gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Seuntjens keert definitief terug bij NAC Breda

a7260cff17e749589ee3ebf2a9e52ced

Ralf Seuntjens maakt aankomende zomer definitief de overstap naar NAC Breda. De overgang van de 31-jarige aanvoerder van De Graafschap hing al een tijd in de lucht, maar donderdag tekende hij daadwerkelijk zijn contract.

Jasper Hazelaar |
“Na al die jaren kan ik aankomende zomer eindelijk zeggen dat ik NAC-speler ben”, laat de in Breda geboren Seuntjens weten in reactie op zijn zomerse overstap. “Het is een droom die uitkomt om te spelen voor deze club. Het voelt voor mij als thuiskomen, ondanks dat ik nooit eerder voor NAC heb gespeeld. Thuis in Breda en thuis bij mijn club. Ik zie er erg naar uit om volgend seizoen in een vol Rat Verlegh Stadion in het geel-zwart de trap op te komen.” De 31-jarige aanvaller heeft een contract getekend voor twee jaar met een optie voor een extra jaar.

Seuntjens is bezig aan zijn tweede seizoen bij De Graafschap en is naast aanvoerder ook clubtopscorer bij de Doetinchemmers. Hoewel trainer Mike Snoei na de gewonnen thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven nog aangaf uit te gaan van een langer verblijf van zijn aanvalsleider, verlaat hij De Vijverberg deze zomer definitief. Zijn overstap heeft vooralsnog geen consequenties voor zijn verblijf bij De Graafschap, hij blijft onderdeel uitmaken van de selectie.

Foto: NAC Breda

Lees ook

Dieperink_ZW

Scheidsrechter Rob Dieperink (38) uit Borculo overleden

Rob Dieperink uit Borculo is overleden, zo bevestigt de KNVB maandag. De eredivisiescheidsrechter is slechts 38 jaar geworden.

GRAAEK0

De Graafschap verliest nipt van Griekse kampioen in Wehl

Voor de ogen van ruim 2.500 supporters speelde De Graafschap zondagmiddag in Wehl een oefenduel tegen AEK Athene. Zowel supporters van de Superboeren als de Griekse landskampioen werden getrakteerd op een felle oefenpot op het veld van Concordia.

ME-112_blur

Brand in oude ME-bus in Ulft: een persoon lichtgewond

Op het terrein van een garagebedrijf in Ulft is maandagmiddag brand ontstaan in een oude bus van de Mobiele Eenheid (ME) van de politie. Bij de brand is een persoon lichtgewond geraakt.

9db22afe-0adb-3177-bd4b-9af5c42d41ed

Buit van tienduizenden euro's bij ramkraak op fietsenwinkel in Borculo

Vijf mannen plegen midden in de nacht een razendsnelle ramkraak bij een fietsenwinkel aan de Korenbree in Borculo. In minder dan drie minuten verdwijnen twaalf exclusieve sportfietsen. De schade aan het pand en de buit loopt op tot tienduizenden euro's.

WhatsApp Image 2026-07-12 at 16.59.48

Veldje bij gekraakt pand in Doetinchem afgebrand

Een stuk veld nabij een gekraakte woning in Doetinchem is zondagmiddag afgebrand. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen.

leemans

Clint Leemans tekent in Doetinchem: tweede termijn bij De Graafschap

De Graafschap heeft Clint Leemans vastgelegd voor twee seizoenen. De dertigjarige middenvelder komt transfervrij over van NAC Breda. In het seizoen 2020-2021 speelde hij al een half jaar op huurbasis in Doetinchem.