gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Showkeeper Etemadi gaat concurrentie aan

7cc998cb7615f76e80335b9f0823cf37
Redactie REGIO8 |

"Ik had al een beeld bij De Graafschap, maar ik moet zeggen dat dat elke dag meer positief wordt", zegt de 30-jarige Agil Etemadi, die met name onder de indruk is geraakt van de supporters van de Superboeren. "Dat heeft mij zelfs kippenvel gegeven toen ik tegen De Graafschap moest spelen." De oud-keeper van onder meer Almere City FC en FC Emmen staat te boek als een showkeeper. "Ik ben niet de langste keeper, dus als ik een bal uit de kruising haal lijkt dat heel mooi", lacht de doelman. "Dat stempel heb ik nou eenmaal, het is niet erg, als het maar effectief is."

De afgelopen jaren speelde de 30-jarige doelman, behoudens drie seizoenen bij Almere City FC, in de shirts van Sanat Naft FC en Tractor Sazi FC wedstrijden voor 100.000 voetbalsupporters. "Dat is natuurlijk geweldig, maar ik heb heel erg heimwee als ik in Iran zit", aldus de doelman, die groot werd in de jeugdopleiding van sc Heerenveen. "Ik heb de keuze gemaakt voor het leven in Nederland. Het grote geld maakt mij niet echt gelukkig."

Concurrentiestrijd onder de lat
Tijdens het oefenprogramma van De Graafschap test trainer Henk de Jong zowel Filip Bednarek als Etemadi. "Ik kom hier om te keepen", aldus Etemadi, die dinsdagavond tegen Almere City FC weer onder de lat stond. "Maar ik denk dat Filip en Jordy (Rondeel red.) ook willen keepen, dat is duidelijk." De in Teheran geboren keeper verheugt zich op de concurrentiestrijd: "Wie het meest nodig is bij het team, zal keepen. We zullen hem steunen, wie het ook zal zijn."

Foto: REGIO8

Lees ook

VBVVVGRA10

De Graafschap treft oud-trainer Dijkhuizen in duel tegen VVV-Venlo

De Graafschap maakt zich op voor de derde competitiewedstrijd van het seizoen. Na een stroeve seizoenstart met een gelijkspel tegen Helmond Sport en een thuisnederlaag tegen Jong AZ treffen de superboeren zondagmiddag VVV-Venlo in de Koel.

WIELRENARCHIEF

Wielrenners trotseren opnieuw Baakse klinkers tijdens Hel van Baok

De klinkers in het buitengebied van Baak vormen zondag 23 augustus het decor van de wielerwedstrijd ‘Hel van Baok’. Zo’n negentig wielrenners strijden dan om de winst op een parcours, waarbij vooral de beruchte klinkerstrook op de Vrendenbargsedijk het verschil moet maken. Martin Weijers van Wielervereniging Vierakker Wichmond is blij dat er nog wielerwedstrijden zoals deze worden gereden.

Gerrits WeerpraotDUIM0

Weerboer Gerrit voorspelt een wisselvallig weekend vanuit Mariënvelde

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Mariënvelde voorspelt de weerboer een wisselvallig weekend.

WhatsApp Image 2026-08-20 at 15.34.37

Keijenborgse zorgcentrum staat voor flinke verandering

Zorgcentrum Maria Postel in Keijenborg krijgt een nieuwe toekomst. Remon van Amersfoort, eigenaar van Huize Sonnevanck in Hengelo, gaat de zorglocatie voortzetten nadat de vorige zorginstelling failliet ging. Hij wil van de Maria Postel weer een plek maken die een actieve rol speelt in het dorp en de maatschappij.

WhatsApp Image 2026-08-20 at 14.31.25

Geen gewonden bij botsing tussen twee auto’s in Doetinchem

Twee personenauto’s zijn donderdagmiddag met elkaar in botsing gekomen. Bij het ongeval raakte niemand gewond.

Huntenpop202610

Geen Tomorrowland maar Huntenpop: Nieuw soort tent maakt Europees debuut in Ulft

Een opvallende nieuwe eyecatcher op de 35e editie van Huntenpop in Ulft dit weekend. Een 25-meter brede koepel wordt omgedoopt tot discodome. Het is de eerste keer dat de tent op een Europees festival te zien is. De eer zou eerst aan het Achterhoekse festival voorbij gaan.