gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ralf Seuntjens blijft nog een jaar bij De Graafschap

e1b9ec745b9fac005953316d61ae08f5

De Graafschap en aanvaller Ralf Seuntjens verlengen de samenwerking met één jaar. De 35-jarige aanvaller keerde afgelopen winter terug in Doetinchem

Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Ik heb het goed naar mijn zin bij De Graafschap en ben gebrand om er komend seizoen een geweldig jaar van te maken”, laat Seuntjens weten. Ook bij De Graafschap zijn ze blij dat de 'Seun of God' ook volgend jaar in de Achterhoek blijft. “Het was een wens van iedereen binnen de club om Ralf voor onze club te behouden”, geeft technisch directeur Peter Bijvelds aan. “Zowel als mens, maar ook als speler is hij een absolute toegevoegde waarde gebleken. We blijven ook doorzoeken naar extra concurrentie voor Ralf, maar zijn enorm blij met deze eenjarige verlenging.”


Afgelopen winter kwam de spits naar Doetinchem nadat hij twee jaar onder contract stond bij Imabari FC in Japan. Seuntjens wist sinds zijn terugkeer vijf keer te scoren voor de Doetinchemmers. De geboren Bredanaar speelde eerder tussen 2019 en 2021 ook al twee jaar voor de Superboeren.

Seuntjens liet na de uitschakeling in de play-offs weten graag in Doetinchem te blijven.

Lees ook

9236ca55cc08bed6168dc9c5d22a6a43

Sporthal Breedenbroek luidt noodklok: 'Waarom Etten en Megchelen wel?'

Sportbelangen Breedenbroek heeft woensdagavond tijdens een commissievergadering de noodklok geluid over de toekomst van de sporthal. De stichting vraagt de gemeente om zes ton voor renovatie en verduurzaming. "Waarom andere kernen wel en Breedenbroek niet?", vraagt secretaris Margriet Koenders zich af.

DokeTempels10

Doke Tempels uit fractie PRO Nederland Oude IJsselstreek gezet, toekomst zetel onbekend

Raadslid Doke Tempels maakt niet langer onderdeel uit van de fractie van PRO Nederland Oude IJsselstreek. De partij heeft het vertrouwen in het raadslid opgezegd nadat ze volgens PRO maanden onbereikbaar was. Tempels wilde zelf wethouder worden, maar John Haverdil won uiteindelijk die interne strijd.

GraafschapZW

Oud-voorzitter De Graafschap Hylke Enzerink overleden

Hylke Enzerink, van 1994 tot 2000 voorzitter van De Graafschap, is overleden. Dat maakt de club bekend op haar kanalen. Enzerink is 83 jaar oud geworden.

Bord Didam

Alleen bestemmingsverkeer nog welkom in centrum Didam

Automobilisten die het centrum van Didam als sluiproute gebruiken, mogen daar vanaf vandaag niet meer rijden. Alleen bestemmingsverkeer is nog welkom. Met de proef hoopt de gemeente de verkeersoverlast terug te dringen.

WhatsApp Image 2026-09-09 at 09.54.59

Fietsster lichtgewond na aanrijding in Doetinchem

Een fietsster is woensdagochtend lichtgewond geraakt bij een ongeval op de Mozartlaan in Doetinchem. Een automobiliste reed achteruit en zag daarbij drie meisjes op de fiets over het hoofd.

Trekkers OIJ

Honderden boeren bieden brandbrief aan bij gemeentehuis Gendringen

Zo'n 250 boeren kwamen dinsdagavond met tientallen trekkers naar het gemeentehuis van de gemeente Oude IJsselstreek in Gendringen. Ze boden een brandbrief aan, aan burgemeester Laura Werger waarin ze hun zorgen uitspreken over de brief van minister van Essen. Hoewel een gemeente in eerste instantie niet over die regels gaat, is het gemeentehuis volgens de boeren tóch de geschikte plek.