Ulft, Netherlands

Samenwerking binnen zorg

Regio8 | 7 oktober 2015 17:08 | Aangepast op 7 oktober 2015 17:08
"De landelijke uitdagingen en ontwikkelingen in de zorg, in combinatie met de toenemende zorgvraag in de West–Achterhoek maken het voor ons noodzakelijk om op het terrein van thuiszorg intensiever samen te gaan werken in de regio", zo laten de organisaties weten in een gezamenlijk persbericht.

De komende periode zullen de zorgorganisaties een onderzoek in gang zetten naar de verdergaande samenwerking op het gebied van thuiszorg. "Met name zullen onderlinge afstemming van het zorgaanbod, innovatie, gezamenlijke invulling van 24-uurszorg, opleiden, invullen van specialismen, efficiency en natuurlijk de kwaliteit van de geleverde zorg onderwerpen van gesprek zijn", aldus het persbericht.

Menzis Pluscontract
Zorgverzekaar Menzis gaat volgens de Achterhoekse zorgorganisaties slechts met een beperkt aantal zorgorganisaties afspraken maken in de vorm van een Pluscontract: "De bestuurders van Azora, De Gouden Leeuw Groep en Markenheem hebben met Menzis de dialoog gevoerd op welke wijze wij de zorgvraag in 2016 in de West-Achterhoek het beste zouden kunnen vorm geven", zo staat in het persbericht. "Onze conclusie was dat we in combinatie een Pluscontract wilden binnenhalen."

Lees ook

Effectief De Graafschap wint ruim bij RKC Waalwijk

De Graafschap heeft zondagmiddag een overtuigende overwinning geboekt. De ploeg van trainer Marinus ...

Auto op de kop in de sloot bij Halle

Een auto is zaterdagmiddag rond 14.15 uur is op de Varsseveldseweg (N330) bij Halle op de kop in de ...

Brandweer rukt uit voor verbrande pizza in Ulft

De brandweer van Gendringen is vrijdagavond uitgerukt voor een melding van een woningbrand in Ulft. ...

COMMENTAAR | Interpretatie van cursus komt burgemeester slecht uit, maar geen leugens

COMMENTAAR | Burgemeester Anne-Marie Fellinger van Montferland heeft veel ophef gemaakt over het woo...

Achterhoeker Devin Haen voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje

De Achterhoekse voetballer Devin Haen is voor het eerst opgeroepen voor Jong Oranje. De 21-jarige aa...

Petitie vóór asielopvang Eibergen overhandigd als tegengeluid

Een groep Eibergenaren zag het protest tegen de komst van een vluchtelingenopvang in het dorp van 18...