Ulft, Netherlands

Ruim 60 bekeuringen bij controle Hengelo

Regio8 | 15 maart 2016 17:40 | Aangepast op 15 maart 2016 17:40
Er zijn 164 voertuigen gecontroleerd, waarvan 18 bromfietsen. Er werden 63 bekeuringen uitgedeeld, de meeste voor het niet dragen van de gordel en niet handsfree bellen. Eén persoon had te veel gedronken en ook vond de politie een speelgoedwapen in een auto.

De Voedsel- & Warenautoriteit voerde 11 controles uit en gaf eenmaal een waarschuwing met betrekking tot etikettering van vleesproducten. De belastingdienst nam één auto in beslag en inde ruim 22.700 euro.

De politie hield samen met de Belastingdienst, Voedsel- & Warenautoriteit en de Rijksdienst voor Wegverkeer een grootschalige controle. In totaal werkten 45 personen mee aan de controle, die tegen 14.00 uur werd gestaakt.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

Woning volledig uitgebrand in Terborg

Redactie REGIO8 | 27 dec 2025 09:55

Lees ook

Dubbel gevoel bij start vuurwerkverkoop in Achterhoek: 'De gezelligste dagen van het jaar'

De vuurwerkverkoop voor consumenten in Nederland is gestart. Hoewel het voor Juul Houwer, eigenaar v...

REGIO8 - Jaaroverzicht 2025 #3

In dit jaaroverzicht kijken we terug op de momenten die 2025 in de Achterhoek hebben gekenmerkt. Van...

De Bloemenkamp in Gorssel gesloopt voor nieuwe woningen voor ouderen

De Bloemenkamp in Gorssel, als zorgflat ooit een toonbeeld van de vooruitgang, maakt plaats voor een...

Vuurwerkcontroles bij grens, al veel in beslag genomen

De vuurwerkverkoop is maandag begonnen, mogelijk voor het laatst. Tot oudejaarsavond kunnen liefhebb...

Orion Stars grijpt naast BeNe Cup na nederlaag tegen Knack Roeselare

Orion Stars uit Doetinchem heeft de BeNe Cup bij de mannen niet weten te winnen. In de Maaspoort in ...

Stoelendans in Montferland: wie zit waar na vier jaar schuiven?

In de Montferlandse gemeenteraad is het de afgelopen vier jaar geen moment saai geweest. Al moest je...