gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

RKZVC werkt in Malaga aan droomseizoen

d6e7076f5f0f5e60ca2bfc715f512830.jpg
Redactie REGIO8 |
“We hebben al de zekerheid dat we aan het eind van het seizoen nacompetitie spelen”, zegt trainer Laurens Knippenborg vanuit Spanje. RKZVC staat momenteel op de derde plaats in de eerste klasse, maar pakte al wel de periodetitel. “Tijdens het trainingskamp gaan de koppen weer dezelfde kant op. Rohda Raalte zie ik als een sterke tegenstander in de competitie, maar niet altijd de sterkste wordt kampioen”, aldus Knippenborg. “Wij maken zeker kans en die ambitie hebben we uitgesproken.” Eerder dit seizoen won RKZVC al van huidig koploper Longa’30.

De Zieuwentse eersteklasser ging in het verleden op trainingskamp naar Turkije en Portugal, maar verblijft nu voor het derde jaar op rij in Spanje tijdens de winterstop. “In combinatie met het uitgaansleven is Malaga een prachtige stad”, vindt Knippenborg. “We kenden woensdag een prachtige dag met 22 graden. In de middag hadden we een pittige training onder prima omstandigheden.” RKZVC oefent in Malaga onder meer tegen eersteklasser Deltasport.

Silvolde kilometer verderop
Naast eersteklasser RKZVC verblijft ook hoofdklasser Silvolde in Malaga. De ploeg van trainer Dennis van Beukering werkte woensdag eveneens zijn eerste training af in Spanje. “Zij verblijven een kilometer verderop”, aldus Knippenborg over de andere Achterhoekse club in Spanje. “Maandag vliegen we samen met Silvolde terug naar Nederland.” Ook vierdeklasser HC’03 gaat nog op trainingskamp. Zij vertrekken 18 januari naar het Portugese Albufeira.

Foto: RKZVC

Lees ook

KlaasDoetinchem.jpg

Voormalig burgemeester Klaas Agricola verkenner in Doetinchem

GemeenteBelangen Doetinchem (GBD) heeft Klaas Agricola (66) aangesteld als verkenner voor de vorming van een nieuwe coalitie in de gemeenteraad. De partij, die met zes zetels en meer stemmen de winnaar van de verkiezingen werd, kiest bewust voor een ervaren en onafhankelijke kandidaat.

Olympias Tour Beltrum 2026 tijdrit (3).jpg

Thuisetappe van Olympia’s Tour voor vijf Achterhoekers: ‘Koersen in de achtertuin’

Een fris Beltrum was donderdagmiddag gastdorp van de tijdrit in de vijfdaagse Olympia’s Tour. De wedstrijd is extra speciaal voor drie wielrenners en twee ploegleiders. Zij schitteren in de oudste etappekoers van ons land in hun eigen streek.

BFT0.png

Jannes, Boh Foi Toch en Kaiser Chiefs komen naar de Zwarte Cross 2026

De organisatie van de Zwarte Cross heeft opnieuw een reeks nieuwe namen bekendgemaakt. Onder meer Jannes, Boh Foi Toch en de Britse band Kaiser Chiefs zijn toegevoegd aan het programma.

HuisBargh0.png

Kasteel Huis Bergh heropent in september na grootschalige restauratie

Het gerestaureerde kasteel Huis Bergh opent op zaterdag 19 september opnieuw zijn deuren voor publiek. In de honderd dagen voorafgaand aan de opening is er een speciaal ‘aftelprogramma’ om te vieren dat het kasteel weer te bezoeken is.

IMG_8053.JPG

Toeloop bij bouwplannen Gorssel: hoop op woning, maar inschrijving nog niet mogelijk

De belangstelling voor het woningbouwplan in het noordelijk deel van de Smitskamp in Gorssel is groot. Tijdens een inloopbijeenkomst in de Brinkkerk trok het plan een constante stroom bezoekers. Inschrijven voor een woning is echter nog niet mogelijk, benadrukt de gemeente Lochem.

KERKETTEN10.jpg

Ettense kerk ondergaat complete metamorfose: ‘Mensen werden emotioneel’

Na vier jaar voorbereiden en bijna een jaar intensief verbouwen is de Martinuskerk in Etten weer open. Niet meer alleen als kerk, maar als multifunctionele ontmoetingsplek met vier verschillende ruimtes. Volgens uitbater Stan Theunissen en voorzitter Peter Ketelaar moet het gebouw uitgroeien tot het nieuwe hart van het dorp.