gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Silvoldse werknemers staken in Groningen

d914259c9f9cd02e0f5936910d299df7.jpg
Redactie REGIO8 |

"Bij verwijtbaar ontslag, zoals nu het geval is, hebben werknemers recht op een goed sociaal plan", aldus FNV-bestuurder Wilfred Beens. "Als grote klant kan Gasunie Honeywell aanspreken op zijn maatschappelijke verantwoordelijkheid, maar Gasunie geeft tot nu toe niet thuis. Dit in tegenstelling tot Fluxys, de ‘Belgische Gasunie’, dat eerder wel gehoor gaf aan de oproep om de medewerkers te steunen."

De medewerkers van Honeywell zijn inmiddels al een aantal weken aan het staken. De actie startte dinsdag 9 mei bij het bedrijfspand in Silvolde. De directie van Honeywell heeft eerder al aangegeven niets aan te willen passen aan het sociaal plan, tot ongenoegen van de vakbond en stakende medewerkers.

Foto: REGIO8

Lees ook

04 slingeland ziekenhuis0.png

Slingeland Ziekenhuis Doetinchem vreest dat regionale zorg verdwijnt door strenge normen

Complexe behandelingen bij kanker en vaatziekten worden steeds vaker alleen nog uitgevoerd in ziekenhuizen die deze ingrepen vaak doen. Haalt een ziekenhuis de vastgestelde norm niet, dan mag het die zorg niet meer aanbieden. Ook niet als de kwaliteit van de zorg goed is. Het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem vreest dat regionale ziekenhuizen daardoor kwalitatieve zorg kunnen kwijtraken.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.30.36.jpeg

Dwars deur Zelhem in recordtijd uitverkocht: 'We waren stomverbaasd'

De editie van Dwars deur Zelhem op 8 mei is dit jaar in razendsnel tempo uitverkocht. Binnen vijftig minuten waren alle 800 startbewijzen verkocht, tot grote verbazing van de organisatie.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 19.59.39 (1).jpeg

Wielrenner gewond na val op kruising in Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval op de kruising van de Mekersweg met de Oude Winterswijkseweg in Lichtenvoorde is een wielrenner gewond geraakt. De fietser schrok mogelijk van een aantal auto’s en kwam hard ten val.

112dtcgeblurd..jpg

Geen gewonden bij botsing tussen automobilist en fietsers in Doetinchem

Bij een ongeval in Doetinchem zijn woensdagmiddag een automobilist en twee fietsers met elkaar in botsing gekomen. Hierbij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

99d46a90-83d8-4ca7-b4dc-52889117195c.jpg

Auto vliegt tijdens rijden in brand nabij Velswijk

Een auto is woensdagmiddag uitgebrand tussen Velswijk en Keijenborg. Het voertuig vloog door een nog onbekende oorzaak in brand en werd volledig verwoest.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.42.07.jpeg

Montferland wil honderden arbeidsmigranten huisvesten op bedrijventerrein ’s-Heerenberg

Montferland wil in 2027 een opvanglocatie realiseren voor drie- tot vierhonderd arbeidsmigranten op bedrijventerrein De Immenhorst in ’s-Heerenberg. De gemeente zet daarmee een volgende stap in een plan dat in 2024 al door de raad werd vastgesteld.