niet veel aandacht besteed aan huidige resultaten’

De Graafschap weet met welke groep het de rest van het seizoen moet doen. Na een moeizame start met één punt uit vier wedstrijden lijkt een goede klassering voorlopig ver weg. Vrijdag wacht met Heracles Almelo bovendien de huidige koploper. De laatste twee versterkingen Nolan Martens en Paul Reverson richten zich bij hun nieuwe club vooral op de concurrentiestrijd.

RN20260902-9324

Nolan Martens keert terug bij De Graafschap

Rechtsback Nolan Martens keer terug bij De Graafschap. De 22-jarige Belg werd na de winterstop al gehuurd van Excelsior, maar keerde na de play-offs terug naar Rotterdam. Nu keert hij terug naar de Achterhoek en tekent voor drie jaar.

DieperSint20

Borculo krijgt sintstandbeeld voor Rob Dieperink, bedrag binnen zeven uur opgehaald

Borculo krijgt een bronzen standbeeld van Sint Nicolaas als blijvend eerbetoon aan Rob Dieperink. Het streefbedrag van de crowdfunding voor het beeld is woensdag binnen zeven uur behaald. De benodigde 11.500 euro werd daarmee sneller opgehaald dan de initiatiefnemers hadden verwacht.

WhatsApp Image 2026-09-02 at 14.06.47

Koenders in Gaanderen bestaat honderd jaar: ‘We kunnen hier niet zomaar afscheid van nemen’

Familiebedrijf en warenwinkel Koenders in Gaanderen viert donderdag het honderdjarig bestaan. Al drie generaties lang staat de familie Koenders aan het roer van de winkel. Dat de zaak na al die jaren nog altijd een begrip is in Gaanderen, maakt eigenaren Wilbert en Tiny Koenders trots.