gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Racoon geniet dubbel op de Zwarte Cross

6811d6cf08e3aca9c544f61a704bd16c.jpg
Redactie REGIO8 |

“We gaan hier voor onze lol naar toe”, zegt zanger Bart van der Weide. “Als ik een beetje geluk heb mag ik op het rennerskwartier met mijn campertje en dat is gewoon dik vet feest.” De frontman van Racoon kent de Zwarte Cross niet alleen vanaf het podium, hij komt ook als bezoeker graag op het festival. “Heel veel stukjes van mijn herinneringen liggen hier”, zegt Van der Weide. “Maar ik weet niet waar, want ik ben ze echt kwijt.”

De mannen van Racoon begonnen hun optreden zaterdagavond in het licht, maar zongen hun laatste nummer in het donker. Het veld voor het hoofdpodium stond tijdens de schemer bomvol met Zwarte Crossers. “De meeste gasten mogen Racoon natuurlijk helemaal niet leuk mogen vinden, want het helemaal niet hip”, zegt Bart. “Er waren er een heleboel die toch een beetje toegaven en dachten ‘Fuck it, we komen toch!” De sfeer was volgens gitarist Stefan de Kroon dan ook erg goed. “Het is superchil, ik kan niet anders zeggen”, aldus De Kroon. “Het is heel relaxed, volgens mij is hier nooit gekloot of vechtpartijen.”

Bekijk ook:
- Aftermovie van de Zwarte Cross 2017 Zaterdag
- Opgevoerd speelgoed verrast op crossbaan
- Wens Wennemars komt uit op Zwarte Cross
- Jovink zwaait af met een knallende eindshow
- The Dreamteam laat Engelse Schans stampen

Foto: REGIO8

Lees ook

vvvgra.jpg

De Graafschap geeft zege in blessuretijd uit handen bij VVV

De Graafschap is zaterdag niet verder gekomen dan een 3-3-gelijkspel bij laagvlieger VVV in Venlo. Na de officiële speeltijd stonden de Superboeren nog met 1-3 voor, maar die stand werd in de blessuretijd compleet weggegeven.

brug.png

Nettelhorsterbrug in Lochem geopend: maandag pas open voor verkeer

De Nettelhorsterbrug in Lochem is zaterdagmiddag officieel geopend. Veel inwoners kwamen een kijkje nemen en konden meteen zelf de brug op lopen. Ook werd tijdens de opening kort stilgestaan bij de twee personen die om het leven kwamen tijdens het bouwen van de brug.

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.