gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Sinterklaas deelt cadeaus uit aan minima

ee4540884a0298b2eb91b89a4c16ee22.jpg
Redactie REGIO8 |

"Samen met Nationaal Fonds Kinderhulp helpen wij kindjes die in armoede leven in onze gemeente dat zij toch een stukje Sinterklaas krijgen", aldus coördinator Esther Heideman-Nobel. "In het Meedoenarrangement gaat het om 1200 kinderen die leven in armoede en minder mee kunnen doen in de samenleving." Er zijn maar vijftig cadeaus geleverd, dus een select groepje kinderen kon maar verblijd worden. "We hebben door een hele eerlijke loting kindjes uitgeloot." Broertjes en zusjes van de gelukkigen kregen vanuit het Meedoenarrangement ook een cadeautje.

Sinterklaas was erg blij met de hulp die hij kreeg. "Ik kan niet genoeg mensen hebben die mij helpen dus ik ben er erg blij mee. De Sint heeft vanaf het begin ervoor gezorgd dat vooral arme kinderen hun cadeautjes kregen. Door deze actie hoop ik dat er nog meer hulpsinten zullen zijn die zullen zoeken naar kinderen die misschien geen cadeautje krijgen en hen toch een cadeautje geven." De ouders zijn volgens Heideman-Nobel erg blij met dit extraatje. "Omdat ze weten dat dit een extra iets op bovenop het Meedoenarrangement. Dus naast de punten die de kinderen al van ons krijgen."

Foto: REGIO8

Lees ook

Oversteek SC Varsseveld groen vak.jpg

Posters en groene vakken voor veilige oversteek bij sportclub Varsseveld

De oversteek naar sportclub Varsseveld blijft een aandachtspunt volgens het bestuur van de voetbalclub. Met een veiligheidscampagne worden nieuwe maatregelen genomen om het kruispunt tussen de Terborgseweg (N818) en de Westelijke Oude Aaltenseweg veiliger te maken.

WhatsApp Image 2026-04-14 at 14.48.13.jpeg

Vrouw valt van fiets en raakt gewond in Doetinchem

Bij een ongeval met een fiets in Doetinchem is een vrouw gewond geraakt. De fietser kwam ten val doordat zij moest uitwijken.

Reuven Niemeijer (2).jpg

De Graafschap is aanvoerder en topscorer Reuven Niemeijer kwijt in de laatste twee competitiewedstrijden

In de wedstrijd tegen VVV-Venlo viel de aanvaller uit na een blessure aan zijn onderbeen. Na onderzoek in het Rijnstate Ziekenhuis is de conclusie getrokken dat “Niemeijer in ieder geval de laatste twee duels in de reguliere competitie aan zich voorbij moet laten gaan”, meldt De Graafschap in een bericht.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Weer asbest gevonden bij sloop zalencentrum: school in Halle later klaar

Bij de sloop van partycentrum Nijhof in Halle is weer asbest gevonden. Dat meldt de gemeente Bronckhorst. De vondst werd gedaan bij de laatste fase van de sanering, in de fundering. "Dat hadden we niet voorzien", laat de gemeente weten.

VORDEN 112 geblurd.jpg

Auto raakt van weg in Vorden: één gewonde

Op de Hengeloseweg (N316) bij Vorden vond maandagmiddag een verkeersongeval plaats. Een auto raakte in de berm, waarna de bestuurder werd meegenomen met de ambulance.

Tanken10.jpg

Goedkope brandstof over de grens: Duitse regering verlaagt prijzen met 17 cent per liter

In Duitsland wordt tanken een stuk goedkoper dan in Nederland. De Duitse regering besloot vanmorgen, maandag 13 april, om de brandstofbelasting voor benzine en diesel tijdelijk met zeventien cent per liter te verlagen. De maatregel geldt voor een periode van twee maanden en is bedoeld om burgers te helpen bij de stijgende energieprijzen. De maatregel levert inwoners en bedrijven een kostenbesparing van 1,6 miljard euro op.