gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Showkeeper Etemadi gaat concurrentie aan

7cc998cb7615f76e80335b9f0823cf37
Redactie REGIO8 |

"Ik had al een beeld bij De Graafschap, maar ik moet zeggen dat dat elke dag meer positief wordt", zegt de 30-jarige Agil Etemadi, die met name onder de indruk is geraakt van de supporters van de Superboeren. "Dat heeft mij zelfs kippenvel gegeven toen ik tegen De Graafschap moest spelen." De oud-keeper van onder meer Almere City FC en FC Emmen staat te boek als een showkeeper. "Ik ben niet de langste keeper, dus als ik een bal uit de kruising haal lijkt dat heel mooi", lacht de doelman. "Dat stempel heb ik nou eenmaal, het is niet erg, als het maar effectief is."

De afgelopen jaren speelde de 30-jarige doelman, behoudens drie seizoenen bij Almere City FC, in de shirts van Sanat Naft FC en Tractor Sazi FC wedstrijden voor 100.000 voetbalsupporters. "Dat is natuurlijk geweldig, maar ik heb heel erg heimwee als ik in Iran zit", aldus de doelman, die groot werd in de jeugdopleiding van sc Heerenveen. "Ik heb de keuze gemaakt voor het leven in Nederland. Het grote geld maakt mij niet echt gelukkig."

Concurrentiestrijd onder de lat
Tijdens het oefenprogramma van De Graafschap test trainer Henk de Jong zowel Filip Bednarek als Etemadi. "Ik kom hier om te keepen", aldus Etemadi, die dinsdagavond tegen Almere City FC weer onder de lat stond. "Maar ik denk dat Filip en Jordy (Rondeel red.) ook willen keepen, dat is duidelijk." De in Teheran geboren keeper verheugt zich op de concurrentiestrijd: "Wie het meest nodig is bij het team, zal keepen. We zullen hem steunen, wie het ook zal zijn."

Foto: REGIO8

Lees ook

GRARKCFOTO

De Graafschap geeft voorsprong uit handen en deelt de punten met RKC

De Graafschap heeft vrijdag, tijdens een stormachtige avond, in eigen huis met 1-1 gelijkgespeeld tegen RKC Waalwijk. In de slotfase gaven de Doetinchemmers de voorsprong uit handen en werd de vierde overwinning van het seizoen misgelopen.

GerritVossers6710

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een onstuimig herfstweekend

Gerrit Vossers bespreekt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersverwachting voor het weekend in de Achterhoek en Liemers. Dit weekend staat er een onstuimig herfstweekend voor de deur.

Boerinnen_9824

'Landbouwdiplomatie' richt zich op boerinnen in de grensstreek

Een eigen koers voor het boerenbedrijf vraagt om kennis, contacten en geld. Toch voelen boerinnen zich als ondernemer nog geregeld achtergesteld of buitengesloten. De Nederlandse ambassade in Berlijn bracht samen met Duitse regionale boerenorganisaties boerinnen uit de Achterhoek en het Kleverland bijeen. Wat kunnen zij over de grens voor elkaar betekenen?

regen10

Code geel in de Achterhoek vanwege storm Austen

Vanwege storm Austen geldt vrijdagavond in de Achterhoek en andere delen van Nederland code geel. Het KNMI waarschuwt voor zware windstoten. De regio lijkt de rest van het weekend gespaard te worden.

WhatsApp Image 2026-10-23 at 10.45.13

Brand in dak van aanbouw woning in Silvolde snel geblust

In het dak van een aanbouw van een woning aan de Ulftseweg in Silvolde is vrijdagochtend brand uitgebroken. De brandweer rukte met meerdere eenheden uit om het vuur te bestrijden.

Spaarpaal10

Laren spaart met positieve flitser voor verkeersplein bij drie scholen

Geen boetes, maar geld voor een verkeersplein waar kinderen kunnen spelen en verkeersregels leren. Automobilisten die zich de komende zeven weken aan de snelheid houden op de Deventerweg in Laren, sparen met een zogenoemde spaarpaal geld bij elkaar voor de drie Larense scholen. De gemeente Lochem betaalt het bedrag dat met de spaarpaal wordt opgehaald.