gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Racoon geniet dubbel op de Zwarte Cross

6811d6cf08e3aca9c544f61a704bd16c.jpg
Redactie REGIO8 |

“We gaan hier voor onze lol naar toe”, zegt zanger Bart van der Weide. “Als ik een beetje geluk heb mag ik op het rennerskwartier met mijn campertje en dat is gewoon dik vet feest.” De frontman van Racoon kent de Zwarte Cross niet alleen vanaf het podium, hij komt ook als bezoeker graag op het festival. “Heel veel stukjes van mijn herinneringen liggen hier”, zegt Van der Weide. “Maar ik weet niet waar, want ik ben ze echt kwijt.”

De mannen van Racoon begonnen hun optreden zaterdagavond in het licht, maar zongen hun laatste nummer in het donker. Het veld voor het hoofdpodium stond tijdens de schemer bomvol met Zwarte Crossers. “De meeste gasten mogen Racoon natuurlijk helemaal niet leuk mogen vinden, want het helemaal niet hip”, zegt Bart. “Er waren er een heleboel die toch een beetje toegaven en dachten ‘Fuck it, we komen toch!” De sfeer was volgens gitarist Stefan de Kroon dan ook erg goed. “Het is superchil, ik kan niet anders zeggen”, aldus De Kroon. “Het is heel relaxed, volgens mij is hier nooit gekloot of vechtpartijen.”

Bekijk ook:
- Aftermovie van de Zwarte Cross 2017 Zaterdag
- Opgevoerd speelgoed verrast op crossbaan
- Wens Wennemars komt uit op Zwarte Cross
- Jovink zwaait af met een knallende eindshow
- The Dreamteam laat Engelse Schans stampen

Foto: REGIO8

Lees ook

OngevalHalle.jpg

Auto zwaar beschadigd bij eenzijdig ongeval in Halle

Op de Varsseveldseweg (N330) tussen Halle en Varsseveld vond zondagavond een eenzijdig ongeval plaats. De auto raakte zwaar beschadigd en de bestuurder werd voor controle naar het ziekenhuis gebracht.

WhatsApp Image 2026-06-01 at 09.15.54.jpeg

Gewonde bij eenzijdig ongeval in Gendringen

Op de Engbergseweg tussen Voorst en Gendringen vond zondagavond een eenzijdig ongeval plaats. De auto raakte zwaar beschadigd en de bestuurder is nagekeken door ambulancepersoneel.

samenuitsamenthuis0.jpg

De Vijverberg decor van groots concert met 10.000 bezoekers

Veel mensen kennen De Vijverberg als de thuisbasis van voetbalclub De Graafschap. Maar vandaag stond het stadion niet in het teken van voetbal. Voor het eerst in lange tijd vormde De Vijverberg het decor van een groot concert. Met optredens van bekende oud-Top 40-artiesten en 10.000 enthousiaste bezoekers kolkte het stadion als nooit tevoren. Zelfs de organisatie moet zichzelf soms nog knijpen om te beseffen dat dit echt werkelijkheid is geworden.

8c0e1325-f78f-37b4-9b18-e54edc61b6cd.jpg

Verkeersregelaars schuttersgilde weren sluipverkeer uit Netterden door kermis

Schutterij St. Walburgis Gilde in Netterden zet zaterdagavond verkeersregelaars in om sluipverkeer door het dorp tegen te houden. Door de afsluiting van de A3 bij Emmerich en Elten is het veel drukker dan normaal in het grensdorp. Juist dit weekend begint ook de kermis in Netterden.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Masturberende automobilist uit Borculo (28) krijgt taakstraf

Een automobilist uit Borculo die minderjarige meisjes op de fiets de stuipen op het lijf joeg door ze masturberend in te halen krijgt een taakstraf van 160 uur, waarvan 40 uur voorwaardelijk. Dat heeft de rechtbank in Arnhem bepaald.

Stadstheater Bocholt.jpg

Theater Bocholt mist 650 stoelen, gemeente laat het er niet bij zitten

De Duitse grensgemeente Bocholt heeft een rechtszaak aangespannen naar aanleiding van de mogelijke verduistering van theaterstoelen. Er is bij het Openbaar Ministerie in Hildesheim een klacht ingediend tegen de eigenaar van een stoffeerdersbedrijf uit de regio Hannover. Die liet halverwege het uitvoeren van een opdracht opeens niets meer van zich horen.