Ulft, Netherlands

Politie vindt honderden bolletjes harddrugs bij twee dealers

De politie heeft de afgelopen week twee drugsdealers aangehouden. Dit is gebeurd nadat er meerdere meldingen binnenkwamen over dealgedrag in onder andere Doetinchem.
Viggo Zweverink | 7 maart 2023 13:37 | Aangepast op 7 maart 2023 13:37
Bij de aanhouding zijn er twee voertuigen van de verdachten in beslag genomen. In de woning waar het tweetal verbleef is ongeveer vijftienhonderd euro aan contant geld aangetroffen. Ook zijn er in deze woning, maar ook in de voertuigen en kleding, honderden bolletjes harddrugs gevonden.

De politie-eenheid Oost-Nederland laat op Instagram weten dat het nog onduidelijk is over hoeveel en welke drugs het gaat. Het drugsteam van de politie onderzoekt dit de komende tijd.

Foto: REGIO8

Lees ook

Ouderen maken sinterklaasgedicht met AI: ‘De creativiteit verdwijnt niet’

Uren zwoegen om de juiste woorden op papier te krijgen voor een sinterklaasgedicht lijkt verleden ti...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

De Graafschap klaar voor Gelderse clash in Arnhem: 'Emotie hoort bij voetbal'

De Graafschap speelt donderdagavond de uitgestelde Gelderse clash tegen Vitesse in Arnhem. Niet alle...

Politie over explosies in Doetinchem: 'We zien dit in het hele land helaas vaker voorkomen'

Doetinchem wordt keer op keer opgeschrikt door flinke explosies. Ook de explosies bij Coffeeshop Mag...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Helikopter zorgt voor spektakel bij renovatie Kasteel Huis Bergh

Een opvallend beeld in 's-Heerenberg. Bij Kasteel Huis Bergh werden woensdagochtend met een helikopt...