gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

SC Neede rouwt om verongelukte speelster

0f1a7b203a740c8eb7132c2256636af2
Redactie REGIO8 |
“Namens het bestuur van Sportclub Neede willen wij via deze weg de familie, vrienden en bekenden heel veel sterkte wensen met dit grote verlies”, aldus het bestuur van de voetbalvereniging op Facebook. Door nog onbekende oorzaak raakte de speelster van Dames 1 van de weg, waardoor ze tegen een boom reed. Hulpdiensten konden niets meer voor het slachtoffer betekenen.

Ter nagedachtenis van het slachtoffer is er maandagavond een inloopavond voor leden van Sportclub Neede. Clubleden hebben dat de mogelijkheid om een condoleanceregister te tekenen.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Vluchtelingen aankomst Betteld2

De Betteld opnieuw in beeld voor tijdelijke opvang statushouders

Het COA en De Betteld willen vanaf 1 december weer statushouders opvangen in Zelhem. Het gaat om een groep van ongeveer honderd nareizigers, van wie de familie al in Nederland is.

WhatsApp Image 2026-11-04 at 09.44.40

Hotel Moors in Zeddam bijna helemaal gesloopt; dit komt ervoor terug

Het voormalige Hotel Moors in Zeddam is bijna helemaal tegen de vlakte. Op de plek van het jarenlang leegstaande pand aan de Benedendorpsstraat komen twintig nieuwe woningen. Het plan, dat al jaren op zich laat wachten, krijgt daarmee eindelijk zichtbaar vorm. Wanneer de woningen worden opgeleverd is niet bekend.

Bord Doetinchem

Voormalig zorgaanbieder CuraCo ontloopt dwangsom na overplaatsen cliënten

Voormalig zorgaanbieder CuraCo, dat locaties in Aalten en Doetinchem had, hoeft geen boetes te betalen. Dit laat de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) weten. Zij gaven het zorgbedrijf op 21 juli de aanwijzing om de zorg te beëindigen en alle cliënten over te dragen.

Afl2MissionChampionsleague10

Orion Stars biedt tegenstand, maar verliest Champions League-duel van Ljubljana

De volleyballers van Orion Stars hebben woensdagavond in eigen huis verloren van het Sloveense ACH Volley Ljubljana. De Doetinchemmers gingen in het Champions League-duel met 0-3 onderuit, ondanks flinke tegenstand van de ploeg van trainer Dirk Sparidans.

PoelierLochemBrand20

Lochemse poelier keert terug na brand: 'De frituur is niet teruggekomen'

Na een brand in de winkel schakelde Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, snel en opende een noodwinkel. Een half jaar later keert de zaak dubbel zo groot terug naar de oorspronkelijke winkel.

112beltrumBLURR

Bedrijfsbus ramt schuur na eenzijdig ongeval in Beltrum, bestuurder gewond

Een man is woensdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Beltrum. Een bedrijfsbus is daar met hoge snelheid tegen een schuur tot stilstand gekomen.