gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Roothaangroep diep geraakt door brand

4c71e80cabbd740e943e5ffe18f960ec
Redactie REGIO8 |

"Alle leden zijn sprakeloos en enorm geschrokken", vertelt Rick Groters die lid is van de scoutinggroep. "Je hele historie zit hierin, niet alleen van de groep maar ook mijn eigen geschiedenis is weg. Financieel doet het niet zoveel pijn, daar kom je altijd overheen. Maar emotioneel is het klap het hardste, want dat krijg je niet meer terug."

De scoutinggroep die gevestigd is aan de Koekendaalseweg in Doetinchem wordt gesteund door andere verenigingen. "Door heel Nederland komen de berichten binnen dat iedereen ons steunt", legt Rick uit. "Niet alleen van scoutinggroepen uit de regio maar ook scoutinggroepen uit het westen van het land komen berichten vandaan om ons hulp te bieden. Iedereen leeft mee, iedereen die scouting in het hart heeft treft dit."

Ondanks de vele steunbetuigingen is de nabije toekomst nog onzeker. "Het is nog niet zeker wat we de aankomende tijd gaan doen. Vandaag komen we met het bestuur samen en dan gaan we kijken wat we kunnen en wat er is aangeboden wat we kunnen gebruiken."

Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend. Brandstichting wordt dan ook niet uitgesloten.

Foto: REGIO8

Lees ook

b90ed1af-c9f3-40c9-9b85-2724750c4422

Spelersbus De Graafschap nog in Doetinchem: slot op poorten De Vijverberg

De spelersbus van De Graafschap is zondag niet op tijd vertrokken naar Arnhem voor het uitduel met Vitesse. Er is een slot op de poorten van stadion De Vijverberg gedaan.

Graafschap stadion

Weer geen uitsupporters in Arnhem voor De Graafschap: 'Zeer teleurgesteld'

De Graafschap heeft zaterdagavond te horen gekregen van de lokale driehoek in Arnhem dat er zondag geen uitsupporters welkom zijn in het GelreDome. Volgens de Arnhemse partijen wil een deel van de supporters van de Doetinchemmers zich niet houden aan de gemaakte veiligheidsafspraken. De Graafschap laat weten dit beeld niet te herkennen en hekelt de manier van communiceren.

VeldrijdenFans20

De zaterdag van het EK Veldrijden in Zeddam: Belgisch plezier en reclame voor Montferland

Wielerliefhebbers vanuit heel Europa zijn dit weekend in de Achterhoek neergestreken. In Zeddam wordt het EK Veldrijden verreden. Op zaterdag was het tijd voor de Junioren vrouwen, U23 mannen en de Elite vrouwen.

VijverbergStock20

De Graafschap twee uitwedstrijden zonder supporters na vuurwerkincident

De Graafschap moet de uitwedstrijden tegen Roda JC Kerkrade en Jong PSV zonder supporters spelen. De Doetinchemse club heeft daarnaast een boete van 5.000 euro gekregen van de KNVB.

3c17ce2e-09fe-444f-ab97-1c41b306c2ea

Is Vitesse tegen De Graafschap een derby? Dit vinden supporters van beide clubs

Arnhem en Doetinchem liggen nog geen veertig kilometer uit elkaar, maar de voetbalwerelden van Vitesse en De Graafschap lijken soms mijlenver van elkaar verwijderd. Toch staat er zondag weer een ontmoeting tussen beide Gelderse clubs op het programma. Maar voelt dat voor de supporters ook als een derby?

Thomas0

Gelderse kraker leeft bij De Graafschap: ‘Je voelt dat het een bijzondere wedstrijd is’

De Graafschap speelt zondag de Gelderse kraker tegen Vitesse in het GelreDome. Met een overwinning komen de Doetinchemmers op gelijke hoogte met de Arnhemmers en sluiten ze weer aan bij de subtop. Na de belangrijke zege op bezoek bij FC Volendam hoopt trainer Thomas Duivenvoorden dat zijn ploeg die lijn kan doortrekken.