gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Showkeeper Etemadi gaat concurrentie aan

7cc998cb7615f76e80335b9f0823cf37
Redactie REGIO8 |

"Ik had al een beeld bij De Graafschap, maar ik moet zeggen dat dat elke dag meer positief wordt", zegt de 30-jarige Agil Etemadi, die met name onder de indruk is geraakt van de supporters van de Superboeren. "Dat heeft mij zelfs kippenvel gegeven toen ik tegen De Graafschap moest spelen." De oud-keeper van onder meer Almere City FC en FC Emmen staat te boek als een showkeeper. "Ik ben niet de langste keeper, dus als ik een bal uit de kruising haal lijkt dat heel mooi", lacht de doelman. "Dat stempel heb ik nou eenmaal, het is niet erg, als het maar effectief is."

De afgelopen jaren speelde de 30-jarige doelman, behoudens drie seizoenen bij Almere City FC, in de shirts van Sanat Naft FC en Tractor Sazi FC wedstrijden voor 100.000 voetbalsupporters. "Dat is natuurlijk geweldig, maar ik heb heel erg heimwee als ik in Iran zit", aldus de doelman, die groot werd in de jeugdopleiding van sc Heerenveen. "Ik heb de keuze gemaakt voor het leven in Nederland. Het grote geld maakt mij niet echt gelukkig."

Concurrentiestrijd onder de lat
Tijdens het oefenprogramma van De Graafschap test trainer Henk de Jong zowel Filip Bednarek als Etemadi. "Ik kom hier om te keepen", aldus Etemadi, die dinsdagavond tegen Almere City FC weer onder de lat stond. "Maar ik denk dat Filip en Jordy (Rondeel red.) ook willen keepen, dat is duidelijk." De in Teheran geboren keeper verheugt zich op de concurrentiestrijd: "Wie het meest nodig is bij het team, zal keepen. We zullen hem steunen, wie het ook zal zijn."

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-02 at 14.30.52

Fietser overleden na aanrijding in Doetinchem

Een fietser is overleden na een aanrijding op de Varsseveldseweg in Doetinchem. Een traumahelikopter is opgeroepen en landde in een nabijgelegen weiland, maar hulp mocht niet meer baten.

VB_FCEIGRA10

De Graafschap wil doorpakken in Eindhoven, Kwint aast op eerste treffer

Na de overwinning op FC Den Bosch op De Vijverberg hoopt De Graafschap zaterdag tegen FC Eindhoven de weg omhoog verder in te slaan. De Superboeren wonnen twee van hun laatste drie wedstrijden en trainer Thomas Duivenvoorden merkt dat het vertrouwen binnen zijn ploeg steeds verder groeit.

DiesmeToren10

Zes miljoen nodig voor Diemse toren: ‘Icoon moet behouden blijven’

Bijna zes miljoen euro is nodig om de Didamse Mariakerk en de bijbehorende toren te restaureren. De actie ‘Red de Diemse Toren’ wordt vrijdagavond officieel afgetrapt. Initiatiefnemer Ted Kok hoopt dat inwoners en bedrijven uit Didam de schouders eronder zetten.

Grens Suderwick Duitsland 2025

Achterhoek legt Duitslandplannen vast: goede buren, één koers

Het ligt niet aan de contacten met de Duitse partners. Die zijn goed. “Nederlandse en Duitse bestuurders weten elkaar snel te vinden”, zeggen Duitslandcoördinatoren Andrea Arens en Miranda van Balveren. Wat tot dusver ontbrak, was een gezamenlijke koers: één document waarin de acht Achterhoekse gemeenten vastleggen welke onderwerpen in de samenwerking met Duitsland voorrang krijgen.

WhatsApp Image 2026-10-02 at 10.55.02 (1)

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een bewolkt maar aangenaam weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en Liemers door. Vanuit Silvolde voorspelt Gerrit een aangenaam weekend.

Derksen_Geld2

Montferland betaalt werkende wethouder bijna 2.000 euro per maand aan wachtgeld

Montferland betaalt wethouder Jeanette Derksen bijna 2.000 euro per maand aan wachtgeld, terwijl ze gewoon actief is als wethouder. Derksen is na de gemeenteraadsverkiezingen minder gaan werken: van 100 naar 80 procent.