gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Robbemond houdt vertrouwen in ommekeer

de5a3a0bbe35fa5a56c4336ef5c8644d

Trainer Reinier Robbemond gaat niet uit van een vertrek bij De Graafschap. Na vier wedstrijden zonder overwinning op rij neemt de druk toe, maar de oefenmeester verwacht vrijdagavond tegen MVV gewoon op de bank te zitten.

Jasper Hazelaar |
"Zo denk ik helemaal niet", geeft Robbemond aan na het verlies tegen Roda JC over een mogelijk vertrek. "Ik snap dat mensen zo denken, maar ik ben iedere dag bezig om mijn team zo goed mogelijk voor te bereiden. Ik ga niet denken in processen over of ik wel of niet op de bank zal zitten. Tot het moment dat er echt iets gebeurt, dan zien we het wel. Ik hoor geen geruchten, maar ik weet dat als de resultaten niet overeen komen met het verwachtingspatroon dat er kritiek komt en dat er mensen teleurgesteld zijn. Dat snap ik."

De positie van de trainer lijkt onhoudbaar geworden na de 2-0 nederlaag op bezoek bij Roda JC. Na vier wedstrijden zonder overwinning en het pijnlijke verlies van vrijdag bij NAC Breda, neemt de druk op Robbemond toe. "Ik vond het geen vergelijkbare wedstrijden", zegt de trainer na het duel in Kerkrade. "Ik vond het in Breda een gebrek aan strijd, zeker in de eerste helft. Dat vond ik in deze wedstrijd tegen Roda JC niet. Het niveau, daar ben je wel teleurgesteld over."

'We gaan er niet in mee'
Over vier dagen wacht het thuisduel met MVV Maastricht. Robbemond houdt vertrouwen in een ommekeer: "Het is niet zo dat wij het hele jaar dramatisch voetbal spelen. Heel veel mensen en media willen ons dat doen geloven, maar daar gaan we niet in mee. We hebben heel veel goede wedstrijden gespeeld. Dan kan je wel 25 kansen creëren tegen Jong AZ, maar je moet ze er wel inschieten om te winnen. Dat was ook tegen FC Dordrecht zo. Als je niet het resultaat haalt, krijg je de emoties, maar uiteindelijk moet ik mijn werk blijven doen."

Foto: REGIO8

Lees ook

BoerinnenkalenderBRONBoerenDingen.nl

Achterhoekse boerinnen stralen op Boerinnenkalender: ‘Ik voelde me een prinsesje’

De 21-jarige Evanne Wolsink uit Halle en de 23-jarige Majorie Roeterdink uit Gorssel schitteren in de vijftiende editie van de Boerinnenkalender. Beide Achterhoekse boerendochters hadden in eerste instantie niet verwacht uitgekozen te worden, maar zijn nu toch in lingerie te zien op de kalender.

ongelukaaltenlichtenvoorde

Motorrijder zwaargewond na mislukte inhaalactie tussen Aalten en Lichtenvoorde

Een motorrijder is woensdagmiddag zwaargewond geraakt bij een aanrijding na een inhaalmanoeuvre op de N313 tussen Aalten en Lichtenvoorde. De weg is tijdelijk afgesloten en de Verkeersongevallenanalyse (VOA) komt ter plaatse.

HaenRots

Achterhoekers Haen en Rots genieten van ‘thuiswedstrijd’ met Jong Oranje

Het was dinsdagavond een spannende voetbalavond op De Vijverberg. Niet voor de Superboeren, maar voor Jong Oranje, dat na bijna zeven jaar terugkeerde in Doetinchem. Met een 4-0 overwinning op Jong Bosnië en Herzegovina stelde Oranje een plek in de play-offs voor het EK veilig. Voor Achterhoekers Mats Rots en Devin Haen was de avond extra bijzonder.

CalleJansen0

Sabattical Calle Janssen, stopt als fractievoorzitter LochemGroen!

Calle Janssen stopt als fractievoorzitter van LochemGroen! én met een actieve rol binnen de lokale politiek in Lochem. Hij maakt een pas op de plaats voor een sabbatical en vertrekt met zijn gezin voor een half jaar naar Spanje en Portugal.

_IMG0981_isselburg_feuerwehr_umzug_blaulichtfahrt

Korpsen uit grensstreek rukken uit voor verhuizing brandweer Isselburg

Brandende fakkels, veel blauwe zwaailichten, vier brandweerwagens en veel Isselburgers op de been. De Isselburgse brandweer verhuisde vrijdag in een optocht naar hun gloednieuwe herbouwde brandweerkazerne. De uitvalsbasis is van betekenis voor de grensstreek. De ruimte kent tevens een opleidcentrum waarmee hulp en bestrijding van incidenten van deze lokale brandweerpost verder reikt dan alleen het blussen van lokale branden.

RichardRoelofs0

Roelofsen na 22 jaar weg bij De Graafschap: ‘Mijn blauwwitte hart blijft voor altijd’

De wegen van Richard Roelofsen en De Graafschap scheiden dit seizoen na 22 jaar. Het contract van de voormalig assistent-trainer en interim hoofdtrainer wordt door de Doetinchemmers niet verlengd vanwege een verschil van inzicht over zijn rol.