Ulft, Netherlands

Ruim 60 bekeuringen bij controle Hengelo

Regio8 | 15 maart 2016 17:40 | Aangepast op 15 maart 2016 17:40
Er zijn 164 voertuigen gecontroleerd, waarvan 18 bromfietsen. Er werden 63 bekeuringen uitgedeeld, de meeste voor het niet dragen van de gordel en niet handsfree bellen. Eén persoon had te veel gedronken en ook vond de politie een speelgoedwapen in een auto.

De Voedsel- & Warenautoriteit voerde 11 controles uit en gaf eenmaal een waarschuwing met betrekking tot etikettering van vleesproducten. De belastingdienst nam één auto in beslag en inde ruim 22.700 euro.

De politie hield samen met de Belastingdienst, Voedsel- & Warenautoriteit en de Rijksdienst voor Wegverkeer een grootschalige controle. In totaal werkten 45 personen mee aan de controle, die tegen 14.00 uur werd gestaakt.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

Auto van ruim anderhalve ton ramt etalageruit in Didam

Redactie REGIO8 | 12 nov 2025 12:23

Ulftse vuurwerkhandelaar ziet nu al extreme verkoopdrukte

Remco Geurts | Bart Sollman | 12 nov 2025 16:41

Lees ook

Flatgebouw ontruimd na harde explosie in Doetinchem

Bij een flatgebouw aan de Mullerstraat in Doetinchem heeft dinsdagavond een explosie plaatsgevonden....

1700 kilo vuurwerk in beslag genomen bij grensovergang Beek

Bij de grensovergang nabij Babberich heeft de politie op 14 november drie mannen aangehouden die 170...

Rioolwaterzuivering Etten in de knel, waterschap waarschuwt

De rioolwaterzuivering in Etten staat op springen. Door de bouw van honderden nieuwe woningen én de ...

Nieuwe beurs in Wehl draait om toekomst van wonen in de Achterhoek

Zo’n 29 standhouders doen 21 en 22 november mee aan de Bouwen en Wonen beurs op het Bedrijvenpark A1...

Container valt van aanhanger op drukke kruising in Doetinchem

Een vrachtwagenchauffeur heeft dinsdagochtend een container verloren op de drukke kruising nabij het...

ANALYSE | Veiligheid voor vrouwen in de Achterhoek: erkenning, maar weinig resultaat

ANALYSE | Geen acute problemen, maar de veiligheid van vrouwen verdient meer aandacht. Zo staan de m...