Ulft, Netherlands

Recordpoging pannenkoeken stapelen mislukt

Regio8 | 6 augustus 2015 15:42 | Aangepast op 6 augustus 2015 15:42
De stapel pannenkoeken die werd gebakken door Pannenkoekenhuys 't Noorden, was wel 93,5 cm maar viel binnen drie seconden om.
De bakkers wilden driehonderd pannenkoeken bakken en daarmee het huidige record van de Efteling, 92,1 centimeter, verbeteren. Om de stapel te kunnen maken gebruikten ze verschillende maten pannen. "We beginnen met de grootste en gaan dan steeds kleiner bakken, zodat een stevige stapel zo hoog als het kan ontstaat", zegt pannenkoekenbakker Kevin Kweldam. Door de hoge temperaturen gingen de pannenkoeken glijden en kon de stapel niet blijven staan.

De pannenkoeken die gebakken zijn niet weggegooid, nadat de toren gebouwd is zijn ze uitgedeeld aan de bezoekers van de Aalten Dagen. 

Lees ook

Duizenden cadeaus opgehaald in Doetinchem: 'Dan smelt je gewoon'

De Sint is weer in het land en dat betekent dat er weer veel cadeautjes moeten worden uitgedeeld. De...

Politie treft 107 hennepplanten aan in woning in Drempt

Bij een woning aan de Zomerweg in Drempt heeft de politie dinsdagmiddag meer dan honderd hennepplant...

Goed nieuws voor de Achterhoek: Duitse dijk veel sneller klaar dan verwacht

Het gebeurt niet vaak bij grote waterbouwprojecten, maar bij Emmerik mag de vlag uit: een stuk Rijnd...

Berkelland reserveert 7 ton voor herinrichting publieksruimte gemeentehuis in Borculo

Moest er nu 7 ton, 4 ton of 6 ton worden uitgetrokken voor de herinrichting van de publieksruimte in...

Gewonde bij botsing op de Hengeloseweg bij Vorden

Bij een kop- staartbotsing op de Hengeloseweg bij Vorden is een gewonde gevallen. Ook raakten er dri...

De Graafschap verliest van koploper ADO Den Haag

De Graafschap is er niet in geslaagd om koploper ADO Den Haag te verslaan. In het Werktalent Stadion...