gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Rechtsback Schoop op proef bij De Graafschap

0569e8422b1fedffbefe726fd5ba1b0f
Redactie REGIO8 |
Het afgelopen seizoen kwam Schoop uit voor de beloften van sc Heerenveen. Op dit moment beschikt hij over een transfervrije status en krijgt hij in Doetinchem de kans om zich te laten zien. Het is niet bekend hoe lang de vleugelverdediger op proef meedraait bij de Superboeren.

De eerste wedstrijden van dit seizoen startte Jordy Tutuarima op de rechtsbackpositie. De van Telstar overgekomen back geeft echter de voorkeur aan een positie op de linkerkant. Ook Bart Straalman en Elvio van Overbeek zijn opties op de positie van Schoop.

Foto: REGIO8

Lees ook

25-DSC09594

De Graafschap doet zaken met Juventus: Italiaan Gabriele Finocchiaro gehuurd

De Graafschap neemt Gabriele Finocchiaro op huurbasis over van de Italiaanse grootmacht Juventus. De Doetinchemmers hebben een optie tot koop bedongen.

WhatsApp Image 2026-08-18 at 14.47.58

Brommobiel botst tegen gevel van woning in Winterswijk aan

Een brommobiel is dinsdagmiddag tegen een woning in Winterswijk gebotst. De raam van de woning liep hierbij schade op, de bestuurder van het voertuig is naar het ziekenhuis gebracht.

BijDoortje10

Ettense huiskamer Bi-j Doortje verhuist naar kerk: ‘Nu nog een biljart’

Wie helpt de Ettense Huiskamer Bi-j Doortje aan een biljart? Alle kleine beetjes helpen. Dat is eigenlijk de oproep van het initiatief na de verhuizing van de kantine van v.v. Etten naar het café in de vernieuwde Martinuskerk. “De mensen kunnen sjoelen, kaarten maken, kaarten, rummikuppen, knutselen, eigenlijk alles wat ze willen, nu nog een biljart”, zegt Jan Slutter als vrijwilliger.

SluisEefde0

Sluizen bij Eefde komende tijd nog dicht: 'Langere periode met regen nodig'

Het sluizencomplex in Eefde blijft nog tot in ieder geval dit weekend dicht. Vanwege de aanhoudende droogte kwam het waterpeil onder de ondergrens, die op 9,10 meter NAP ligt en werd scheepvaart verboden op het Twentekanaal.

Steenderen0

Inwoners Steenderen mogen meedenken over nieuwe woonwijk

Inwoners van Steenderen kunnen tijdens een participatiebijeenkomst meedenken met een nieuwe buurt voor hun dorp. De bijeenkomst vindt op 3 september plaats op de bouwlocatie aan de Bronkhorsterweg.

d7b811b3-2368-3954-b558-e1383eb18593

Ook 'vriend' die Lisanne doodstak in hoger beroep

De 26-jarige man uit Ulft, die twee jaar geleden de toen 23-jarige Lisanne doodstak in haar huis in Hoog-Keppel, vecht zijn straf aan. De man werd in juli veroordeeld tot TBS met dwangverpleging maar gaat in beroep tegen deze straf. Eerder ging het Openbaar Ministerie ook al in hoger beroep.