gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Rockfestival voor ziekte van Lyme-patiënt

b9528e82a1f2522b768b81424e048bad
Redactie REGIO8 |

"Als iemand op zo'n jonge leeftijd ziek is en iedereen leidt daaronder en zij vooral, dan trekt me dat gewoon heel erg aan", aldus Brugman. "Er moest een ton op tafel komen, en we moeten nu nog 50.000 euro bij elkaar zien te schrapen. Met dat festival haal ik dat niet binnen, maar ik hoop wel een heleboel geld op te halen." Brugman is een vriend van de vader van Anniek, waardoor hij in aanraking kwam met het verhaal van haar ziekte.

Anniek zit momenteel zelf in Amerika voor de behandeling en zal ten tijde van het festival daar nog zitten. Ze kan dus zelf fysiek niet aanwezig zijn. Daar heeft Brugman een oplossing voor bedacht. "We proberen te skypen met Amerika. We hebben een beamer met skype en zo kan Anniek er toch nog een beetje bij zijn. We hopen op het beste en dat het 27 februari volle bak wordt."

Lees ook

Erwin Versteeg

Erwin Versteeg na nipte benoeming wethouder in Berkelland

Erwin Versteeg is dinsdagavond tijdens de raadsvergadering in Borculo benoemd tot wethouder in Berkelland namens Samen voor Berkelland. Het werd een nipte benoeming, met dertien tegenstemmen en veertien voor.

Gasseling20

Na 44 jaar sluiten de deuren van Resto Gasseling: ‘Merken nu pas hoeveel het betekent’

Na 44 jaar komt er een einde aan een begrip in de Doetinchemse horeca. Toon en Irma Gasseling sluiten deze week voor het laatst de deuren van Resto Gasseling aan de Keppelseweg. Dat het restaurant door de jaren heen geliefd is geraakt, merken de eigenaren juist nu maar al te goed.

Bord Doetinchem

Dwangsom dreigt voor zorgaanbieder CuraCo in Doetinchem en Aalten

De zorgaanbieder CuraCo met locaties in Doetinchem en Aalten moet een dwangsom betalen als zij voor eind oktober niet al hun cliënten hebben overgedragen. Dit laat de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) weten. De zorgaanbieder kwam in juli ook al in het nieuws nadat de inspectie hen had opgedragen hun cliënten over te dragen naar andere zorgverleners, dit is volgens de inspectie niet gelukt.

Sten Kremers (2)

Voormalig Superboer Sten Kremers tekent bij Heerenveen

Doelman Sten Kremers uit Lichtenvoorde heeft een contract voor een jaar getekend bij eredivisionist sc Heerenveen. De 22-jarige Achterhoeker kwam afgelopen seizoen nog uit voor De Graafschap, maar zijn contract in Doetinchem liep af en werd niet verlengd.

weth bland

Benoeming Versteeg lijkt geen appeltje-eitje in Berkelland

Wordt Erwin Versteeg de opvolger van Ton Koenderink als wethouder namens Samen voor Berkelland (SvB) in de gemeente Berkelland? Vanavond hakken de 27 raadsleden – geheim en op persoonlijke titel – de knoop door over de ook al omstreden kandidaat uit Enschede.

WhatsApp Image 2026-09-21 at 22.39.25

Grote brand bij afvalverwerker in Dinxperlo, bluswerkzaamheden nog bezig

Bij een afvalverwerkingsbedrijf aan de Helmkamp in Dinxperlo is maandagavond een grote brand uitgebroken in een berg afval. De brandweer is de hele nacht bezig geweest met het bestrijden van het vuur.