Ulft, Netherlands

Politie schrijft boetes na tips van inwoners

De politie in Bronckhorst heeft dinsdag in opdracht van inwoners uit de gemeente gehandeld. Agenten voerden onder meer snelheidscontroles uit, waarbij diverse bekeuringen werden uitgeschreven.
Regio8 | 29 mei 2019 16:45 | Aangepast op 29 mei 2019 16:45
“Wij hebben deze manier van werken als zeer positief ervaren”, zo laat de Politie Bronckhorst weten. “De meldingen die zijn blijven liggen worden op een later tijdstip opgepakt.” Bij snelheidscontroles in onder meer Zelhem, Keijenborg, Hummelo en Steenderen werden in totaal vijftien bekeuringen uitgedeeld.

Naast de snelheidsboetes werden diverse andere bekeuringen uitgedeeld. Zo werd een vrachtwagenchauffeur bekeurd voor het negeren van een inrijverbod in Laag-Keppel en schreven agenten bekeuringen uit voor het niet dragen van gordels en foutief parkeren.

Foto: Politie Bronckhorst

Lees ook

Twee personen aangehouden na politieachtervolging in Doetinchem

Twee personen zijn dinsdagmorgen na een politieachtervolging aangehouden in Doetinchem op verdenking...

Informatieavond in Borculo over incident met gifwolk, vragen in Lochem

De inwoners van Borculo en omgeving worden nog bijgepraat over het incident bij Friesland Campina op...

Het mag van de burgemeester constructiever en zakelijker in de Lochemse raadszaal

ACHTERGROND / Eén zwaluw maakt nog geen zomer. Het is een cliché dat opgeld doet voor de gemeenteraa...

Bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen afgebrand

Een bakoven van aardappelverwerker Aviko in Steenderen heeft in de nacht van maandag op dinsdag vlam...

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...