Ulft, Netherlands

Seesing Personeel blijft hoofdsponsor Orion

Regio8 | 29 februari 2016 14:07 | Aangepast op 29 februari 2016 14:07
“Het aanbod aan vacatures groeit het laatste jaar aanzienlijk. Daarom moesten wij een groter publiek bereiken. Hiervoor werd een grote reclamecampagne opgestart die zich vooral richt op Doetinchem en omstreken. Het hoofdsponsorschap van Orion past hier uitstekend in. Mede ook doordat zij vergelijkbare kernwaarden nastreven als wij. Kortom, een prima match!’’, aldus bedrijfsleidster Sabine ten Holder in een reactie.

Ook aan de zijde van Orion wordt er positief gereageerd op de contractverlening met het werk- en uitzendbureau. “De samenwerking met Seesing Personeel is ons als vereniging uitstekend bevallen. De betrokkenheid van deze sponsor voelt goed en wordt ook als uniek ervaren. Het afgelopen seizoen hebben we alle teams in nieuwe kleding kunnen steken, mede dankzij Seesing Personeel. Dat de samenwerking gecontinueerd wordt is voor ons het bewijs dat beide partijen het volste vertrouwen in elkaar hebben’’, stelt voorzitter Jeroen van Ree.

Ook op sportief vlak boekte Orion afgelopen weekend succes. De heren wonnen overtuigend met 3-0 van concurrent Dynamo Draisma.

Lees ook

Achterhoeker Devin Haen voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje

De Achterhoekse voetballer Devin Haen is voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje. De 21-jarige aa...

Petitie vóór asielopvang Eibergen overhandigd als tegengeluid

Een groep Eibergenaren zag het protest tegen de komst van een vluchtelingenopvang in het dorp van 18...

De Hoeksteen maakt plaats voor woningen in het hart van Gendringen

Het voormalige schoolgebouw van De Hoeksteen in Gendringen wordt binnenkort gesloopt om plaats te ma...

Reorganisatie bij DRU Industriepark: acht banen op de tocht

Er gaan ontslagen vallen bij de stichting DRU Industriepark. De stichting hoopt zo financieel gezond...

Weerboer Gerrit verwacht een fraai herfstweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het w...

Juf Milly viert 40-jarig jubileum: ‘Ik ga door tot achter de rollator’

De laatste slingers en ballonnen worden nog snel opgehangen door de leerlingen van groep 8. Dan is b...