gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Showkeeper Etemadi gaat concurrentie aan

7cc998cb7615f76e80335b9f0823cf37
Redactie REGIO8 |

"Ik had al een beeld bij De Graafschap, maar ik moet zeggen dat dat elke dag meer positief wordt", zegt de 30-jarige Agil Etemadi, die met name onder de indruk is geraakt van de supporters van de Superboeren. "Dat heeft mij zelfs kippenvel gegeven toen ik tegen De Graafschap moest spelen." De oud-keeper van onder meer Almere City FC en FC Emmen staat te boek als een showkeeper. "Ik ben niet de langste keeper, dus als ik een bal uit de kruising haal lijkt dat heel mooi", lacht de doelman. "Dat stempel heb ik nou eenmaal, het is niet erg, als het maar effectief is."

De afgelopen jaren speelde de 30-jarige doelman, behoudens drie seizoenen bij Almere City FC, in de shirts van Sanat Naft FC en Tractor Sazi FC wedstrijden voor 100.000 voetbalsupporters. "Dat is natuurlijk geweldig, maar ik heb heel erg heimwee als ik in Iran zit", aldus de doelman, die groot werd in de jeugdopleiding van sc Heerenveen. "Ik heb de keuze gemaakt voor het leven in Nederland. Het grote geld maakt mij niet echt gelukkig."

Concurrentiestrijd onder de lat
Tijdens het oefenprogramma van De Graafschap test trainer Henk de Jong zowel Filip Bednarek als Etemadi. "Ik kom hier om te keepen", aldus Etemadi, die dinsdagavond tegen Almere City FC weer onder de lat stond. "Maar ik denk dat Filip en Jordy (Rondeel red.) ook willen keepen, dat is duidelijk." De in Teheran geboren keeper verheugt zich op de concurrentiestrijd: "Wie het meest nodig is bij het team, zal keepen. We zullen hem steunen, wie het ook zal zijn."

Foto: REGIO8

Lees ook

Bruggenbouw A3

A3 opnieuw geheel dicht bij Emmerich in eerste weekend september

Voor het inhijsen van twee nieuwe viaducten is de A3 van vrijdag 4 september om 20.00 uur tot maandag 7 september om 05.00 uur volledig afgesloten. De afsluiting geldt in beide richtingen tussen de aansluitingen Beek en Emmerich-Ost.

SluisEefde0

Na weken droogte komt sluis Eefde eindelijk weer in beweging

De sluis bij Eefde gaat weer voorzichtig open voor de scheepvaart. Ook het onttrekkingsverbod van oppervlaktewater is per direct ingetrokken.

Solex0

‘Oudere jongeren’ op solex door Etten: ‘Dat gepruttel doet het hem’

Geen groepen jongeren op fatbikes, maar een groep oudere jongeren op solexen in Etten woensdagavond. Solexclub Sorelax Etten hield één van de zomerritten. Inmiddels zijn de ritten van de Ettense club een ware traditie.

ef28407a-a6b8-3032-8e01-6015281b9242

Rijschoolhouder ziet zijn levenswerk en pensioen in vlammen opgaan

In het bedrijfsverzamelpand in Winterswijk, dat in de nacht van woensdag op donderdag tot de grond toe afbrandde, gingen een rijschool, meerdere auto's en spullen van een poffertjeskraam verloren. De rijschoolhouder verloor onder meer een lesauto.

Els Rutting0

Coalitie Montferland verliest meerderheid, Els Rutting stapt uit PRO

Raadslid Els Rutting stapt uit PRO Montferland, ze gaat verder met haar eigen partij ROSE. De coalitie van CDA, VVD, PRO en Lokaal Belang Montferland verliest hiermee de meerderheid in de gemeenteraad (was 13 van de 25 zetels, nu 12). Tot zover de ‘rust’ na de verkiezingen in de beruchte gemeente Montferland.

WhatsApp Image 2026-08-26 at 23.49.19 (1)

Grote brand bedrijfspand Winterswijk, NL-Alert verstuurd

Bij een bedrijfspand aan de Koningsweg in Winterswijk heeft woensdagavond een grote brand gewoed. De brandweer rukte met veel materieel uit en schaalde op naar GRIP 1. Ook Duitse brandweerlieden kwamen helpen. Vanwege de rook werd een NL-Alert verstuurd.