gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Rob Mos keert terug als raadslid in Montferland

fb645aec78a4298d5532cecb32143261.jpg

Voormalig wethouder Rob Mos keert terug in de gemeenteraad van Montferland als raadslid voor zijn partij Helder. Mos neemt daarbij het stokje over van Jan Mentink, die verder gaat als fractievolger.

Charlotte van de Kant |
“Rob heeft veel meer ervaring dan ik, vandaar dat ik een stapje terug doe”, laat Mentink weten. “Ik blijf wel betrokken bij de fractie.” De voormalig wethouder is volledig hersteld van de niertransplantatie die hij eind juni heeft ondergaan. Mos laat weten verheugd te zijn dat hij zich weer volledig kan inzetten voor de inwoners van Montferland. Tot zijn eigen onvrede werd de Loilenaar in juni weggestuurd als wethouder, nadat het vertrouwen in het voltallige college werd opgezegd. Hij liet toen weten het te betreuren dat hij niet de kans heeft gekregen om met de raad hierover in gesprek te gaan en dat er geen duidelijke reden voor zijn ontslag werd gegeven.

Tijdens de eerste raadsvergadering na het reces, op donderdag 5 oktober, wordt Mos geïnstalleerd en wordt er afscheid genomen van Mentink als raadslid. De fractie van Helder bedankt Mentink voor zijn inzet als raadslid en wenst Mos veel plezier en succes als raadslid.

Foto: REGIO8 (Archief)

Lees ook

Tuinbeurs20.png

Tuinbeurs Ulft na twee jaar weer op de agenda: ‘Zin om de schouders eronder te zetten’

Na twee jaar afwezigheid keert de tuinbeurs van Maurits Heebink terug op het DRU Industriepark. Reden van de afwezigheid was de overvolle agenda’s van de hoveniers. Heebink heeft het gevoel dat er weer ruimte is om deel te nemen aan de beurs.

kunstwandelroute30.jpg

Kunstwandelroute voor de tweede keer in ’s-Heerenberg: ‘Zelfs beter dan Hummelo’

Voor het tweede jaar strijkt de kunstwandelroute neer rond Kasteel Huis Bergh. Deze editie is een feestelijke voor de organisatie, ze doen het voor de 25e keer. Eerder vond het evenement plaats in Hummelo, maar door problemen met de landgoedeigenaar moesten ze uitwijken. Voor deze editie heeft de organisatie nog wel een cheque van de gemeente Bronckhorst meegekregen.

PAASVUUR.jpg

Traditie onder druk; toch nog tachtig paasvuren in de Achterhoek

Op verschillende plekken in de Achterhoek worden dit weekend traditiegetrouw paasvuren ontstoken. Deze traditie staat echter onder druk. Waar het noorden van de Achterhoek nog tientallen vuren kent, zijn in het zuiden sterke verminderingen of is zelfs het volledig verdwijnen van paasvuren te zien.

lochem.png

Advies voor Lochem: Gemeentebelangen, PRO en VVD aan de bak met coalitieakkoord

Gemeentebelangen, PRO Lochem en de VVD gaan proberen om een coalitie te vormen in Lochem. Dit naar aanleiding van het advies dat informateur Henk Gossink donderdagavond presenteerde tijdens een extra raadsvergadering.

Gemeentebelangen Doetinchem 3.jpg

Kater bij grootste partij Doetinchem na formatieadvies: 'Veel gesprekken in achterkamertjes'

Wat als een grote overwinning van de gemeenteraadsverkiezingen moest voelen, eindigt voor Gemeentebelangen Doetinchem in een bittere nasmaak. De lokale partij verdubbelde het aantal zetels van drie naar zes en werd de grootste partij, maar staat nu buitenspel bij de coalitievorming.

Agenten flyer Silvolde foto Omroep GLD.png

'Laot ze niet binnen': campagne in streektaal tegen nepagenten

Ouderen beter beschermen tegen oplichting door nepagenten: dat is het doel van een nieuwe campagne in de Achterhoek en op de Veluwe. De politie kiest daarbij voor een opvallende aanpak: communiceren in het dialect én het organiseren van een zogeheten cyberbingo.