gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ruim 80.000 euro ingezameld met SamenLoop

ed82ece4414d18748cb1af7f45b92785.jpg
Redactie REGIO8 |
“Een eindbedrag dat ook mijn stoutste verwachtingen heeft overtroffen”, aldus burgemeester Annette Bronsvoort. “Ik ben diep onder de indruk van de grote verbondenheid en betrokkenheid van iedereen bij de SamenLoop voor Hoop.” In totaal werd een bedrag van 80.174 euro opgehaald door de inwoners van Oost Gelre.

Bronsvoort is de ambassadrice van de loop, waarbij geld wordt opgehaald voor de strijd tegen kanker. “Helaas kent iedereen in zijn of haar eigen omgeving wel iemand die met deze verschrikkelijke ziekte geconfronteerd is”, zegt Bronsvoort. “Maar dat we ons zo massaal en met zoveel passie aan dit doel verbonden hebben heeft mij diep geraakt.”

Foto: Oost Gelre

Lees ook

haverkort10.png

Informateur Haverkort blijft na afhaken CDA bij raadsprogramma met vijf partijen

Informateur Erik Haverkort zet in Berkelland in op een raadsprogramma met vijf partijen. Het opstappen van het CDA aan de onderhandelingstafel vormt voor hem geen beletsel.

StokhorsterparkHummelo0.png

Samenwerking tussen Hummelo en Bronckhorst leidt tot nieuwe woonwijk

In Hummelo hebben inwoners en de gemeente Bronckhorst samen in een werkgroep plannen gemaakt voor een gloednieuwe woonwijk: Stokhorsterpark. Die nieuwe impuls was volgens dorpsraadvoorzitter Nick Bijloo hard nodig.

WhatsApp Image 2026-05-26 at 14.48.29.jpg

Winterswijker aangehouden na onderzoek naar mogelijk explosief in auto

Een 41-jarige man uit Winterswijk is dinsdagmiddag kort aangehouden in verband met een onderzoek naar een mogelijk explosief in een voertuig. De EOD kwam ter plaatse, maar uiteindelijk bleek het niet om een explosief te gaan. De man is later weer vrijgelaten.

GRAVROUWENPROMOTIE0.jpg

Huldiging voor De Graafschap Vrouwen na historische promotie

De Graafschap Vrouwen heeft geschiedenis geschreven door te promoveren naar de Eredivisie. De Superboerinnen wisten met 1-2 te winnen van Jong-Ajax en daarmee kampioen te worden in de eerste divisie. Op een zonovergoten festival Achterland in Doetinchem werden de dames zaterdagmiddag onder luid applaus gehuldigd.

Stadhuis doetinchem.jpg

Coalitie Doetinchem rond: twee nieuwe gezichten in college

De coalitieonderhandelingen in Doetinchem zijn afgerond en de deelnemende partijen zijn eruit. PRO, CDA, VVD en D66 presenteren hun coalitieagenda ‘Samen en met lef’. Met de nieuwe agenda schuiven ook twee nieuwe gezichten aan als wethouder. Maarten op de Weegh treedt voor het eerst aan en Antoon Peppelman komt over van de gemeente Bronckhorst.

Rogier Meijer.jpg

Doetinchemmer Rogier Meijer nieuwe trainer Sparta Rotterdam

Rogier Meijer uit Doetinchem is de nieuwe trainer van eredivisionist Sparta Rotterdam. De 44-jarige Achterhoeker ruilt Bayer Leverkusen in voor een contract in Rotterdam tot medio 2028.