gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ruim 80.000 euro ingezameld met SamenLoop

ed82ece4414d18748cb1af7f45b92785
Redactie REGIO8 |
“Een eindbedrag dat ook mijn stoutste verwachtingen heeft overtroffen”, aldus burgemeester Annette Bronsvoort. “Ik ben diep onder de indruk van de grote verbondenheid en betrokkenheid van iedereen bij de SamenLoop voor Hoop.” In totaal werd een bedrag van 80.174 euro opgehaald door de inwoners van Oost Gelre.

Bronsvoort is de ambassadrice van de loop, waarbij geld wordt opgehaald voor de strijd tegen kanker. “Helaas kent iedereen in zijn of haar eigen omgeving wel iemand die met deze verschrikkelijke ziekte geconfronteerd is”, zegt Bronsvoort. “Maar dat we ons zo massaal en met zoveel passie aan dit doel verbonden hebben heeft mij diep geraakt.”

Foto: Oost Gelre

Lees ook

Ties Wieggers (1)

Na Kwint ook doelman Wieggers buitenspel met blessure

De Graafschap moet het de komende weken in de voorbereiding op het nieuwe seizoen doen zonder doelman Ties Wieggers. De Lichtenvoordenaar raakte in het oefenduel met sc Heerenveen geblesseerd aan zijn hand.

TonKoenderink20

Ton Koenderink legt functie als wethouder van Berkelland per direct neer

Ton Koenderink heeft besloten per direct te stoppen als wethouder van de gemeente Berkelland. Dat heeft hij bekendgemaakt in een persoonlijke verklaring. Zijn vertrek komt slechts enkele dagen nadat hij door de gemeenteraad was benoemd en beëdigd als wethouder namens Samen voor Berkelland.

BlurBart

Fietser met spoed naar ziekenhuis na val in Gendringen

Een fietser is zondagavond zwaargewond geraakt nadat hij ten val was gekomen op een rotonde in Gendringen. Er werd een traumahelikopter opgeroepen, maar deze werd even later afbesteld.

ongeval Varsseveld

Bedrijfsbus op de kop na aanrijding in Terborg

Een bedrijfsbus is zaterdag op zondag rond 00.00 uur op de kop beland na een aanrijding met een auto. Het ongeval vond plaats op de Varsseveldseweg (N818) tussen Terborg en Varsseveld

IMG_1318

Laatbloeier Van Zijl klaar voor volgende stap bij De Graafschap

Het komt niet vaak voor dat De Graafschap transfersommen betaalt voor nieuwe spelers. Voor de 21-jarige Bjorn van Zijl deed de club dat wel. De Superboeren maakten enkele tonnen over aan VVV-Venlo voor de aanvaller, die tot twee seizoenen geleden nog in de vijfde klasse van het amateurvoetbal actief was. “Het is allemaal heel snel gegaan. Ik leef de droom op dit moment.”

ac91cbac-f9da-4c1a-919d-2eb67cafa8bf

De Graafschap verliest ruim van SC Heerenveen en is Kwint maanden kwijt

De Graafschap is vrijdagavond in Akkrum tegen een fikse nederlaag aangelopen. Tegen SC Heerenveen werd het na 120 minuten spelen 7-2. Nadat de Superboeren vorige week vertrouwen tankten door in de eerste oefenwedstrijd te winnen van FC Utrecht, werden ze vrijdagavond geconfronteerd met een andere realiteit.