Ulft, Netherlands

Schuur verloren door brand bij boerderij in Hummelo

In een schuur op het erf van een boerderij in het buitengebied van Hummelo is dinsdagmiddag brand ontstaan. Niemand is gewond geraakt bij het incident, wel was er sprake van flinke rookontwikkeling.
Redactie REGIO8 | 20 juni 2023 13:56 | Aangepast op 20 juni 2023 13:56
Het vuur ontstond iets voor 13.00 uur bij het erf aan de Van Heeckerenweg. Door onbekende oorzaak was er een brand ontstaan in een stapel hout die in de schuur lag opgeslagen. De brandweer rukte met meerdere voertuigen uit om het vuur te bestrijden. De stapel hout wordt met behulp van een kraan uit elkaar getrokken om de brandhaard te kunnen doven.

Ook is er een watertransport ter plaatse om de aanvoer van bluswater te garanderen. Een naastgelegen schuur wordt nat gehouden om overslag te voorkomen. De brand trekt een hoop bekijks vanuit het dorp. Niemand is gewond geraakt bij het incident.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Brandweer|Hummelo|112Achterhoek|

Lees ook

Politie bouwt ‘powerbank ter grootte van een zeecontainer’ voor grensregio

Wat gebeurt er als bij een grote brand, storm, stroomstoring of grensoverschrijdende ramp ineens de ...

Woningbrand aan Aaltenseweg in Lichtenvoorde

Aan de Aaltenseweg in Lichtenvoorde is zondagmiddag de brandweer gealarmeerd voor een woningbrand. B...

Fietser gewond bij aanrijding op Liemersweg in Doetinchem

Een fietser is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een auto. Het ongeval gebeurde o...

Brandweer rukt uit voor verbrande pizza in Ulft

De brandweer van Gendringen is vrijdagavond uitgerukt voor een melding van een woningbrand in Ulft. ...

Milan Heuveling uit 's-Heerenberg schittert in nieuwe serie Flying Hummelo

Milan Heuveling uit 's-Heerenberg schreef zich in voor de audities van de nieuwe Zapp serie: Flying ...

Nieuwe wijk in Hummelo stap dichterbij: ruimte voor 65 woningen

Ongeveer 65 nieuwe woningen in het Stokhorsterpark in Hummelo. Dat is de uitgangspositie van het col...