gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ralf Seuntjens blijft nog een jaar bij De Graafschap

e1b9ec745b9fac005953316d61ae08f5

De Graafschap en aanvaller Ralf Seuntjens verlengen de samenwerking met één jaar. De 35-jarige aanvaller keerde afgelopen winter terug in Doetinchem

Tim Rondeel |  | Aangepast op
“Ik heb het goed naar mijn zin bij De Graafschap en ben gebrand om er komend seizoen een geweldig jaar van te maken”, laat Seuntjens weten. Ook bij De Graafschap zijn ze blij dat de 'Seun of God' ook volgend jaar in de Achterhoek blijft. “Het was een wens van iedereen binnen de club om Ralf voor onze club te behouden”, geeft technisch directeur Peter Bijvelds aan. “Zowel als mens, maar ook als speler is hij een absolute toegevoegde waarde gebleken. We blijven ook doorzoeken naar extra concurrentie voor Ralf, maar zijn enorm blij met deze eenjarige verlenging.”


Afgelopen winter kwam de spits naar Doetinchem nadat hij twee jaar onder contract stond bij Imabari FC in Japan. Seuntjens wist sinds zijn terugkeer vijf keer te scoren voor de Doetinchemmers. De geboren Bredanaar speelde eerder tussen 2019 en 2021 ook al twee jaar voor de Superboeren.

Seuntjens liet na de uitschakeling in de play-offs weten graag in Doetinchem te blijven.

Lees ook

BrandBeltrum

Brandweer blust brandend afval op akker in Beltrum

De brandweer heeft maandag een beginnende brand op een akker in Beltrum weten te blussen. Er is een onderzoek gestart naar de oorzaak.

FayeWissing0

Faye (16) uit Braamt is Miss Teenager Netherlands: ‘Had dit echt niet verwacht’

De 16-jarige Faye Wissing uit Braamt mag zich het komende jaar Miss Teenager Netherlands noemen. Ze won in Veenendaal de grote finale en eindigde als nummer één van zo’n vierhonderd aanmeldingen. Toen ze te horen kreeg dat ze had gewonnen, wist ze niet wat haar overkwam.

lichtenvoorde112

Automobilist gewond bij eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde

Bij een eenzijdig ongeval in Lichtenvoorde is een persoon gewond geraakt. De automobilist kwam in de berm terecht waardoor hij onder andere een boom ramde.

Snelle

Deze artiesten treden op bij Thuis Bij Snelle Festival

Guus Meeuwis, Kraantje Pappie en Miss Montreal treden volgend jaar op in recreatiegebied Bussloo tijdens het Thuis Bij Snelle Festival. Het is de tweede editie van het eendaagse festival van de Gorsselse artiest Snelle.

JETTEN

VNG Jaarcongres strijkt neer in de Achterhoek: ‘Geweldig voor de hele regio’

De Achterhoek is dit jaar het decor van het jaarlijkse VNG-congres. Duizenden bestuurders uit het hele land komen twee dagen samen om te netwerken en belangrijke thema’s te bespreken. Onder hen zijn koningin Máxima en minister-president Rob Jetten. Zij werden ontvangen met typisch Achterhoekse tradities, met onder meer een fanfare, de Slag om Grolle en het bloemencorso.

Neede Parallelweg 90 Oekraïners

Inspreekster na benoeming nieuwe wethouder asielopvang: ‘Top! Aan het werk nu. Gefeliciteerd.’

De inspreekster tegen de komst van een opvang voor ontheemde Oekraïners in Neede feliciteerde de nieuwe wethouder Erwin Versteeg op site van Nieuws uit Berkelland na diens benoeming. ‘Top! Aan het werk nu. Gefeliciteerd.’, aldus Claudia Eikelboom-Steinhoff.