gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Roothaangroep diep geraakt door brand

4c71e80cabbd740e943e5ffe18f960ec
Redactie REGIO8 |

"Alle leden zijn sprakeloos en enorm geschrokken", vertelt Rick Groters die lid is van de scoutinggroep. "Je hele historie zit hierin, niet alleen van de groep maar ook mijn eigen geschiedenis is weg. Financieel doet het niet zoveel pijn, daar kom je altijd overheen. Maar emotioneel is het klap het hardste, want dat krijg je niet meer terug."

De scoutinggroep die gevestigd is aan de Koekendaalseweg in Doetinchem wordt gesteund door andere verenigingen. "Door heel Nederland komen de berichten binnen dat iedereen ons steunt", legt Rick uit. "Niet alleen van scoutinggroepen uit de regio maar ook scoutinggroepen uit het westen van het land komen berichten vandaan om ons hulp te bieden. Iedereen leeft mee, iedereen die scouting in het hart heeft treft dit."

Ondanks de vele steunbetuigingen is de nabije toekomst nog onzeker. "Het is nog niet zeker wat we de aankomende tijd gaan doen. Vandaag komen we met het bestuur samen en dan gaan we kijken wat we kunnen en wat er is aangeboden wat we kunnen gebruiken."

Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend. Brandstichting wordt dan ook niet uitgesloten.

Foto: REGIO8

Lees ook

Slaapkamerbrand Orion Lichtenvoorde

Slaapkamerbrand Lichtenvoorde snel onder controle

Aan de Orion in Lichtenvoorde heeft donderdagochtend een brand gewoed in een slaapkamer. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen. Over de oorzaak van de brand is niets bekend.

12-DSC01696

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap: 'Samen één zijn met de supporters'

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap. De Doetinchemmers hebben de 32-jarige middenvelder per direct toegevoegd aan de selectie. De transfervrije Fries tekent een contract tot medio 2028 in Doetinchem.

b9128a33fe59b72bfdf49dfdf109d385

Beruchte flexflitser deelt 649 boetes uit aan Gaanderenseweg in Doetinchem

De flexflitser aan de Gaanderenseweg in Doetinchem heeft in acht weken tijd 649 snelheidsovertredingen geregistreerd. Dat zijn er beduidend minder dan op de eerdere locatie aan de Rijksweg in Gaanderen, waar ruim 14.000 boetes werden uitgedeeld.

bebording afzetting  Eltenseweg

Grensfuik op A12 verdwijnt vrijdag, Eltenseweg 30 september weer open in twee richtingen

De gemeente Montferland brengt de Eltenseweg tussen Beek en Elten op woensdag 30 september terug naar de situatie van vóór de grenscontroles op de A12. Vanaf die dag kan het verkeer er weer in beide richtingen de grens over. De borden die nu eenrichtingsverkeer aangeven of het verkeer omleiden, worden weggehaald. De reden is dat de Duitse autoriteiten de grenscontroles anders gaan uitvoeren. De huidige vaste controleplek op de A12 vervalt daarmee.

Koemstraat

Geen betaalbaar huis in de Achterhoek? Over de grens lonkt ‘goedkoop’, maar ook regelwerk

Een eigen huis in de Achterhoek? Voor veel starters is het onvindbaar of onbetaalbaar. De Achterhoekse Woondeal laat zien dat de bouw het tekort voorlopig niet inhaalt. Een paar kilometer verderop, over de grens, liggen huizen die wél binnen bereik zijn. Een uitweg, misschien zelfs een tussenstap. Maar hoeveel regelwerk heb je daarvoor over?

Sloop - nieuwbouw

Sité zet in op nieuwbouw en renovatie aan de verzetslaan in Doetinchem

Sité Woondiensten gaat aan de slag met twee flats aan de verzetslaan in Doetinchem. Een van de flats gaat tegen de vlakte, hier worden nieuwe woningen gebouwd. De woningen in de andere flat worden gerenoveerd.