gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

RKZVC werkt in Malaga aan droomseizoen

d6e7076f5f0f5e60ca2bfc715f512830
Redactie REGIO8 |
“We hebben al de zekerheid dat we aan het eind van het seizoen nacompetitie spelen”, zegt trainer Laurens Knippenborg vanuit Spanje. RKZVC staat momenteel op de derde plaats in de eerste klasse, maar pakte al wel de periodetitel. “Tijdens het trainingskamp gaan de koppen weer dezelfde kant op. Rohda Raalte zie ik als een sterke tegenstander in de competitie, maar niet altijd de sterkste wordt kampioen”, aldus Knippenborg. “Wij maken zeker kans en die ambitie hebben we uitgesproken.” Eerder dit seizoen won RKZVC al van huidig koploper Longa’30.

De Zieuwentse eersteklasser ging in het verleden op trainingskamp naar Turkije en Portugal, maar verblijft nu voor het derde jaar op rij in Spanje tijdens de winterstop. “In combinatie met het uitgaansleven is Malaga een prachtige stad”, vindt Knippenborg. “We kenden woensdag een prachtige dag met 22 graden. In de middag hadden we een pittige training onder prima omstandigheden.” RKZVC oefent in Malaga onder meer tegen eersteklasser Deltasport.

Silvolde kilometer verderop
Naast eersteklasser RKZVC verblijft ook hoofdklasser Silvolde in Malaga. De ploeg van trainer Dennis van Beukering werkte woensdag eveneens zijn eerste training af in Spanje. “Zij verblijven een kilometer verderop”, aldus Knippenborg over de andere Achterhoekse club in Spanje. “Maandag vliegen we samen met Silvolde terug naar Nederland.” Ook vierdeklasser HC’03 gaat nog op trainingskamp. Zij vertrekken 18 januari naar het Portugese Albufeira.

Foto: RKZVC

Lees ook

Brand in auto op parkeerplaats in Doetinchem snel onder controle

Een personenauto op een parkeerplaats in Doetinchem heeft dinsdagmiddag brand gevat. De brandweer had de brand snel onder controle.

GRASHIRT0

De Graafschap brengt ode aan geuzennaam en Normaal met nieuwe tenues

In het officieuze clublied van De Graafschap uit 1998 zingen Normaal-frontman Bennie Jolink en de toenmalige selectie: 'De zebra's in het blauw en wit, dat bunt keals waor pit in zit'. Aankomend seizoen brengen de Doetinchemmers een ode aan deze geuzennaam en de Achterhoekse band. De nieuwe tenues met het eerbetoon zijn dinsdag op stadion De Vijverberg gepresenteerd.

elektrische step blur

Man op elektrische step gewond na aanrijding met auto in Beek

Een man is dinsdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding in Beek. Volgens ooggetuigen reed de step te hard.

Dutch Scorpions Kampioen

Doetinchemse Dutch Scorpions kroont zich na twee jaar zilver tot Nederlands kampioen

De Doetinchemse beachsoccerclub BS Dutch Scorpions heeft zich zondag gekroond tot Nederlands kampioen beachsoccer. Na twee seizoenen op rij genoegen te hebben moeten nemen met de tweede plaats, wist de ploeg dit jaar wél de titel te veroveren. In de finale in Scheveningen werd BS Leal Deportivo overtuigend met 5-1 verslagen.

weth bland

Wethouder? 27 paar ogen kijken vragend Ton Koenderink aan

ACHTERGROND / Van één naar vijf zetels, van oppositie naar meebesturen. Dus ook een wethouder nodig, maar hoe dan? Een kaartenbak op het bureau, een digitale databank met kandidaten of iemand uit het eigen netwerk? Hoe komt een relatief nieuwe, géén doorsnee partij als Samen voor Berkelland (SvB) aan Ton Koenderink als wethouder?

WhatsApp Image 2026-07-07 at 13.36.13

Scooter flink beschadigd na botsing met fietser in Doetinchem

Een scooter en fietser zijn dinsdagmiddag met elkaar in botsing gekomen in Doetinchem. De scooterrijder wordt door het ambulancepersoneel nagekeken.