gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ruim 80.000 euro ingezameld met SamenLoop

ed82ece4414d18748cb1af7f45b92785.jpg
Redactie REGIO8 |
“Een eindbedrag dat ook mijn stoutste verwachtingen heeft overtroffen”, aldus burgemeester Annette Bronsvoort. “Ik ben diep onder de indruk van de grote verbondenheid en betrokkenheid van iedereen bij de SamenLoop voor Hoop.” In totaal werd een bedrag van 80.174 euro opgehaald door de inwoners van Oost Gelre.

Bronsvoort is de ambassadrice van de loop, waarbij geld wordt opgehaald voor de strijd tegen kanker. “Helaas kent iedereen in zijn of haar eigen omgeving wel iemand die met deze verschrikkelijke ziekte geconfronteerd is”, zegt Bronsvoort. “Maar dat we ons zo massaal en met zoveel passie aan dit doel verbonden hebben heeft mij diep geraakt.”

Foto: Oost Gelre

Lees ook

IMG-20260602-WA0033.jpg

Gewonde bij bedrijfsongeval met heftruck in Doetinchem

Bij een bedrijfsongeval aan de Edisonstraat in Doetinchem is dinsdagmiddag een man gewond geraakt. Het ongeval gebeurde terwijl een chauffeur bezig was met het laden van een oplegger.

WhatsApp Image 2026-06-02 at 16.15.55.jpeg

Twee auto's flink beschadigd na aanrijding door voorrangsfout in Wehl

Bij een ongeval op de kruising van de Hagelkruisweg en de Beekseweg in Wehl zijn twee voertuigen flink beschadigd geraakt. Een van de bestuurders verleende geen voorrang, waardoor de aanrijding ontstond.

Floris van Dee foto GET United.jpeg

Basketbalkampioen Floris (19) uit Netterden beleeft superseizoen

Basketballer Floris van Dee zit nog op de roze wolk van zondag, toen GET United het landskampioenschap op naam schreef. De speler (19) uit Netterden is één van de jonkies bij de club uit Bemmel, die dit seizoen geen enkele wedstrijd verloor. Van Dee droomt al van meer succes, misschien wel in Barcelona of Madrid.

GezondsteRegio0.jpg

De Achterhoek wil gezondste regio worden; zorg moet op de schop

De Achterhoek moet de gezondste regio van Nederland worden, althans, als het aan 8RHK ambassadeurs ligt. Om de nieuwe campagne af te trappen werd er een werkbijeenkomst in het Amphion georganiseerd voor alles en iedereen die met de zorg te maken heeft. 'De gezondste regio' blijft nog wel een vage term.

SanneSterrenteam.jpg

Droom wordt werkelijkheid: Sanne (9) uit Wehl heeft haar eigen sterrenteam

Een paar maanden geleden had Sanne uit Wehl één grote wens: een eigen G-team bij voetbalvereniging Concordia. In eerste instantie kon zij lastig meer teamgenootjes vinden, maar dankzij het doorzettingsvermogen samen met haar moeder en een oproep op internet, is het eerste 'sterrenteam' van Concordia nu echt een feit. Sannes moeder, Hanneke Holwerda, kan haar geluk niet op.

KerkEtten50.jpg

Gemeente staat garant voor extra ton voor hogere bouwkosten kerk Etten

De Martinuskerk in Etten kan alsnog het gat dichten dat is ontstaan door de gestegen bouwkosten. Eerder vroeg de stichting een verhoging van de subsidie, dat was niet mogelijk. Nu is er alsnog een oplossing, de gemeente Oude IJsselstreek staat garant voor een lening van 100.000 euro bij het Nationaal Restauratiefonds.