gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Schop in de grond voor grote parkeerplaats

6594e75c2d7bdba632fd142320c2e39d
Redactie REGIO8 |
“Binnen de gemeentegrenzen wordt overlast ervaren van - soms illegaal - parkerende truckers. De truckparking kan deze overlast terugdringen. De gemeente werkt verder samen met de betrokken partijen aan flankerend beleid zodat ook de woon-, werk - en leefomgeving van de truckparking wordt beschermd”, aldus Nico Schoenmakers, projectleider van de gemeente Duiven. De gemeente verwacht dat de eerste trucks er in juli kunnen parkeren.

De nieuwe rustplek moet naast het verminderen van de parkeerdruk rond Duiven ook zorgen dat vrachtwagenchauffeurs veilig kunnen overnachten. Een overnachting kost de chauffeurs 20 euro per nacht.

Foto: REGIO8

Lees ook

Gemeentehuis Bronckhorst10

Nog voor het zomerreces duidelijkheid over coalitie Bronckhorst

GBB, PRO Bronckhorst, VVD en D66 verwachten nog voor het zomerreces een coalitieakkoord en een nieuw college te presenteren. Dat liet GBB-fractievoorzitter Robbert van Velsen donderdagavond weten tijdens een update aan de gemeenteraad.

OranjekoortsDTC2

Oranjekoorts moet nog op gang komen in Doetinchem: ‘Eerst de groepsfase overleven'

Het wereldkampioenschap voetbal is officieel van start. Nederland trapt het toernooi zondagavond af met de groepsfasewedstrijd tegen Japan. Toch lijkt de Oranjekoorts nog niet overal toegeslagen.

Glasvezel20

Glasvezelbelofte in Emmerich eindigt in teleurstelling: stad zoekt nieuwe uitweg

De grote glasvezelbelofte voor Emmerich am Rhein valt grotendeels in duigen. Het bedrijf Unsere Grüne Glasfaser, kortweg UGG, heeft besloten de uitrol voor het grootste deel stop te zetten. Burgemeester Claudia Lindlahr betreurt dat zeer. De stad beëindigt nu de samenwerking met het telecombedrijf.

Gekantelde trekker Meddo 2

Trekker met bestrijdingsmiddelen gekanteld in Meddo

Een trekker met veldspuit is vrijdagmiddag op de Meddoseweg bij Meddo gekanteld. De bestuurder moest uitwijken voor een tegemoetkomende vrachtwagen, maar kwam daarbij in de berm terecht. Door de zachte berm is de trekker op zijn kant terechtgekomen.

Politie logo jas

Jongen in Doetinchem beroofd van insulinecontroller, politie zoekt getuigen

De politie zoekt getuigen van een wel hele laffe beroving in Doetinchem. Een jongen werd op zaterdag 23 mei door vier jongens beroofd van zijn telefoon en insulinecontroller.

b6cb83c7-fe6d-473a-be77-6bc8627ebe00

Weerboer Gerrit voorspelt een druilerig weekend met af en toe een zonnetje

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanuit het buitengebied van Silvolde voorspelt de weerboer een druilerig weekend waarin de zon steeds meer de overhand neemt.