gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

RKZVC werkt in Malaga aan droomseizoen

d6e7076f5f0f5e60ca2bfc715f512830
Redactie REGIO8 |
“We hebben al de zekerheid dat we aan het eind van het seizoen nacompetitie spelen”, zegt trainer Laurens Knippenborg vanuit Spanje. RKZVC staat momenteel op de derde plaats in de eerste klasse, maar pakte al wel de periodetitel. “Tijdens het trainingskamp gaan de koppen weer dezelfde kant op. Rohda Raalte zie ik als een sterke tegenstander in de competitie, maar niet altijd de sterkste wordt kampioen”, aldus Knippenborg. “Wij maken zeker kans en die ambitie hebben we uitgesproken.” Eerder dit seizoen won RKZVC al van huidig koploper Longa’30.

De Zieuwentse eersteklasser ging in het verleden op trainingskamp naar Turkije en Portugal, maar verblijft nu voor het derde jaar op rij in Spanje tijdens de winterstop. “In combinatie met het uitgaansleven is Malaga een prachtige stad”, vindt Knippenborg. “We kenden woensdag een prachtige dag met 22 graden. In de middag hadden we een pittige training onder prima omstandigheden.” RKZVC oefent in Malaga onder meer tegen eersteklasser Deltasport.

Silvolde kilometer verderop
Naast eersteklasser RKZVC verblijft ook hoofdklasser Silvolde in Malaga. De ploeg van trainer Dennis van Beukering werkte woensdag eveneens zijn eerste training af in Spanje. “Zij verblijven een kilometer verderop”, aldus Knippenborg over de andere Achterhoekse club in Spanje. “Maandag vliegen we samen met Silvolde terug naar Nederland.” Ook vierdeklasser HC’03 gaat nog op trainingskamp. Zij vertrekken 18 januari naar het Portugese Albufeira.

Foto: RKZVC

Lees ook

MontferlandProtest5

Demonstratie Didam ‘goed en rustig verlopen’: wel vijf aanhoudingen

Montferland laat weten dat de demonstratie van woensdagavond in Didam in hun ogen ‘over het algemeen goed en rustig verlopen’ is. Er werd door de gemeente wel een noodbevel afgekondigd en op die grond werd er een groep mensen weggestuurd. De politie heeft vijf mensen aangehouden vanwege het afsteken van vuurwerk.

marechaussee

Poolse man aangehouden bij Beek: moet nog bijna twee jaar cel in

Een 51-jarige man uit Polen is woensdag nabij de grensovergang bij Beek aangehouden. Hij was niet in het bezit van een geldig rijbewijs. Ook stond hij internationaal gesignaliseerd, want hij heeft nog een gevangenisstraf openstaan van bijna twee jaar.

ElverOpening0

Elver opent nieuwe studio’s in Nieuw-Wehl: ‘Lang naartoe gewerkt’

De woningen van Elver in Nieuw-Wehl gaan de komende jaren flink op de schop. Verouderde woonruimtes maken plaats voor toekomstbestendige studio’s. Woensdagmiddag werden aan de Bloeilaan meerdere nieuwe studio’s officieel geopend. Een moment waar bewoners, medewerkers en verwanten lange tijd naar hebben uitgekeken.

Pepijn Reinderink foto Wout Beel

Geen Achterhoeks NK voor Ruurloër Reinderink: wel debuut als ploegleider

Over zes dagen is Laren het decor van het Nederlands kampioenschap tijdrijden. Grote afwezige bij de wielerwedstrijd over het Achterhoekse asfalt in de gemeente Lochem is Pepijn Reinderink (24), althans op de fiets. De Ruurlose renner stapt vanwege ziekte niet op de tijdritfiets, maar mag wel zijn broertje Joris begeleiden vanuit de auto.

N18 werkzaamheden2

Laatste werkzaamheden N314 zorgen voor extra reistijd tussen Hummelo en Zutphen

Het wordt een drukke maand voor weggebruikers die vanuit Hummelo naar Zutphen reizen. Van maandag 29 juni tot en met vrijdag 31 juli wordt gewerkt aan de N314 ten zuiden van Zutphen. Ernstige verkeershinder wordt verwacht aan de weg die al maanden onder handen wordt genomen. De provincie roept al op tot thuiswerken en het gebruik maken van de fiets en het openbaar vervoer.

Chahid

El Allachi vertrekt alweer bij De Graafschap: transfer naar Cyprus

Chahid el Allachi vertrekt al na een halfjaar bij De Graafschap. De 22-jarige buitenspeler tekent voor vier jaar bij Aris Limassol op Cyprus.